Сільський ансамбль• 24 декабря 2024

Піти від чоловіка з дитиною. Страх що дитина не пробачить.

Хлопчик 9 років. Коли сваритись, то дуже переживає. І каже що не поїде від тата.
Але я вже не можу. Живемо за кордоном, я не працюю. Залежу від чоловіка. Тут не можу знайти роботу і вимушена повертатися додому працювати.
Чоловік собі будує будинок другий, машина гарна в кредит. А нам розповідає ні на що грошей нема і мені робота не потрібна.
В дитини різко впаде рівень життя. Тому і хвилююсь , що не пробачить. З батьком також бачитися не буде, бо різні країни.
автор Сільський ансамбль • 24 декабря 2024
Ответ длявре_Динка
Та не до батька привʼязаність, а до грошей його
До батька є прив´язаність. Він розуміє як це коли у всіх друзів є , а у тебе нема.
І для нього тато як авторитет. Тато купив щось, тато зводив кудись. Але син і не бачить іншої сторони , що на велосипеді я просила пів року.
А що таке?• 24 декабря 2024
Гыыыы автор сидит годвми за бугром и говорит ,что хочет домой и ждет работа,прямо 2 года ее ждут и держут место на дорогую зарплату
Обнемашечка• 24 декабря 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Ви можете внятно написати скільки ви вже живете не в Україні?
Ответ дляВ рот не ложи
Чому чоловік має ділитися майном, яке він заробляв важко працюючи, з дружиною, яка навіть мови не змогла вивчити за ці роки ? Вона не хоче працювати фізично, більшість наших чоловіків працюють руками за кордоном, думаєте їм легко ?
Так. Хватит вже. По перше я маю спеціальність і можу в Україні працювати не фізично. Я виходила заміж не для того щоб прибирати чи нянчити чужих дітей. По друге чоловік ніколи не дозволить на таку роботу, бо це не але для його статусу.
Я пішла колись на курси манікюру , то свекруха відразу висказала, що скаже його оточення.
Малая Налегке• 24 декабря 2024
Ответ дляКоролеВешна
Авторе, ви зараз з дитиною. І він не ходить на гуртки, з татовими друзями в ресторани ходить.
То чим відрізнятиметься без вас?

Ви спокійно могли ходити на курси поки дитина в школі.
Так автор пише, що їй гроші не дає чоловік. І проти того, щоб вона тут працювала.
За який шиш тоді вона на курси піде?!
Сусідка зверху• 24 декабря 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Так ви нитік брехуха, це вже усім зрозуміло з ваших дописів
Малая Налегке• 24 декабря 2024
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Возвращайтесь в Украину с сыном, что тут ещё думать. И сыну объясните, что вот папа не хочет тебя оставлять у себя, потому так. Нечего козла прикрывать. А то потом вырастают и начинают предъявлять , что папа хороший всегда был, а ты мама плохая.
Під кожним словом підпишусь.
Малая Налегке• 24 декабря 2024
Ответ дляВ рот не ложи
Ви уважно читали пост Автора?
Він не хоче, щоб вона працювала
Шкідлива молекула• 24 декабря 2024
Ответ дляСільський ансамбль
А яку спеціальність Ви маєте? Скільки років живете за кордоном?
Обнемашечка• 24 декабря 2024
Ответ дляМалая Налегке
Ви уважно читали пост Автора?
Він не хоче, щоб вона працювала
А автор так хоче, так дуже прагне. Що ні мови не знає, ні роботу не шукає. І вірить, що декілька років перспективна робота в Україні сама себе робить і чекає її світлого повернення.
Обнемашечка• 24 декабря 2024
Ответ дляШкідлива молекула
На кожній сторінці це запитували. Немає відповіді.
Малая Налегке• 24 декабря 2024
Ответ дляОбнемашечка
Ну вона ж говорить, що в неї є робота в Україні.
Не всі виїхали за кордон.
Я в Україні залишилась, працюю, вистачає нам на двох, ще і відкладаємо та подорожуємо, донька 11 років зі мною. Нічого...
Шкідлива молекула• 24 декабря 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Ні він проодить інколи час. Але нянчитись з ним не буде. Син не повинен десь міняти його плани по життю.
Ми вже раз розходилися і син тепер мені це згадує і каже я не хочу щоб всі з татом жили , а я без як раніше
Нянчитися з 9-річною дитиною?!
Виходить, що тато таки гарний. Інакше хлопець не реагував би так на перспективу жити без нього.
А як насправді ставляться Ваші чоловік і син до того, щоб хлопчика залишити жити з батьком?
Обнемашечка• 24 декабря 2024
Ответ дляМалая Налегке
Не всі виїхали за кордон.
І ви вірите, що є робота, яка тупо чекає поки автор приїде її робити і гребти гроші лопатою за її виконання?
Шкідлива молекула• 24 декабря 2024
Ответ дляОбнемашечка
Вже перечитала)
Ну насправді не просто так авторка це приховує. Видно, сидить собі на .опі рівно багато років, чоловік всім забезпечує, живуть безбідно. На якісь зайві забаганки автора може й не дає грошей. Але вона замість того, щоб заробити, ниє, що чоловік нібито не пускає на роботу. Майно не оформлює на неї, ото її й жаба давить) Може ще й подумує як сином шантажувати неслухняного чоловіка.
JannyMoney• 24 декабря 2024
Ответ дляА що таке?
почему два? ребенку 9 лет.
Ответ дляОбнемашечка
Автор писала, що обоє українці? Я пропустила цю інформацію.
Але питань від цього тільки більше. Чоловік спромігся вивчити мову і налагодити дохід, а дружина все причитає....
Син скоро до дівчат ходити буде, а автор досі в декреті його доглядає.
Не українець
ПультОт_БМВ• 24 декабря 2024
Ответ длявре_Динка
Та якщо і мовчить чи приємно вам будо б лягати в ліжко з чоловіком якому шкода на вас витратити зайві три копійки?
Автор не пишет что они спят
JannyMoney• 24 декабря 2024
Автор, жизнь одна. И если вы чувствуете, что несчастны с мужем причем это не сиюминутный импульс, что поссорились и вы злитесь, если вы несчастны постоянно, то расходитесь.
Ребенок может не понять, но вы объясните. Будет на каникулы к папе приезжать.
ПультОт_БМВ• 24 декабря 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Значит содержит вас нормально,если ему перед окружением за вашу с сыном внешность и его учебу не стыдно
Обнемашечка• 24 декабря 2024
Є ще така штука, що коли жінка залежна від чоловіка і він це розуміє, то перестає цінувати. Ну типу думає, що дітися їй нікуди.
Самодостатніх жінок цінують більше, тому що вони можуть про себе подбати.
Щоб бути самодостатньою треба працювати над собою. Це важко, але воно того варте.
вре_Динка• 24 декабря 2024
Ответ дляОбнемашечка
І за короткий час чоловік другий будинок будує?
А стосовно роботи, мені також кажуть повертайся, знайдемо місце і бла бла. По факту на моїй посаді вже давно працює людина, нормально працює, звільняти її нема за що. І я розумію, що то тільки балачки, куди вони подінуть ту людину, щоб мене взяти? Робота ж не стоїть і не чекає, поки виїхавші надумають її робити, хтось її весь цей час робить.
може ця робота й не чекати, але хоча б шанс знайти щось по своїй спеціальності інше
у нас на роботі приймали людей назад, які мали цінність для компанії, у мене в колективі також є люди, яких би я прийняла назад залюбки, навіть незважаючи на те що позиції всі зайняті
Обнемашечка• 24 декабря 2024
Ответ длявре_Динка
Залюбки звучить потужно.
По факту, ви звільните тих людей, які зараз цю роботу виконують? Чи як це практично реалізувати?
Петриківна• 24 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Я не забула, бо на дитину він явно витрачає гроші раз вона не працює
На спорт -нет, на подарок на нг -нет. У вас муж так же балует вашего ребёнка?
вре_Динка• 24 декабря 2024
Ответ дляОбнемашечка
Залюбки звучить потужно.
не звільню, а розширю штат, є куди рости і є куди спрямувати навички
ПультОт_БМВ• 24 декабря 2024
Ответ дляПетриківна
Автор что то недоговаривает и не хочет писать страну
Я не знаю где в Европе стыдно заниматься маникюром и папы благополучные с двумя домами ничего не дарят на Рождество ребенку,и свекры
Петриківна• 24 декабря 2024
Ответ дляSo_so
А Вы сколько недвижимости уже приобрели и оформили на ребенка? Один дом? Три?
У моей подруги умер муж, неожиданно. Квартира, купленная в браке, была оформлена на его маму. Она с двумя общими детьми на улице. Норм?
ПультОт_БМВ• 24 декабря 2024
Ответ дляПетриківна
Она не одна с такой историей,но сейчас напишут что просто так бабушка внуков не выгонит и женщина сама виновата
So_so• 24 декабря 2024
Ответ дляПетриківна
Но она же жила с ним и рожала на таких условиях, значит, ей нормально было. А если ещё и с претензиями, как автор, то она тоже могла купить квартиру и оформить на свою маму.
Нельзя сидеть на двух стульях. У автора причина очевидна - тотальная инфантильность, муж сказал, свекровь сказала, её родители подарки вместо матери ребенка передают, а сама она ноль с претензиями, не для этого мама квиточку растила.
Петриківна• 24 декабря 2024
Ответ дляSo_so
Автор решила взрослеть и уходить. Что не так?