Сільський ансамбль• 24 декабря 2024
Піти від чоловіка з дитиною. Страх що дитина не пробачить.
Хлопчик 9 років. Коли сваритись, то дуже переживає. І каже що не поїде від тата.
Але я вже не можу. Живемо за кордоном, я не працюю. Залежу від чоловіка. Тут не можу знайти роботу і вимушена повертатися додому працювати.
Чоловік собі будує будинок другий, машина гарна в кредит. А нам розповідає ні на що грошей нема і мені робота не потрібна.
В дитини різко впаде рівень життя. Тому і хвилююсь , що не пробачить. З батьком також бачитися не буде, бо різні країни.
В рот не ложи• 24 декабря 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Чимось схожа історія.
Два будинки двоповерхові, машина дорога. Але то все так оформлено , щоб не дай боже щось нам. Зарплата іде на ремонти вічні. А на нас завжди нема. Мені просто не хочеться цих хитрий стосунків.
А у сина гарна картинка від тата. Тільки не розуміє що навіть на новий рік я купую подарунки за гроші від своїх батьків.
Можливо, чоловік натякає, що ви вдома засиділися і потрібно на роботу ? Вже всі, хто хотів, вивчили місцеву мову. Я б теж не хотіла утримувати здорову людину, яка сидить на моїй шиї
И_В_офигительных_штанах• 24 декабря 2024
Возвращайтесь в Украину с сыном, что тут ещё думать. И сыну объясните, что вот папа не хочет тебя оставлять у себя, потому так. Нечего козла прикрывать. А то потом вырастают и начинают предъявлять , что папа хороший всегда был, а ты мама плохая.
Ответ дляОбнемашечка
А хто говорить про терпіти жлоба? Поради ж дають стосовно сина, який може як мінімум обирати при розлученні з ким жити.
Не повірите, далеко не всі батьки готові залишити дитину.
Як правило чоловіки і аліменти не платять, навіть якщо син захоче лишитися з батьком- батько може відмовитися
ЗдесяЯ• 24 декабря 2024
Ответ дляАдеКВАтная
А что значит - у ребенка упадет уровень жизни?
Он начнет голодать?
Когда уже женщины поймут, что НЕЛЬЗЯ ставить детей выше себя.
Что зацелованная и закиданная всеми хотелками мамина бусинка вырастает в эгоиста и потребителя и никогда он не скажет спасибо, за то, что мама себе отказала но купила ему.
Хоть тапками закидайте, но не понимаю я этого. Нельзя растворяться ни в мужике ни в ребенке полностью.
Он начнет голодать?
100%
Ответ дляШкідлива молекула
Щось не зовсім розумію. Пишете, що чоловікові син не потрібен, то Ваш клопіт, на гуртки не дає, залишити хлопчика у себе не хоче. Звідки тоді у сина прив’язаність до тата?
Чи все не зовсім так як Ви тут пишете?
Та не до батька привʼязаність, а до грошей його
В рот не ложи• 24 декабря 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Я розумію автора. Якщо чоловік реально все оформляє на родичів, щоб убезпечити майно від дружини і дитини, то козел він і продовжувати подальше життя з ним немає сенсу. Єдине, чого б я остерігалася - це везти хлопчика в Україну. Залиште його з татом, якщо нічого з того не вийде, то заберете до себе пізніше.
Чому чоловік має ділитися майном, яке він заробляв важко працюючи, з дружиною, яка навіть мови не змогла вивчити за ці роки ? Вона не хоче працювати фізично, більшість наших чоловіків працюють руками за кордоном, думаєте їм легко ?
Обнемашечка• 24 декабря 2024
Ответ длявре_Динка
Вірю. Але автор не в Україні.
В ЄС платять аліменти і утримують дітей батьки, хочуть вони того, чи ні. І дуже багато таки хочуть.
Обговорювати треба цивілізовано, а не імпульсивно хватати сина і везти під ракети.
Ответ дляОбнемашечка
Вірю. Але автор не в Україні.
Вони обоє українці, на аліменти вона подаватиме в Україні, та країна де вони живуть зараз не підкоряється законам і зобовʼязанням іншої країни. А в Україні він не отримує дохід скоріш за все.
Як би її чоловік був громадянином країни ЄС можливо ваші слова мали б силу
Звожу з розуму• 24 декабря 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Я нормальну роботу не знайду за кордоном. А іти прибирати чи нянитити чужих дітей не буду.
Очередная королева. Нищая, но убирать или нянчить детей не пойдет
.
Обнемашечка• 24 декабря 2024
Ответ длявре_Динка
Автор писала, що обоє українці? Я пропустила цю інформацію.
Але питань від цього тільки більше. Чоловік спромігся вивчити мову і налагодити дохід, а дружина все причитає....
Син скоро до дівчат ходити буде, а автор досі в декреті його доглядає.
Їжак в панчохах• 24 декабря 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Он начнет голодать?
Когда дети остаются с матерью без помощи, без алиментов, то на одну мамину зарплату в большинстве случаев очень трудно даже не прожить , а выжить. Жить приходится в менее комфортных условиях, например в одной комнате всем, нет достаточно денег на учебу, развлечения, модную одежду, хорошую еду и т.д.
КоролеВешна• 24 декабря 2024
Ответ длявре_Динка
Заради дитини терпіти жлоба? І деградувати? І втрачати час і шанс на нормальне життя? Поки вона терпить- втрачає можливість повернутися до своєї роботи, бо кому вона буде потрібна з великим переривом?
Вона могла не деградувати, а вчити мову. Чоловік на роботі, син в школі а автор на курси. Або навіть вдома вчити.
Було б бажання.
І працювати можна, теж було б бажання.
У автора відмазки.
І жити з чоловіком не обов´язково. Але ж живе.
Було б бажання.
І працювати можна, теж було б бажання.
У автора відмазки.
наКоблучках• 24 декабря 2024
Ответ дляСільський ансамбль
А яка ж у вас освіта, який досвід, який рівень мови(ви ж весь час за кордоном наполегливо мову вивчали, щоб нормальну роботу знайти, як я розумію)?
А то сидять клубі 3 роки, ледь курси безкоштовні пройшли, за 3 роки на А2 натянули і ниють, що нормальної роботи не знайти. А що ви зробили, щоб мати можливість її отримати?
КоролеВешна• 24 декабря 2024
Ответ длявре_Динка
Грошей у неї немає
Ну да, на дитину нічого не платять? На неї? За щось же харчі купує, одягається.
наКоблучках• 24 декабря 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Оставила бы . В Украине работа есть . Только муж считает что ребёнок это мои заботы , а у него нет времени.
Если что мы расходились до войны и я одна воспитывали ребенка.
То залиште дитину з ним, а самі повертайтеся, то його проблеми, що він на вас хоче повісити дитину. Дитинка не мала.
наКоблучках• 24 декабря 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Чимось схожа історія.
То не купуйте, навіщо цей обман.
Ответ дляОбнемашечка
Не працює вона лише в цій країні, до переїзду працювала, і якщо вірити її словам, що її ще чекають на минулому місяці-не так давно переїхали
КоролеВешна• 24 декабря 2024
Ответ длявре_Динка
Ви пропонуєте не харчуватися а вчитися?
Вчитись можна безкоштовно.
З грошей на харчування робити заначку.
Ну блін, всі жінки знають де і як лишити гроші. Не перевіряє ж він чек щодня.
А якщо перевіряє - питання до автора чому до тих пір терпить.
На роботу можна влаштуватись онлайн, якщо що. І вже б щось заробляла. Бажання немає.
З грошей на харчування робити заначку.
Ответ дляКоролеВешна
Вчитись можна безкоштовно.
З грошей на харчування робити заначку.
А якщо він сам продукти купує?
АдеКВАтная• 24 декабря 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Тогда с фига пропагандировать то: женщина это хранительница очага?
В современном мире женщина должна быть независима именно потому, что однажды появляется фея и все..
Обнемашечка• 24 декабря 2024
Ответ длявре_Динка
А якщо він сам продукти купує?
Ну Автор дуже скромно мовчить на незручні питання вже 4 сторінку.
Ответ дляКоролеВешна
Вчитись можна безкоштовно.
З грошей на харчування робити заначку.
А нащо чоловік взагалі такий? Щоб дитина була при батку і в чужій країні, а на себе забити? Як щ таким чоловіком в ліжко лягати одне, коли маєш крисячити з харчів
TATATA1973• 24 декабря 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Те що чоловік мені розказує що тобі не треба працювати. А сам свою зарплату тратить по хитрому. На нерухомість , машину т д. Ми відношення до цього не маємо. Навіть на спорт дитина не ходить, бо немає грошей.
Як це так по хитрому. якщо ви в курсі? І що це за чоловік, що не можна своє невдоволення висловити, що не радиться з вами. Я в ах..є. Як ви живете? Де ви таких знаходите, що під ноги кидають?
Обнемашечка• 24 декабря 2024
Ответ длявре_Динка
І за короткий час чоловік другий будинок будує?
А стосовно роботи, мені також кажуть повертайся, знайдемо місце і бла бла. По факту на моїй посаді вже давно працює людина, нормально працює, звільняти її нема за що. І я розумію, що то тільки балачки, куди вони подінуть ту людину, щоб мене взяти? Робота ж не стоїть і не чекає, поки виїхавші надумають її робити, хтось її весь цей час робить.
Сусідка зверху• 24 декабря 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Ні він проодить інколи час. Але нянчитись з ним не буде. Син не повинен десь міняти його плани по життю.
Ми вже раз розходилися і син тепер мені це згадує і каже я не хочу щоб всі з татом жили , а я без як раніше
Так оставьте его с отцом! Вам уже тут сто раз сказали. Пройдёт время и сын все равно к нему уедет. А вы будете мать мегера, которая его разучила с отцом. Неужели этотне понятно? Вы сейчас совершенно слепы и не видите дальше своего носа. Везти сейчас ребёнка в Украину, это большая глупость. Он же ходит в другой стране в школу, знает язык и адаптация пройдена. Он вам в Украине устроит ад, просто потому, что для ребёнка это будет шок.
Сусідка зверху• 24 декабря 2024
Ответ длявре_Динка
Грошей у неї немає
Но почему то она думает, что в Украине её ждёт достойная работа, которой хватит и на жилье и на жизнь с люкс авто, кружкАми, и хорошим питанием
Обнемашечка• 24 декабря 2024
Ответ длявре_Динка
Та якщо і мовчить чи приємно вам будо б лягати в ліжко з чоловіком якому шкода на вас витратити зайві три копійки?
Я з таким і не лягаю. Нащо це робить Автор ми не знаємо. Варіантів маса, але для реалізації будь якого треба напрягати булки. Ниттям тут не зарадиш.