Все до блиску• 24 декабря 2024
У вас вистачає духу?
Часто читаю тут теми і бачу: "зрозуміла, що подруга така і така і перестала спілкуватись. А вона досі дивується, що ж сталось?"
Якщо у мене з людиною щось сталось вона це дізнається в максимально доступній формі, бажає вона то чи ні. І спілкування завершиться. До речі, були випадки, коли я була не права, перша вийшла на зв´язок, через "мороз" і попросила пробачення, навіть відновили спілкування. Один раз у мене просили пробачення, але по типу "ну прасті, ну нет так нет" не зпрацювало. Рівень підстави був не компенсійним до такої форми вибачення.
Який зміст мовчати? Не чітко сформулювати свою позицію, а впасти на мороз? Якось в колі дівчат почула розповідь однієї дівчини про таку ситуацію і вона ж каже: ну я відморозилась, але взагалі то, я б хотіла сказати: і там цілий емоційний список.
То в чому ж пробоема? Синдром ракушки?
Снежнакомка• 05 января 2025
Ответ дляКрасота неземная
Отговорка
Морозиться- позиция трусливых
Бред. Если мне не хочется кому - то что-то объяснять, то это вовсе не ’морозиться’, это ’ не общаться’, то есть прекратить общение
Вапщета• 11 января 2025
Ответ дляКрасота неземная
Отговорка
Морозиться- позиция трусливых
В мене була подруга, яка завжди робила винними інших. Як думаєте, морозитись це трусість, чи розуміння, що просто неиає смислу їй щось пояснювати?