СамавиховуюКота• Изменено 24 декабря 2024

Снова котел. Макаровка

И снова такое происходит
Что же это такое? Почему все молчат?
Снова матреха скажут, за то что вещи своими именами называю
Это ужас
Вся лента в соц.сетях в сборах, умоляют просят хоть по 5-10 гривен, и таких 30-40 за день попадаются
Павела• 24 декабря 2024
Ответ дляspain2406
Они уже не обновляют в 21 декабря информацию
Цей цинізм просто вбиває. Диктатура. Втрат не знаємо, ситуації на фронті не знаємо, всі розкрадання, корупційні схеми покриваються, чоловіки, як загнана скотина, тцк собаки творять те, що в голові не вкладається... Ще бракує закону про портрет боневтіка в кожній хаті, щоб остаточно підтвердити абсурдність ситуації.
Allka- skakalka• 24 декабря 2024
Ответ дляfishcka
більше того, ми навіть відео бачили і там усі мужики навколо авто
Там была бабища 2метровая кабла ,вы плохо смотрели .
В черной полицейской форме .
IrinnkA• 24 декабря 2024
Ответ дляУгадайс
«Когда президент комик»? А при порохе котлов не было?
При Порохе были но они были в самом начале когда ещё не поняли с кем дело имеют и верили договорённостям
А этот, ваш, не буду писать кто (ваш потому что я за это не голосовала и отговаривала других), плевать хотел на чьи-то жизни
Главное, что его опа и его друзей была в тепле и бабло шло потоком
fishcka• 24 декабря 2024
Ответ дляsky-labs
Чинушам прийдется перестать воровать в очень крупных размерах и наконец-то начать финансировать все потребности армии.... чтобы иметь возможность подворовывать хоть сколько-то...
папа, ти тепер будеш менше пить?
ні, донечко, ви тепер будете менше їсти
IrinnkA• 24 декабря 2024
Ответ дляМелочунь
Я если честно сильно сомневаюсь что непосредственно президенты участвует в планировании отвода войск и других военных стратегиях, поскольку они не военные. Глобально - да, они знают что происходит, но не в распределении бригад на местности участвуют., Думаю это вопрос к Сырскому. Я если что не фанатка Зели
А Сырского кто назначил?
IrinnkA• 24 декабря 2024
Ответ дляfishcka
москалі 1,5 млрд баксів вкинули у розкачку України, їм вкрай необхідно щоб ми втратили надію і перестали підтримувати армію.
таких тем тут буде з кожним днем все більше
Неначасі
Allka- skakalka• 24 декабря 2024
Ответ дляПавела
Їм дали не тільки владу і безпрецедентні права і повноваження, щодо простих цивільних, а що найважливіше безнаказанність. Ось що найстрашніше. Вище пишуть про надію, немає надії, віри, один відчай від того, що відбувається. Ми, українці, а особливо чоловіки - ніхто і ніщо, позбавили всіх прав, немає ніякої поваги до особистості, ні медичної таємниці, нічого немає, просто розхідний матеріал.
Так то манька под новым ником пишет,про надию.
Одно отчаянье и зневира .
IrinnkA• 24 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
Це є прямим свідченням, що вас прочитали зелебобіки.. саме цікаво, після того як зняли анонімів жодна не пише тут, так не вистачає їхніх коментарів в дусі: це все направда ви матрьохи або порошенковські тролі і т.д. і т.п
Зараз інагура чи яе її там, прийде
yuyarosh• 24 декабря 2024
Ответ дляПатика-мотика
10 лет такое, но при порохе таких потерь и беспредела не было((( Я политикой Украины и её политиками за последние 10 лет реально просто в шоке (((
да ви що? а забули як склади горіли?? це не « беспредел» ?
wind-d470• 24 декабря 2024
Ответ дляyuyarosh
вам склади порох підпалював чи русня?
Natalie 81• 24 декабря 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
А якщо заборонять новини Діпстейт одразу настане перемога
А потом ,как в 2022 г. проснулись на улице бої
Mrs.Ochmonek• 24 декабря 2024
Ответ дляПатика-мотика
Ще й як були. І корупція була, тільки вам не повідомляли, бо нікого не ловили з них
Mrs.Ochmonek• 24 декабря 2024
Ответ дляwind-d470
вам склади порох підпалював чи русня?
А хто відповідальний за охорону тих самих складів? Після підриву першого, може вжили заходів, щоб не трапилося ще на п´ятьох?Чи може їх треба було підірвати, щоб не дізналися скільки зброї з них продали, і щоб ручні потім легше було?
Але ж для вас ’це інше’?
Mrs.Ochmonek• 24 декабря 2024
Сили оборони вирвалися з Макарівки, станом на 23.12 у селі немає оточених підрозділів’, - зазначається в повідомленні.

Тобто, ваша тема мала називатися’ знову брехня. Як і про попередній котел пару днів тому’.
vasilisa-l• 24 декабря 2024
Ответ дляПеченюшка
Вы забыли где живете?
Я против замалчивания, но это уже ничего не изменит. Люди доказали что делать можно тут все что душа не пожелает, все смолчат и проглотят. Ну, максимум повозмущаются в чатах или на диване
Нащо ви свої рашиські проблеми сюди тягнете?
Наші люди спокійно та відкрито шлють на ..р президента і все керівництво країни, в ФБ, ютюбі, тік-тоціі де тільки можна
А у вас с..ться навіть прізвище х..ла зайвий раз вимовити.
Mrs.Ochmonek• 24 декабря 2024
Ответ дляColombina.
А де он должен быть?
В тюрмі, а де ж іще
vasilisa-l• 24 декабря 2024
Ответ дляОля_с_киркою
при Яныке котлов не было, но всем он был не такой. Ну получайте тогда такого
Все котлы при Путине, которого Янык позвал
Или вам соловьев другое рассказывает?
Vlada-Maria• 24 декабря 2024
Ответ дляПавела
а Ви чекали іншого від ставлеників раші?
Vlada-Maria• 24 декабря 2024
Ответ дляIrinnkA
+10000000000
wind-d470• 24 декабря 2024
Ответ дляMrs.Ochmonek
Але ж для вас ’це інше’?
а зараз хто відповідає за те , що по казармі прилітає? чи на склад ? чи вжили заходи щоб не прилітало?чи це інше для вас?
Vlada-Maria• 24 декабря 2024
Ответ дляМелочунь
вау, як зеленосилосні заспівали)))) А чого ж тоді Порох у вас був ’все лично’ винен і все власними руками робив, навіть затикав бабиній курці сраку на далекому хуторі, аби не неслась? А те, що тепер ні одного фаната зелі і серед білого дня з вогнем не знайдеш, то могли і не додавати
Vlada-Maria• 24 декабря 2024
Ответ дляyuyarosh
тавишо? І які результати розслідування комісією, створеною зелупенями? Не в курсі? То почитайте.
Vlada-Maria• 24 декабря 2024
Ответ дляwind-d470
Ви що тут порохоботнічаєте? Ето другоє у зеленосилосних
Mrs.Ochmonek• 24 декабря 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
Не треба забороняти. Просто якщо аби швидше вкидається дезінформація, яка потім спростовується, то нехай платять величезні штрафи для початку, гроші - на ЗСУ.
Скільки вже разів було, що напишуть для хайпу, потім іде спростування, а їм жодної відповідальності
wind-d470• 24 декабря 2024
Ответ дляVlada-Maria
я? порохоботнічаю? ви що, як я можу топити за людину, яка творила такі страшні речі, як назвати жінку ’дорогенькою’?да тьфу три рази на нього
df364tye3• 24 декабря 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
все на то же
машины, помощь военными
на фронте нужна просто огромная помощь, ребята уже все свои запасы истратили, приходится просить с мира по нитке
капец ,,,
каждый вечер марафоне ,,, пришли, выделили ,получили ,дали миллиарды долларов, евро ,,,
у меня уже матушка ,,, до войны за один, два миллиарда месяцами говорили ,,, сейчас десятками ,,,
Mrs.Ochmonek• 24 декабря 2024
Ответ дляwind-d470
Тоді прилітало? Чи для вас одне і те саме, повномасштабне з усіма задіяними ракетами по всій Україні, і те, що підривалися склади в ’мирні’ 2014-2019, без дронів і ракет??

І так, з 2022 постійно вживаються заходи, щоб не прилітало.
snejs• 24 декабря 2024
Ответ дляfishcka
Майдан брудними руками не чіпайте, це не майданівці завели у владу зелень і ригів
это все последствия майдана
wind-d470• 24 декабря 2024
Ответ дляMrs.Ochmonek

мирні 2014? у вас війна коли почалася?
Mrs.Ochmonek• 24 декабря 2024
Ответ дляwind-d470
мирні 2014? у вас війна коли почалася?
Ви не помітили , що я написала ’мирні’??