Два-три тижні і фсьо• 25 декабря 2024

Оце так свято в українців.

У нас світла не має, води гарячої теж, обана русня , ми ще й проспали все і не знали, що була тривога, ракети, тільки прокинулися, полежали і світла не стало, вдома все на електриці, чаю , кави не має як зробити, підемо мабуть шукати пункт незламності, немита і з жирним волоссям...
Іллюха Перчик• 25 декабря 2024
Ответ дляНе за Будка
Я досі не розумію, чому наша влада не погодилася на різдвяне перемір´я.
Кому було би гірше, якщо би люди святкували зі світлом, теплом та без загрози життю.
Сказали що народ проти.
празники не помню• 25 декабря 2024
Ответ дляСМСница
У вас всі свята згідно своєго мозку ?
Ну і Різдво святкували ще до телевізорів та інтернету
По указке с телевизора начали в другую дату отмечать
Апрель Ивановна• 25 декабря 2024
Ответ дляМаю сечі
Что, простите? Вы с той тётей верующей можете давать или не давать кому хотите, хоть всему селу, я здесь причём?
Вы мне отвечаете, я вам, какая тетя, женщина, очнитесь и посмотрите кому и что вы пишите🤣
ТихоЯ• 25 декабря 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
Мы не отмечаем сегодня
Втішили (
Іллюха Перчик• 25 декабря 2024
Ответ дляпразники не помню
А вони все роблять як кажуть в телевізорі.За рідким виключенням.
Маю сечі• 25 декабря 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
Это вы раззуйте глаза и посмотрите, кому вы пишете, жиночко
Ирина-bbd0• 25 декабря 2024
Ответ дляМаю сечі
Удалено администрацией...
УжеВотДа• 25 декабря 2024
Ответ дляklaraneill
а у нас в Днепре с 6 утра веселье
а у нас вже в 1й ночі дрони збивали
Щедрик• 25 декабря 2024
Ответ дляІллюха Перчик
А що Свято яке хтось заклав має настільки велике для вас значення?Ви знаєте як цей народ ці свята святкує?Хіба це святкування?
Мне абсолютно все равно как это делают остальные. Мне важно собраться своей семьёй как привычно без этого шипения по углам и росказней про русню. 2 год только принят закон про перенос праздника и тут все борзые повыскакивали учить и самоутверждаться. Первый год войны сидели засунув язык в жопу, а теперь можно тявкать
Маю сечі• 25 декабря 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
автор Два-три тижні і фсьо • 25 декабря 2024
Ответ дляХвильоватиша
А тут форум пенсіонерів? Ви пенсіонер?
Ми своїм все купили.
Ну не всі мають можливість фінансрву купити ті екофлоу.
Апрель Ивановна• 25 декабря 2024
Ответ дляМішечок щастя
Не переживайте так, у ваше святкування теж не буде світла і води
Жесть, вот они верующие набежали, говна кидают и брызжут ядом😁😁😁 вы не боитесь, что вас бог накажет?
Возлюби ближнего своего как себя, вам это о чем-то говорит)
Іллюха Перчик• 25 декабря 2024
Ответ дляЩедрик
Скоріше за все майже всі будуть робити так як їм каже влада.Мабуть з цим нічого не вдієш.
Ирина-bbd0• 25 декабря 2024
Ответ дляМаю сечі
Удалено администрацией...
Неновая почта• 25 декабря 2024
Ответ дляМаю сечі
Удалено администрацией...
Ну чому одразу рівнятись? Якщо Вам зручніше святкувати 7 січня - святкуйте. Мені краще щоб піст закінчився до нового року. А то раніше як було - новорічний стіл з м´ясними стравами, а потім 6-го 12 пісних страв на столі. Мене це завжди якось напружувало.
УжеВотДа• 25 декабря 2024
Ответ дляпразники не помню
а москвоскрєпні тримаються за стару дату навіть наперекір здоровому глузду і логіці по указці гундяя-тютюнового магната, лиш би ’не як українці’? І не треба своє руЗЬкомірне ’По указке с телевизора’ ліпити до українців
Тепличная• 25 декабря 2024
Ответ дляМаю сечі
Ну какое ещё свято? Просто тошнит уже от этих свят, если честно
Тошнит от таких нудных как вы у таких в жизни нет праздников рукалицо ваше все
Ответ дляВельшановна
Я вот только одного не пойму, все кто отмечал Рождество 25.12 в прошлом году, Пасху отмечали как и орки. А почему ж тогда не отмечали на месяц раньше?
Та змиріться ви вже нарешті, зо Різдво Україні 25 грудня.
куркулиха• 25 декабря 2024
Я и все мои кореша с телками отмечаем 7 января
Щедрик• 25 декабря 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Да добро, я только за них рада что могут праздновать в тот день что им хочется, но надо же пойти и посамоутверждаться зачёт других.
Ростки жимолости• 25 декабря 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Де нам хорошо, ну згідна ракети над головою не летять поки що, ми в Києві.
Тобто в рашці ... працюєте зранку... спалились...
Хвильоватиша• 25 декабря 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Є інші пристрої.
Стервочка• 25 декабря 2024
Ответ дляМішечок щастя
Я думаю, сьомого січня - вже наша черга по болотах вдарити.
Хай кацапи теж весело святкують!!

А всіх любих украіночок з Різдвом!!
До нас вчора такі гарні дівчатка колядувальниці заходили. Так співали, що ніякі вибухи кацапські не страшні.
УжеВотДа• 25 декабря 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
плющить їх на Різдво конкретно
Викачую яйцями• 25 декабря 2024
Ответ дляМаю сечі
Удалено администрацией...
Почитайте историю, когда отмечали Рождество в Украине до революции 17 года и может че дойдет.
Маю сечі• 25 декабря 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Ты тут как тут, Ириш, наверное, в свята тебе платят двойной тариф
Іллюха Перчик• 25 декабря 2024
Ответ дляЩедрик
Не на все потрібно звертати увагу.Багато чого вкидають в суспільство що б стикати самих з собою лобами.
УжеВотДа• 25 декабря 2024
Ответ дляЩедрик
Ви так похвально свої дії описали От і не тявкайте, будьте людиною
Ответ длякуркулиха
Кореша, телки , шампусік, ви точно Різдво святкуєте?
Сегодня не целуюсь• 25 декабря 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Є хороший підробіток для вашого мч.
На каву, термопот і лампу з акумулятором вистачить.