Сільський ансамбль• 24 декабря 2024

Піти від чоловіка з дитиною. Страх що дитина не пробачить.

Хлопчик 9 років. Коли сваритись, то дуже переживає. І каже що не поїде від тата.
Але я вже не можу. Живемо за кордоном, я не працюю. Залежу від чоловіка. Тут не можу знайти роботу і вимушена повертатися додому працювати.
Чоловік собі будує будинок другий, машина гарна в кредит. А нам розповідає ні на що грошей нема і мені робота не потрібна.
В дитини різко впаде рівень життя. Тому і хвилююсь , що не пробачить. З батьком також бачитися не буде, бо різні країни.
ПультОт_БМВ• 24 декабря 2024
Ответ дляСкажений гудзик
Тобто є де поспати і що поїсти і це вже прям мрія? Можна забити на себе?
А я не говорю автору забить на себя.Но напрячься ей точно нужно будет больше чем сейчас

КоролеВешна• 24 декабря 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
А де у вашому ланцюжку дитина,яка за словами автора через відсутність грошей не ходить на спорт і навіть подарунків на НР не має від татуся?Від дитини які були очікування?
По перше це слова автора, а є принаймні ще дві сторони
ще вона написала ’дуже переживає. І каже що не поїде від тата.’
Коли тато поганий - дитина не хоче з ним лишитись. Це не немовля, майже підліток.

Тому з дитиною питання як насправді.
Я думаю, що дитину варто лишити з татом. Але ми не чули сторону тата і дитини для повноти картини. Автор ображена, і може необ´єктивно описувати ситуацію.
Шкідлива молекула• 24 декабря 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Те що чоловік мені розказує що тобі не треба працювати. А сам свою зарплату тратить по хитрому. На нерухомість , машину т д. Ми відношення до цього не маємо. Навіть на спорт дитина не ходить, бо немає грошей.
До чого тут ’розказує що тобі не треба працювати’, якщо Вам він не дає грошей. Чи таки дає і Вам вистачає? Якби справді була потреба в грошах, то пішли б працювати.
вре_Динка• 24 декабря 2024
Ответ дляКоролеВешна
Ваш син досить великий, щоб жити з татом. Це не немовля. І в школу ж він ходить.

А чоловік - він заробляє, він витрачає. Чи не має права витрачати зароблене?
Ви ж не інвалід, щоб вас утримувати. Ще й сваритесь. Грубо - хто платить, той замовляє музику.

Можливо син на спорт ходитиме (якщо захоче) коли з татом лишиться. Може чоловік боїться, що ви візьмете гроші на спорт, і самі розтринькаєте.

Вам однозначно працювати.
Судячи з усього ви не місяць за кордоном. А чомусь ані мову не знаєте, ані вчитесь, ані працюєте.

Яка робота вас чекає в Україні?
Яка маячня. Жлоб він і в африці жлоб. я працюю, і це не заважає мені витрачати чоловікові гроші на любі потреби.

Щодо автора також є питання, з чого така впевненість що в Україні у неї є робота. Зараз дуже дивний ринок праці. Чому тут не вчиться зоб піти працювати не ким попало також не зрозуміло
Шкідлива молекула• 24 декабря 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
В мого колишнього чоловіка теж ’не було грошей’ бо з’явилася коханка - всі гроші йшли туди і відкладав в заначку. Дійшло до того що мені навіть води купити дитині не було за що ( менше року на той момент було). Я зрозуміла що треба то припиняти. Почала свою маленьку справу стала заробляти на своє утримання, і виставила його. Як розлучилися, то в нього одразу появилися гроші - купив квартиру, машину... Зрозуміло - щоб в шлюбі то не ділити... Таке... сумна історія...
Гімнюк Ваш колишній. Але за половину заначки могли б поборотися в суді.
Лінива, не каюсь• 24 декабря 2024
Ответ дляКоролеВешна

Тому з дитиною питання як насправді.
Тому ви подумали те,що не написала автор.А що стосується дитини,то в такому віці для неї зазвичай авторитет вже не той,хто піклується про неї 24/7, а той,кого вона бачить мало.Тому він може дитині будь яку картину світу в голову вкласти.
І ще,судячи з усього,чоловік автора жлоб.А з ними жити це вирок собі.
вре_Динка• 24 декабря 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Я вже вирішила йти далі.
А чого не пішли далі раніше? Коли чоловік почав обмежувати вас в комфорті і записав майно так щоб вам нічого не дісталося?
Нульовий сантиметр• 24 декабря 2024
Я розумію автора. Якщо чоловік реально все оформляє на родичів, щоб убезпечити майно від дружини і дитини, то козел він і продовжувати подальше життя з ним немає сенсу. Єдине, чого б я остерігалася - це везти хлопчика в Україну. Залиште його з татом, якщо нічого з того не вийде, то заберете до себе пізніше.
АдеКВАтная• 24 декабря 2024
А что значит - у ребенка упадет уровень жизни?
Он начнет голодать?
Когда уже женщины поймут, что НЕЛЬЗЯ ставить детей выше себя.
Что зацелованная и закиданная всеми хотелками мамина бусинка вырастает в эгоиста и потребителя и никогда он не скажет спасибо, за то, что мама себе отказала но купила ему.
Хоть тапками закидайте, но не понимаю я этого. Нельзя растворяться ни в мужике ни в ребенке полностью.

автор Сільський ансамбль • 24 декабря 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Он начнет голодать?
Сьемная квартира, хуже машина.
Ответ дляНульовий сантиметр
Тата навіть не погоджувався дивитися , щоб я могла тут працювати.
В мене робота, я не зможу.
Він не відмовиться посидіти з друзями, щоб відвезти дитину на заняття якісь.
Ответ дляСкажений гудзик
І куди?
Додому
Шкідлива молекула• 24 декабря 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Чимось схожа історія.
Два будинки двоповерхові, машина дорога. Але то все так оформлено , щоб не дай боже щось нам. Зарплата іде на ремонти вічні. А на нас завжди нема. Мені просто не хочеться цих хитрий стосунків.
А у сина гарна картинка від тата. Тільки не розуміє що навіть на новий рік я купую подарунки за гроші від своїх батьків.
Щось не зовсім розумію. Пишете, що чоловікові син не потрібен, то Ваш клопіт, на гуртки не дає, залишити хлопчика у себе не хоче. Звідки тоді у сина прив’язаність до тата?
Чи все не зовсім так як Ви тут пишете?
Ответ дляРоздратована шкіра
вы могли отказаться
Я помились , я це прекрасно розумію.
Ніколи не треба надіятися на чоловіка.треба розраховувати тільки на себе.
Ответ дляКоролеВешна

Тому з дитиною питання як насправді.
Дитині подобається. Бо у тато часто гулянки, у тата крута машина, крутий будинок і т. Д. Він каже що поїде погуляти з дитиною і їде з друзями в ресторан, де дитина робить що хоче.
энциклопУдия• 24 декабря 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Я тоже не мало для него делаю!
Успокойтесь уже, делальщица! Вы даже для себя ничего не делаете, ни говоря уже о муже и ребенке.
КоролеВешна• 24 декабря 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Це ж не мала дитина, робить що хоче - це скоріш за все поїв і сидить в телефоні. Що він може робити?
Ответ длявре_Динка

Бо спілкуючись з своїм керівництвом і вони завжди кажуть що чекають. В мене гарно все виходило.
Бо гроші мені ніхто не дає на навчання. Я кажу що хочу навчатися, але ж ні.
І так завжди. Я не бачу сенсу боротися за жлоба. Мене тут нічого не тримає.
энциклопУдия• 24 декабря 2024
Ответ дляСільський ансамбль
В мене робота, я не зможу.
Ваш ребенок при вас , сидящей дома, и так никуда не ходит. Для чего вы снова врете?

Моська-слон• 24 декабря 2024
Автор,а подати на аліменти в цій країні,де живете,можете?
А що скажуть соціалтні служби,якщо дитина хзнаходиться в стресі і не має необхідних можливостей для розвитку?
Тато і тут продуманий?
КоролеВешна• 24 декабря 2024
Ответ дляСільський ансамбль
А дитина?
Син же звик до школи, до нормального життя не бідуючи. До своєї кімнати ж мабуть.
КоролеВешна• 24 декабря 2024
Авторе, ви зараз з дитиною. І він не ходить на гуртки, з татовими друзями в ресторани ходить.
То чим відрізнятиметься без вас?

Ви спокійно могли ходити на курси поки дитина в школі.
Ответ дляШкідлива молекула
Чи все не зовсім так як Ви тут пишете?
Ні він проодить інколи час. Але нянчитись з ним не буде. Син не повинен десь міняти його плани по життю.
Ми вже раз розходилися і син тепер мені це згадує і каже я не хочу щоб всі з татом жили , а я без як раніше
ПультОт_БМВ• 24 декабря 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Так чем старше,тем больше для него именно такой досуг интересный.А вы думаете что ему интересно на детской площадке?)
вре_Динка• 24 декабря 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Повертайтеся, незалежно від того в якій країні ви живете -чоловік який робить все за спиною сімʼї то не сімʼя
Витрачати своє життя на жлобів не треба-дайте собі шанс на нормальне життя
вре_Динка• 24 декабря 2024
Ответ дляКоролеВешна
А дитина?
Заради дитини терпіти жлоба? І деградувати? І втрачати час і шанс на нормальне життя? Поки вона терпить- втрачає можливість повернутися до своєї роботи, бо кому вона буде потрібна з великим переривом?
вре_Динка• 24 декабря 2024
Ответ дляКоролеВешна
То чим відрізнятиметься без вас?

Грошей у неї немає
Обнемашечка• 24 декабря 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Ну в Україні він швидко зрозуміє, що далеко не всі живуть з татом. В кращому випадку тато на фронті.
Вас сто разів вже запитали яка країна і скільки ви там живете. Але у відповідь тільки ниття.
Хто заправляє ваше авто? Де ви берете продукти, одяг, інтернет?
TaFo• 24 декабря 2024
автор, еще раз: какая чтрана? хочу знать, где зарабатывают столько, чтобы дома двухэтажные покупать и нереально без платных курсовмвыучить язык
Обнемашечка• 24 декабря 2024
Ответ длявре_Динка
А хто говорить про терпіти жлоба? Поради ж дають стосовно сина, який може як мінімум обирати при розлученні з ким жити.