Рекламама• 25 декабря 2024

У кого киевстар? Теперь получается что самый дешёвый тариф из всех за 250?

И выбора нет даже...
На паровозе• 26 декабря 2024
Ответ дляочки_ннадо
Ви навіть тут нормально збрехати не змогли.
Така пенсія за віком у людини яка немає або не вистачає стажу.
Але навіть для таких людей в мобільних операторів є знижки - це можна побачити на моїх скріншотах вище.
І до чого тут взагалі пенсія?
Є товар - є його ціна.
Щоб ви отримали послугу мобільного зв´язку оператор має закупити обладнання.
Таке обладнання виробляє декілька країн в світі і вартість цього обладнання не залежить яка країна його купує США, Гваделупа чи Україна.
Якщо вашим батькам 100грн. це дорого - ви могли б їм допомогти.
От я поповнюю школярам кожен місяць мобільні телефони, в них навіть пенсії 2 500 немає - куди мені жалітися?😁
мабуть ви і тут трошки
Звісно, я не така щедра, як ви, не поповнюю школярам мобільні. Я лише плачу комунальні батькам, купую ліки (їх багато, вони значно перевищують суму пенсії і приймаються на постійній основі) ну і купую їжу і інше. А мобільні так, не поповнюю школярам. Я жадіна