МамОмужа• 24 декабря 2024
Счета за э/э. В доме живут военные
Счёт за месяц 6 тыс. Не знаю что делать. Я туда не езжу. Просила знакомых зайти к хлопцам, передали мой номер телефона. Обещали и связаться со мной и заплатить, но ни ответа ни привета. Из местных властей человек заезжал к ним, результат нулевой. Хлопцы меняются, а счета будут расти, они хату топят электрообогревателями. Что мне вообще делать?
Ответ дляЛастоноша
Влк відправляють проходити по місцю постійної дислокації в.частини, а не там, куди їх відправили воювати і це не прифронтова.
Бред. Уже комисованный сосед мужа, после контузии, есть заключение ВЛК о непринодности ждёт списание в прифронтовом городе, командование на западной. Ждать сказали до полугода. Дом снимают, коммунальные оплачивают, техсостояние поддерживают, но у них в бригаде всё болееменее адекватно.
Ответ дляОбижулька
Военные пусть тогда и платят зарплата у них есть, женам присылают, а о других людях не думают что они за них платить должны
Різні є військові, не потрібно за всіх казати. У мене в бабусіній хаті жили-все заплатили, а чоловік з хлопцями взагалі, як з однієї з квартир в Сумах виїжджали, то замовили навіть клінінг квартири.
Lor111etta• 25 декабря 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
Вы понятия не имеете как выглядит война. Что не ляпнете- все мимо.
И главное, не стесняйтесь же участвовать
Чекаю пост від неї,як свої квартири львівські здасть на оздоровлення військовим.
Безплатно.
Love_Love_Love_• 25 декабря 2024
Ответ длякосмея
Клінінг не клінінг, але хоч якийсь порядок підтримувати можна ж?
А не залишати повну розрухи в будинку і на подвір´ї.
Ну діісно, ви ж теж могли б піти хоч якось повоювати, прикрити позиції, чому ні?
Love_Love_Love_• 25 декабря 2024
Ответ длякосмея
В мене дитина з інвалідністю і чоловік воює.
Ну ви мали б розуміти що не завжди там людям живеться по звичному укладу і наведення порядку не є питанням першого пріоритету?
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Автор, я Вам щиро співчуваю. Ситуація розповсюджена зараз на жаль. Моя знайома судиться вже другий рік мабуть. Її батьки виїхали з прифронтового села в Харківській області. Без їх відома (зламали двері) зайшли жити військові. Накрутили світла тоді як вона розповідала на 20 тисяч. Дім був пошкоджений трішки, але усі комунікації впорядку. Вона писала заяви місцевій поліції, щоб той зафіксував факт проживання там військових, він наче з якогось разу типу ходив туди, але я так розумію що результату нуль. Бо вона програла суд і подала апеляцію. Я взагалі не розумію, чому не можна це вирішувати владі одразу. Якщо вибрали хати під розселення відріжте відразу лічильники чи ще щось треба придумати на вищому рівні. Ці проблеми повинні розв´язувати не власники так 100%. Порадити на жаль нічого не можу 😔😢
..’ на вищому рівні..’ Ви смієтесь?
у нас на вищому рівні не попередили народ за війну, а тут такі дрібниці.
перекинули ці проблеми на населення, так що тут можна лише поспівчувати.
Ответ дляLove_Love_Love_
Я знаю, як живеться в тому селі.
І люди, які заїхали після військових, два тижні прибирали, поки почали жити.
І який приорітет заважає оплатити електрику?
Lor111etta• 25 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Бля..
цинізм ваш зашкалює
Lor111etta• 25 декабря 2024
Ответ длякосмея
Ви перед нею не відчитуйтесь.вона вашого нігтя не варта
Allka- skakalka• 25 декабря 2024
Ответ дляvasilisa-l
Сума 6 тисяч звідки, якщо показники лічильника не знімають?
Я если месяц забыла передать,мне от балды такого припишут .
Когда-то тыщу киловатт приписали ,звонила ,чтобы исправили .
Ничего не может сделать.
И по газу так же .
Ничего не может сделать.
И по газу так же .
Krasotka-d9fd• 25 декабря 2024
Ответ дляВероятненько
Да, герои. Люди, которые защищают нас с вами. Где им жить? Если есть возможность пожить в тепле, то ради бога
За чужой счет конечно ради Бога.
Когда вас не коснулось то можно так рассуждать
L-i-s-a-92af• 25 декабря 2024
Ответ дляsofico
что в Черкассах?
Мені військові платять день в день і жодних претензій до них,як квартирантів,немає.
Наталка -русалка• 25 декабря 2024
Ответ дляОбижулька
Ну печку же трудно топить ходить за дровами, а мотать свет проще просто они ведь не думают что вам платить
А цивільні ж не думають ,що військовим життя віддавати, правда?