аромат Жука• 24 декабря 2024
Взуття які
Замша, є ще такі в шкірі як фото 1-2. Які обрати чи варто брати замшеві боти? Є ще взуття, але черевики з шкіри мої вже втратили візуальний приваблевтй вигляд.
Результат:
вже голосів:
7 (35%)
1-2 замша
7 (35%)
3-4
6 (30%)
Як 1-2 шкіра
Язвочка• 24 декабря 2024
Замша непрактично на наши погоды. Очень её люблю, но если у вас одна-две пары обуви то лучше брать кожу. Замша - это обувь когда сухо и не грязно.
Телефон Рубика• 24 декабря 2024
Ответ дляЯзвочка
Та яка різниця, яка погода.
Замша чудово миється прямо під краном, на ній менше видно заломи, вона викладає краще.
Я плавно перейшла на замшу: високі чоботи, ботинки, грубі ботинки на брудну погоду, туфлі, навіть світло бежеві туфлі з замші.