МамОмужа• 24 декабря 2024

Счета за э/э. В доме живут военные

Счёт за месяц 6 тыс. Не знаю что делать. Я туда не езжу. Просила знакомых зайти к хлопцам, передали мой номер телефона. Обещали и связаться со мной и заплатить, но ни ответа ни привета. Из местных властей человек заезжал к ним, результат нулевой. Хлопцы меняются, а счета будут расти, они хату топят электрообогревателями. Что мне вообще делать?
Ol-a• 25 декабря 2024
Ответ дляЛастоноша
Влк відправляють проходити по місцю постійної дислокації в.частини, а не там, куди їх відправили воювати і це не прифронтова.
Бред. Уже комисованный сосед мужа, после контузии, есть заключение ВЛК о непринодности ждёт списание в прифронтовом городе, командование на западной. Ждать сказали до полугода. Дом снимают, коммунальные оплачивают, техсостояние поддерживают, но у них в бригаде всё болееменее адекватно.
mamaМия• 25 декабря 2024
Ответ дляОбижулька
Военные пусть тогда и платят зарплата у них есть, женам присылают, а о других людях не думают что они за них платить должны
Різні є військові, не потрібно за всіх казати. У мене в бабусіній хаті жили-все заплатили, а чоловік з хлопцями взагалі, як з однієї з квартир в Сумах виїжджали, то замовили навіть клінінг квартири.
unona4ka• 25 декабря 2024
Ответ дляVesy
Удалено администрацией...
Lor111etta• 25 декабря 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
Вы понятия не имеете как выглядит война. Что не ляпнете- все мимо.
И главное, не стесняйтесь же участвовать
Чекаю пост від неї,як свої квартири львівські здасть на оздоровлення військовим.
Безплатно.
космея• 25 декабря 2024
Ответ дляJordanna
Краще заселяться буряти, вони оплатять?
Так автор і подруги?
Сьогодні нашестя рашоботів
Кучу тем
Скількох військових ви поселили безкоштовно в себе і оплачуєте за них комунальні?
космея• 25 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Мали б клінінг викликати
Клінінг не клінінг, але хоч якийсь порядок підтримувати можна ж?
А не залишати повну розрухи в будинку і на подвір´ї.
Love_Love_Love_• 25 декабря 2024
Ответ длякосмея
Ну діісно, ви ж теж могли б піти хоч якось повоювати, прикрити позиції, чому ні?
космея• 25 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
В мене дитина з інвалідністю і чоловік воює.
Love_Love_Love_• 25 декабря 2024
Ответ длякосмея
Ну ви мали б розуміти що не завжди там людям живеться по звичному укладу і наведення порядку не є питанням першого пріоритету?
Еленнн• 25 декабря 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Автор, я Вам щиро співчуваю. Ситуація розповсюджена зараз на жаль. Моя знайома судиться вже другий рік мабуть. Її батьки виїхали з прифронтового села в Харківській області. Без їх відома (зламали двері) зайшли жити військові. Накрутили світла тоді як вона розповідала на 20 тисяч. Дім був пошкоджений трішки, але усі комунікації впорядку. Вона писала заяви місцевій поліції, щоб той зафіксував факт проживання там військових, він наче з якогось разу типу ходив туди, але я так розумію що результату нуль. Бо вона програла суд і подала апеляцію. Я взагалі не розумію, чому не можна це вирішувати владі одразу. Якщо вибрали хати під розселення відріжте відразу лічильники чи ще щось треба придумати на вищому рівні. Ці проблеми повинні розв´язувати не власники так 100%. Порадити на жаль нічого не можу 😔😢
..’ на вищому рівні..’ Ви смієтесь?
у нас на вищому рівні не попередили народ за війну, а тут такі дрібниці.

перекинули ці проблеми на населення, так що тут можна лише поспівчувати.
inna5577• 25 декабря 2024
Отрезать свет, что еще делать
космея• 25 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Я знаю, як живеться в тому селі.
І люди, які заїхали після військових, два тижні прибирали, поки почали жити.
І який приорітет заважає оплатити електрику?
Vesy• 25 декабря 2024
Ответ дляLor111etta
Безплатно.
Она еще и со Львова? 🤦‍♀️
tanya_217• 25 декабря 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
Удалено администрацией...
Різні міста - різні історії
Різні люди є
Lor111etta• 25 декабря 2024
Ответ дляVesy
Она еще и со Львова? 🤦‍♀️
Єс..
Lor111etta• 25 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Бля..
цинізм ваш зашкалює
Lor111etta• 25 декабря 2024
Ответ длякосмея
Ви перед нею не відчитуйтесь.вона вашого нігтя не варта
sofico• 25 декабря 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Не уж-то в Черкассах?
что в Черкассах?
zajka12• 25 декабря 2024
Ответ дляМамОмужа
Треба щось робити, оце я попала
Капець, а не можна не пускати? В вас же від хати тупо коробка залишиться після квартирантів. А чому ви не здаєте? Наші хлопці всі знімають і платять +-по 30тис за хату без удобств.
Allka- skakalka• 25 декабря 2024
Ответ дляvasilisa-l
Сума 6 тисяч звідки, якщо показники лічильника не знімають?
Я если месяц забыла передать,мне от балды такого припишут .
Когда-то тыщу киловатт приписали ,звонила ,чтобы исправили .
Ничего не может сделать.
И по газу так же .
Krasotka-d9fd• 25 декабря 2024
Ответ дляВероятненько
Да, герои. Люди, которые защищают нас с вами. Где им жить? Если есть возможность пожить в тепле, то ради бога
За чужой счет конечно ради Бога.
Когда вас не коснулось то можно так рассуждать
L-i-s-a-92af• 25 декабря 2024
Ответ дляsofico
что в Черкассах?
Мені військові платять день в день і жодних претензій до них,як квартирантів,немає.
sofico• 25 декабря 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
все военные разные, кто то платит, кто-то нет. что я могу сказать? вам повезло!
Наталка -русалка• 25 декабря 2024
Ответ дляОбижулька
Ну печку же трудно топить ходить за дровами, а мотать свет проще просто они ведь не думают что вам платить
А цивільні ж не думають ,що військовим життя віддавати, правда?
Авокада• 26 декабря 2024
Ответ дляRemensa
Так не буває. Повинен бути акт про вилучення майна. І власник може відмовити, тоді це вирішується в суді.
А в ситуації автора вони просто там живуть, бо хата пуста.
ага. підписздесь ))