Питання до власників нерухомості в центрі і на заході України.
Результат:
вже голосів:
81 (60.45%)
Подивитись відповіді
41 (30.6%)
Здаю всім бажаючим
12 (8.96%)
Здаю тільки місцевим

Читаю місцеві теми і канал СБУ і отерігаюся щоб в моєму будинку не поселилися прибічники ’ русского мира’ чи просто охочі заробити ’ легкі гроші’, здаючи координати важливих об´єктів чи робити диверсії в місті.

Ответ дляlumonbka
А до чого переселенці?
Здавати координати може хто завгодно. Не здавайте хату, не буде проблем
Може хто завгодно,а от здають 99% не місцеві в нашому регіоні.
Почитайте звіти СБУ

*СБУ та ДБР затримали ще одного охоронця російської катівні, яка діяла під час окупації Херсона*
Служба безпеки та ДБР затримали у Херсоні ще одного посадовця-зрадника, який співпрацював з рф під час окупації міста.
Фігурантом є молодший інспектор Херсонського слідчого ізолятора, що підтримав рашистів на початку повномасштабної війни.
За це його «призначили» охоронцем в російській катівні, яку ворог облаштував у будівлі захопленого СІЗО.
Перебуваючи на «посаді», зрадник охороняв камери, до яких окупанти масово ув’язнювали місцевих жителів. Найбільше потерпілих було серед учасників руху опору у південному регіоні України.
Крім того, фігурант агітував своїх знайомих вступати до окупаційної установи рф, обіцяючи потенційним кандидатам «зарплату» в рублях та лояльне ставлення з боку агресора.
Після звільнення Херсона зловмисник намагався уникнути правосуддя і для цього постійно змінював місця проживання.

dajkiri-irina• 25 декабря 2024
Прям дежавю у меня, 10 лет назад в Запорожье тоже квартиры переселенцам не сдавали.

*СБУ та Нацполіція запобігли убивству сім’ї волонтерів із Черкащини*
Служба безпеки та Національна поліція запобігли замаху на сім’ю волонтерів на Черкащині. Йдеться про очільницю благодійного фонду, що допомагає Силам оборони, та її чоловіка – демобілізованого воїна ЗСУ, який отримав тяжке поранення на передовій.
За результатами спецоперації в регіоні нейтралізовано злочинну групу, яка за допомогою саморобних вибухових пристроїв намагалася підірвати волонтерів прямо в їхньому будинку.
За матеріалами справи, мотивом замаху стала відмова потерпілих сплачувати вигаданий борг за ремонтні роботи в їхньому будинку.
Для вчинення злочину зловмисники підготували 4 саморобні вибухові пристрої, які спорядили порохом, гайками і запальними шнурами.
У подальшому вони планували закинути вибухівку до спальної кімнати, де мали відпочивати волонтери.

Ответ дляL-i-s-a-92af
Слава Богу не все такие как вы. И много людей сдают квартиры переселенцам. Потому что больше половины любят Украину. Мне интересно вот бы вы стали переселенкой, обидно бы было если б не сдали вам квартиру?

Ответ дляlumonbka
Надайте, будь ласка, офіційну статистику.
*СБУ затримала інформаторів рф, які намагалися «перебити» логістику Сил оборони на східному фронті*
Служба безпеки зірвала спроби рф зі знищення логістики Сил оборони України на південно-східному фронті нашої держави.
За результатами спецоперації на Дніпропетровщині затримано двох російських інформаторів, які готували координати для нової серії ракетно-дронових ударів агресора по об’єктах Укрзалізниці.
Під «прицілом» ворога були вузлові станції та залізничні лінії, через які, на думку рашистів, могли транспортувати бойову техніку та боєприпаси на східний фронт.
За матеріалами справи, щоб скоригувати вогневе ураження, фігуранти встановлювали поблизу залізничних станцій приховані відеокамери, які в режимі реального часу транслювали рух потягів на акаунти окупантів.
Для маскування «відеопасток» зловмисники облаштовували їх на деревах, ховаючи у гілках, та підключали до них портативні акумулятори.
Ви б хотіли,щоб вашому будинку такі поселилися?

Ответ дляdajkiri-irina
Ось вам свіженький приклад:
*За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримала зрадниця, яка наводила російські ракети на Житомирщину і планувала втечу до рф*
За доказовою базою Служби безпеки 15 років ув’язнення отримала агентка російської воєнної розвідки (більш відомої як гру), яка діяла на Житомирщині. Зловмисниця коригувала ракетно-дронові удари агресора по Силах оборони.
За матеріалами справи, фігурантка намагалася дізнатися локації ремонтних баз для важкого озброєння ЗСУ.
Співробітники СБУ затримали агентку у серпні 2023 року, коли вона готувалася до втечі в росію. Тоді російське гру планувало «евакуювати» свою поплічницю до рф транзитом через треті країни.
Як встановило розслідування, агенткою виявилася 43-річна переселенка з Донеччини. Після початку повномасштабної війни жінка спочатку переїхала до Києва, а потім орендувала помешкання у Житомирській області.
Вона шукала «виходи» на воєнну розвідку рф через російські соцмережі. Там зрадниця залишала повідомлення, де пропонувала свої послуги як інформаторки.

Ответ дляFashion4
В тому-то й питання,що в нас 99%, а в тих регіонах ’ більше половини’.
Мені щиро шкода людей,які втратили домівку
внаслідок російської агресії,але й грати в рулетку 50/50 теж ризиковано.
Я не настільки добре розбираюсь в людях,щоб по-обличчю визначити хто є хто.

Ответ дляLove_Love_Love_
Мало сьогодні срачних тем
Ну тема про військових,які на фронті за світло не заплатили місцевим переселенкам подобається

Ответ длякатерина12009
Мда
Що ж таке?
Це ж лише звіти СБУ і нічого зайвого.
Чому ж тоді пальці вниз и рукаморда?
Це ж лише звіти СБУ і нічого зайвого.
Чому ж тоді пальці вниз и рукаморда?

Ответ дляanta_res
А якщо не всім підряд бажаючим, а просто здаю переселенцям, які сподобались, то яка відповідь?
Як ви визначаєте тих,хто подобається?
Є якісь критерії?
Ответ дляL-i-s-a-92af
А любители русского мира только переселенцы?

Ответ дляlumonbka
А до чого переселенці?
Хтось депозити тримає,хтось торгівлею чи виробництвом займається чи послуги надає.
Я здаю нерухомість з 2009 року і чому б мала відмовитися від цього бізнесу?
Хіба що продати...

катерина12009• 25 декабря 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Що ж таке?
Це ж лише звіти СБУ і нічого зайвого.
Чому ж тоді пальці вниз и рукаморда?
Це ж лише звіти СБУ і нічого зайвого.
Чому ж тоді пальці вниз и рукаморда?
А як можна пояснити такій як ви що всі люди різні? Що і серед корінних жителів є зрадники і просто мразі. А ви взяли і всіх переселенців обісрали. Не здавайте нащо тут гімном поливати

Ответ дляlumonbka
Підпішіться на групу СБУ і самі переконаєтесь.
Ответ длякатерина12009
Я згодна,що всі люди різні.
Але факти справа вперта.Жодного місцевого любителя русні не знаю,навіть серед знайомих-знайомих-знайомих.
*За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримала агентка фсб із позивним «007», яка шпигувала у Запоріжжі під виглядом волонтерки*
За доказовою базою Служби безпеки 15 років позбавлення волі отримала агентка фсб, яка діяла у Запоріжжі під оперативним псевдонімом «007».
Контррозвідники СБУ затримали зловмисницю на початку вересня 2022 року, коли вона розвідувала пункти базування Сил оборони.
Затриманою виявилась мешканка тимчасово окупованого Пологівського району. Її завербували на території громади і згодом відправили до обласного центру як «волонтерку».
Після прибуття в місто жінка намагалася встановлювати особисті контакти з українськими захисниками, щоб «втемну» використовувати нові зв’язки для отримання розвідданих.
За інструкцією фсб агентка мала передавати своєму російському куратору геолокації штабів, укріпрайонів та вогневих позицій ЗСУ в районі Запоріжжя.
*СБУ та Нацполіція знешкодили агентурну групу фсб, яку створили для вчинення терактів по всій Україні*
Служба безпеки та Національна поліція нейтралізували в Одесі агентурну групу фсб. До її складу входило троє місцевих жителів, які мали вчиняти вибухи та підпали у різних регіонах України.
Найближчим часом вони готували підрив саморобного вибухового пристрою з численними людськими жертвами на півдні України.
За матеріалами справи, фігурантам вдалося здійснити один підрив у Києві, після якого зловмисників затримали по гарячих слідах.
Так, в середині листопада цього року 17-річний учасник ворожого осередку прибув до Києва, де заклав вибухівку поблизу будівлі одного із державних органів України.
Вибуховий пристрій був начинений цвяхами та шурупами, а приводився у дію модулем дистанційного керування.
Після підриву СБУ покроково задокументувала дії зловмисника, щоб встановити його спільників і викрити всю мережу.
Love_Love_Love_• 25 декабря 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af

Чого ви до переселенців вчіпились?

Ответ длякатерина12009
Зверніть увагу,ДЕ здійснені теракти і ЗВІДКИ їх виконавці!
*За матеріалами СБУ по 13 років тюрми отримали троє агентів рф, які готували ракетні удари по аеродрому на Прикарпатті*
Завдяки доказовій базі Служби безпеки 13 років ув’язнення з конфіскацією майна отримали троє російських агентів, які коригували ракетні удари рф по Івано-Франківщині.
Співробітники СБУ затримали зловмисників на території західного регіону України у перші дні повномасштабної війни.
Поплічниками агресора виявилися троє мешканців із Києва, Харкова і Запоріжжя, яких російська розвідка завербувала ще у 2021 році.
Агенти діяли у складі групи і «замикалися» на декількох російських кураторів, з якими комунікували через анонімні чати популярного месенджера.
За вказівкою окупантів фігуранти мали підготувати дані для ракетного удару по аеродрому на Прикарпатті, а після ворожої атаки «звітувати» про її наслідки.
Ответ дляLove_Love_Love_
Чого ви до переселенців вчіпились?
Бо серед затриманих агентів гру в моїй області,жодного місцевого немає.
*СБУ затримала агента гру, який видавав себе за військового, шпигував для рф у 10 областях України і хотів влаштуватися у «Вагнер»*
Служба безпеки затримала агента воєнної розвідки рф (більш відомої як гру), котрий шпигував для ворога у десяти регіонах України. Фігурантом виявився 22-річний мешканець Херсонщини, який видавав себе за військового і під такою «легендою» пересувався по нашій державі.
За даними контррозвідки СБУ, агент діяв у Донецькій, Харківській, Дніпропетровській, Херсонській, Миколаївській, Одеській, Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській та Чернівецькій областях.
Зловмисник по черзі об’їжджав регіони на рейсових автобусах. У кожній з областей він намагався розвідати локації ППО, а також координати військових шпиталів та інших медустанов, де українські воїни перебували на стаціонарному лікуванні.
Отримані відомості зрадник месенджером передавав російській спецслужбі.

*СБУ та Нацполіція затримали агентів російського гру, які готували теракт у Києві*
Служба безпеки та Національна поліція запобігли кривавому теракту у Києві, який планувала воєнна розвідка рф (більш відома як гру).
За результатами спецоперації затримано двох російських агентів, які мали підготувати саморобний вибуховий пристрій та підірвати його в одному із багатолюдних місць столиці України.
За даними контррозвідки СБУ, метою рашистів була максимальна кількість загиблих з-поміж цивільного населення Києва для поширення панічних настроїв серед громадян.
Для вчинення теракту розвідка рф дистанційно завербувала 20-річну мешканку Запоріжжя, яка шукала «легких» заробітків у Телеграм-каналах.
Після вербування агентка отримала від окупантів детальні інструкції щодо способів виготовлення вибухового пристрою з підручних компонентів.