Два-три тижні і фсьо• 25 декабря 2024
Оце так свято в українців.
У нас світла не має, води гарячої теж, обана русня , ми ще й проспали все і не знали, що була тривога, ракети, тільки прокинулися, полежали і світла не стало, вдома все на електриці, чаю , кави не має як зробити, підемо мабуть шукати пункт незламності, немита і з жирним волоссям...
Женщинас• 25 декабря 2024
Ответ дляВельшановна
Вот скажите, если человек отмечает 7 января Рождество то он прям как орки? Ну не каждый может так по щелчку пальцев всю жизнь отмечать 7.01 а потом быстренько переключится. Это равносильно что вам дату дня рождения поменяют.
Що для вас отмєчаніє? Ви в яку церкву ходите? Чи чисто поїсти?
Хвильоватиша• 25 декабря 2024
Ответ дляСМСница
В багатоповерхівках ?
Соціально незахищеним ?
Так , у всіх приватні будинки та фул каси
Соціально незахищеним ?
Зарядні станції в багато поверхівках.
Неновая почта• 25 декабря 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
6.2 черга в 9:30 відключили
Вже графіки є на сьогодні. Нас виключали з 6 до 9.30. Група 2.1. І ще сьогодні буде два відключення за графіком. Але у нас плита газова - тому не так напряжно.
Апрель Ивановна• 25 декабря 2024
Ответ дляМаю сечі
Это, видимо, истинно верующая тётя, они обычно всегда так мило высказываются
А вы тоже мужу не даёте?) или он вам?) почему вас тригернуло?
Женщинас• 25 декабря 2024
Ответ дляklaraneill
как обустроить быт с генератором в квартире?
Зарядні станції
Іллюха Перчик• 25 декабря 2024
Ответ дляОбстановщица
Ой, великий експерт прокинувся, позіхнув і пішов поради роздавати)
То як, ти вже на барбершоп заробив, чи так вдома машинкою і стрижешся?
А що тут потрібно бути великим експертом що б все це побачити?
Вельшановна• 25 декабря 2024
Ответ дляЖенщинас
Вот как раз таки для меня Рождество это сходить на службу, а не набухаться дома
Царівна Жабка• 25 декабря 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Де нам хорошо, ну згідна ракети над головою не летять поки що, ми в Києві.
И вы еще жалуетесь?
Маю сечі• 25 декабря 2024
Ответ дляВельшановна
Истинно верующих это не волнует. Слуги народа сказали ’надо!’, мудрый нарид ответил ’есть!’
Іллюха Перчик• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ в дамках
свято у меня будет только одно- конец войне..
Амінь.
Стервочка• 25 декабря 2024
Ответ дляпразники не помню
Вы не работаете? Праздники отменили, люди уже на работе
Не всі працюють.
В нас керівництво зробило вихідний.
Женщинас• 25 декабря 2024
Ответ дляСМСница
А ще не у всіх є тисячі на них
Хоча , стоп - по одній преЗЕдент видав
В кого не має той термоси завжди з гарячою водою тримає
Щедрик• 25 декабря 2024
Ответ дляВельшановна
Представьте, всю жизнь отмечал человек 25го и это было неофициально. И тут теперь наконец-то все развернулось в его сторону. Вот и гнобит за все те годы. Теперь он король, на его улице праздник а все кто не согласен и хотят праздновать по своему, те русня.
Обстановщица• 25 декабря 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Та воно ж з дивана гарно видно, правда?
В ковіду ти певно був великим інфекціоністом?)
То що, як там з грошима в тебе?)
Душка-свекрушка)))• 25 декабря 2024
Свет уже дали. кацапы потерпели абсолютную неудачу в попытках выбить украинскую энергетику. Особенно если сравнивать с тем, что происходило у нас осенью-зимой 2022
Женщинас• 25 декабря 2024
Ответ дляВельшановна
В московську? Ну щпсливо
СМСница• 25 декабря 2024
Ответ дляХвильоватиша
Зарядні станції в багато поверхівках.
Як же просто
Пенсіонерам та інвалідам подобається просто в темряві сидіти
Маю сечі• 25 декабря 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
Что, простите? Вы с той тётей верующей можете давать или не давать кому хотите, хоть всему селу, я здесь причём?
Хвильоватиша• 25 декабря 2024
Ответ дляСМСница
Як же просто
А тут форум пенсіонерів? Ви пенсіонер?
Ми своїм все купили.
Два-три тижні і фсьо
• 25 декабря 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
И вы еще жалуетесь?
В сенсі, а мені, що не можна поспілкуватися, так я жаліюся, за 3 роки війни нікуди не виїжджала можна і пожалітися
СМСница• 25 декабря 2024
Ответ дляЖенщинас
Світло - це тільки горяча вода ?
Буває ще опалення наприклад
Херсон це Україна• 25 декабря 2024
Это получается, даже в рождество бог не защитил тех, кто сегодня празднует рождение его сына??
Два-три тижні і фсьо
• 25 декабря 2024
Ответ дляПартизанка
не страшно, автор
Ні, не страшно , дуже незручно.
Не за Будка• 25 декабря 2024
Я досі не розумію, чому наша влада не погодилася на різдвяне перемір´я.
Кому було би гірше, якщо би люди святкували зі світлом, теплом та без загрози життю.
Іллюха Перчик• 25 декабря 2024
Ответ дляЩедрик
А що Свято яке хтось заклав має настільки велике для вас значення?Ви знаєте як цей народ ці свята святкує?Хіба це святкування?
ПироженкА• 25 декабря 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Тю, та скоро включать
Мішечок щастя• 25 декабря 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
Мы не отмечаем сегодня
Не переживайте так, у ваше святкування теж не буде світла і води
Вельшановна• 25 декабря 2024
Ответ дляЩедрик
Я вот только одного не пойму, все кто отмечал Рождество 25.12 в прошлом году, Пасху отмечали как и орки. А почему ж тогда не отмечали на месяц раньше?