L-i-s-a-92af• 25 декабря 2024

Як доїхати з ВаршаваВсходня- до Аеропорт Варшава-Модлін

Можливо хтось нещодавно їхав і порадить оптимальний маршрут з залізничного вокзалу до аеропорту Модлін в Варшаві?
Не знаю,чи можливо викликати таксі,якщо подорожую з двома дітьми 4 роки і 10 місяців.Бо ж мабуть захотять автокрісло щоб було.
Григорий Иванович• 25 декабря 2024
Удалено администрацией...
автор L-i-s-a-92af • 25 декабря 2024
Ответ дляГригорий Иванович
Удалено администрацией...
Вам-то чего озабоченным быть о счетах в прифронтовых селах? Нормально сервис доставки в ЕС работает ;)
Жалоба за флуд в теме
roksinata• 25 декабря 2024
Вкажіть в замовленні що потрібно автокрісло і приїде таксі яке вам потрібне.
автор L-i-s-a-92af • 25 декабря 2024
Ответ дляroksinata
Є така функція в таксі Bolt?
Я завжди через їх додаток заиовляю.
roksinata• 25 декабря 2024
Є така функція. Але це не обов´язково. Таксі може перевозити дітей без автокрісла. Хоча краще все таки щоб воно було. Задля безпеки дитини.
автор L-i-s-a-92af • 25 декабря 2024
Ответ дляroksinata
Дякую.Просто у Львові нас колись таксист не взяв без автокрісла для старшої дитини.Хоча у молодшого воно було в наявності.От і подумала,що без крісла не візьмуть.
Таня Кузнецова• 25 декабря 2024
З того ж вокзалу кожен час іде потяг . Підійдіть до каси та спитайте .
автор L-i-s-a-92af • 25 декабря 2024
Ответ дляТаня Кузнецова
Хіба в Модлін є потяг?
Наче ж тільки в Шопен
Таня Кузнецова• 25 декабря 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Хіба в Модлін є потяг?
Наче ж тільки в Шопен
Є ,а там стоїть автобус і через 10 хв Ви у модліні .
Таня Кузнецова• 25 декабря 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Хіба в Модлін є потяг?
Наче ж тільки в Шопен
Єлектро потяг
автор L-i-s-a-92af • 25 декабря 2024
Ответ дляТаня Кузнецова
Дуже дякую! Буду шукати
Таня Кузнецова• 25 декабря 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Дуже дякую! Буду шукати
Ви сідаєте на потяг до жд модлін а там стоїть автобус в аеропорт . На таксі дуже дорого . Ну якщо бюджет дозволяє ,то bolt .
ilanechka• 26 декабря 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Хіба в Модлін є потяг?
Наче ж тільки в Шопен
Непосредственно в аэропорт нет (пока нет)
Но покупая билет сразу включено в стоимость поезд+автобус, со всходней как и писали прямой поезд