Цідило правди• 25 декабря 2024

Позитивна тема! Ідеї подарунків. Від дешевих до дорогих. Без срачу. Ділимося

Хто що купив: чоловіку, дітям, батькам, подругам, колегам, і тд
Шукаю дуже бюджетний варіант для подруги і її доньки)
Але цікаво подивитися на всі ідеї.
Давайте не сваритися в цій темі сьогодні)
Куплю орехи• 25 декабря 2024
Ответ дляНай хоч раз
Хтось плаче, хтось скаче, і це в Україні. Кого це не торкнулося виразили Харкову ’занепокоєння’ і далі обговорюють подарунки і столи.
А від інших країн ви вимагаєте підтримки і розуміння... Лицемірство вищого гатунку.
Мы тут сами решим, что делать, уж точно не неоЕСовцы будут нам указывать.
Что ж вы выехавшие так хотите, чтоб оставшимся плохо было, чтоб сидели в скорби, без праздников, без радости. Люди даже под обстрелами елки ставят и хотят немного радости .
Не судите, а то окажетесь на месте тех кого судите.
автор Цідило правди • 25 декабря 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Мої подарунки.
Люблю Рітуалс..
Зараз в режимі економії, та ще залишки є цього задоволення) а потім повернуся до якогось недорогого геля, дав чи нівея.
Най хоч раз• 25 декабря 2024
Ответ дляКуплю орехи
Танці на кістках...
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 25 декабря 2024
Ответ дляБаррикадница
Якщо є малі брати і сестри, то не можна. Щоб не проковтнули магніти.
Ви праві. Маленьким дітям таке категорично не можна. В нас вже діти підлітки.
Куплю орехи• 25 декабря 2024
Ответ дляНай хоч раз
Танці на кістках...
Да, вы их и устраиваете
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 25 декабря 2024
Ответ дляДесь так, але...
А як воно називається? Класна ідея подарунка
Магнітна ручка. Брали на Розетка
Най хоч раз• 25 декабря 2024
Ответ дляКуплю орехи
Да, вы их и устраиваете
Ви вже визначиться: я в Україні чи в ЄС?
Це я в Україні лицемірно обговорюю подарунки і описую як святкую чи все ж ви? Вам не болить те, що ваші співвітчизники страждають поруч з вами, ви навіть ’занепокоєння’ вичавити з себе не можете. Ви хочете ’звичне життя ’, у війну.
При цьому вимоги до інших у вас - ого-го! Почніть з себе. Хочете розуміння і співчуття з боку заходу? Навчіться співчувати самі і відмовлятися від ’звичного життя’, коли ваших сусідів кабами зносять. Ця тема - сором і приклад лицемірства.
автор Цідило правди • 25 декабря 2024
Ответ дляНай хоч раз
Ми хочемо звичне життя у війну. Якщо це можна так назвати. Моменти звичного життя.
Уявляєте? А ви хочете щоб ми всі в депресію впали і виходили у вікно?
Моя сусідка, в якої вбили сина на війні, також учора йшла купувати продукти на Різдво. Бо вона також хоче свято.
Щось не так? Ви проти? Вас треба дозволу спитати?
Ви взагалі де?
woman Warrior• 25 декабря 2024
А что это за фигня вклинилась в тему.
И я вообще то сейчас не в Украине.
Но очень хорошо понимаю людей, которым за вот всем происходящим нужен праздник, нужны точки сопрокосновения с обычной жизнью и ее маленькими радостями, у людей дети. Они что. вообще ничего не должны видеть и скукожиться только потому, что какая то фигня решила, что это недопустимо и лицемерно?
Это простите, с какой радости и вообще чего фигню занесло в эту тему?
Я собираю и передаю подарки в Украину, и вообще считаю, что там людям важнее и нужнее.
НичеНипанимаю• 25 декабря 2024
Ответ дляБодіпозітівна
Знаете ,к сожалению,те кто живет в Украине уже адаптировались к такой жизни. Ужасы войны и радость от подарков идут одновременно
Вам этого не понять
точно, люди дивні, якщо нас тут обстрілюють, то най ми мабуть вже у помиральну яму поліземо, поки вони там у Європах святкують, а нам не розкажуть про подарунки, бо ж не можна

по темі, на Різдво ніколи нічого не дарували, макс цукерки та шоколадних зайців поки діти були малими ще, на НР нам з чоловіком набір електричних зубних щіток на Розетці купила, доньці телефон новий бо той вже тормоз, сину худі з анімешним малюнком замовила його улюбленим, ще їм купили по смішній подушці-зайцю та по великій шоколадці Мілка, то молодшим, старшій донці набір спеціалізованої медичної косметики (вона користується, замовила та пару рушників класних), онукам постіль тематичну з футболом бо обоє футболісти, а іграшок мені сказали не дарувати, мамі набір косметики з Айхерба, як раз на Мізон та Юцерін були знижки класні, свекруні павер-банк великий, бо вона ніяк собі не купить, усім ще по ялинковій прикрасі красивій
Леся Українка• 25 декабря 2024
Ответ дляНай хоч раз
Тут відписалося багато мешканців міст , які навіть в цю хвилину потерпають від обстрілів. І ці люди в даній ситуації хочуть ЖИТИ далі з маленькою надією на краще , чіпляючись за прекрасні моменти життя , пов’язані з Новорічними святами минулого до війни . Іншим людям , які чекають близьких з фронту, теж зануритися у відчай ? Чи може для збереження свого ресурсу і душевного здоров’я краще все ж вірити і надіятися ? Ви засудите дружину військового , яка напече/ насмажить /наготує смаколиків і відправить частку домашнього тепла в посилці на 0 , перед цим прикрасивши вдома ялинку і подарувавши подарунки дітям, що не бачать тата вже довгий час? Та хто Ви така , щоб судити? Чи тій жінці довести себе до нудоти, нервового зриву , душевної хвороби ? Тоді вона отримає від вас співчуття ? Буде гідною нести цей свій ’ хрест’ ? Здається, і тут не дочекається. Не отруюйте собою таку гарну, душевну тему тому , що багато ,хто все це вже не вивозить , але ТРЕБА , треба рухатись далі ...
НичеНипанимаю• 25 декабря 2024
Ответ длякотопёс
Думала чи купляти ялинку..а потім..думаю.а чи буде ще раз в моєму житті Різдво та ялинка?...купила
ми купили велику пушисту живу, але ставити будемо ближче до НР
woman Warrior• 25 декабря 2024
Ответ дляНай хоч раз
и поэтому вы тут
других тем не нашли, больше подходящих для понимания.
Прилипало• 26 декабря 2024
Ответ дляМайская киска
Ми з дитиною без подарунків, без ялинки. Навіть не знаю, чи будуть смаколики на стіл.
Ми так само, затримують аванс
НичеНипанимаю• 26 декабря 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Повербанк, зігріваючі устілки, сертифікат на массаж, сертифікат в магазин косметики, Каву та солодощі, носки:):). Такі в нас подарунки.
ой точно, малому ше шкарпетки товсті теплі, бо він одні має, але ж треба на зміну бо не знімає коли вдома)))
Майская киска• 26 декабря 2024
Ответ дляПрилипало
Ми так само, затримують аванс
Мені він і не світить. Без роботи((
НичеНипанимаю• 26 декабря 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
І ми так само купили, з такими ж думками
в нас у 2022-му було найкрутіше прикрашання ялинки без електрики з ліхтариками від телефонів, цього року вже навішали світлових ліній тому навіть якщо електрики не буде, все одно не у темряві будемо
woman Warrior• 26 декабря 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
ой.Елка это особая тема.Смотрю в зеркало -умная, как купить елку и не подумать, как ее допхать-ну, таке)Но таки допхала, заткнула на балкон.
Два дня только как установила и нарядила.Она тяжелая шо капец.
Дай Бог устоит до НГ)
НичеНипанимаю• 26 декабря 2024
Ответ дляБожий одуванчик
Мене би порадувало щось смачненьке. Навіть кусочок сиру чи ковбаска, смачний шоколад, кава.
Але я переселенець, нічого лишнього взагалі не хочеться, тобто коли мало грошей і аби що купити. Краще корисне та що людина собі не може дозволити
доньці старшій на роботі набори подарували - хамон, пармезан, ще щось смачненьке, не пам’ятаю, я сказала, що дирекція шарить що дарувати!
Куплю орехи• 26 декабря 2024
Ответ дляНай хоч раз
Так это вы в ЕС скачете на костях тех, кто гибнет в Украине, запрещая живым даже думать хоть о толике радости, не надо подменять понятия!
А люди в Украине живут и стараются быть хоть немного счастливы.
Куплю орехи• 26 декабря 2024
Ответ дляНай хоч раз
Стыд - это вы и тот бред, что вы пишете. Возьмите и откажетесь от всего того, что предлагаете другим.
Куплю орехи• 26 декабря 2024
Ответ дляwoman Warrior
А что это за фигня вклинилась в тему.
И я вообще то сейчас не в Украине.
Рашистка скорее всего
НичеНипанимаю• 26 декабря 2024
Ответ дляЯ така бойова
Всі труси/носки чоловіка моя відповідальність. Якось так склалося, що на зимові свята дарую йому прикольні труси/носки. Як і Ви перед святами викинула четверо трусів, подарувала двоє.
я на Валентина завжди дарую, були раніше Атлантік, тепер Кеу з усілякими картинками прикольними, він любить
tanita-tango• 26 декабря 2024
Ответ дляМайская киска
Ви переселенці? З якого ви міста? Хочу Вам зробити маленьку приємність ,напишіть мені в особисті
НичеНипанимаю• 26 декабря 2024
Ответ дляwoman Warrior
Дай Бог устоит до НГ)
я ’між першим та другим чоловіком’ коли була розлучена ще, то тягала ялинки сама, а це ще той був квест бо у 90-ті ой як непросто було знайти саме ялинку, не сосну!

раз в житті в нас була сосна, бо ялинок не було у всьому Києві, раз я ялинку тягла з Вокзальної від універмагу Україна, а сама живу на Дарниці, точніше біля Юності, хто в Києві, той зрозуміє))) ще й в метро везла ту ялинку, замотану мотузкою

а раз у нас було дві ялинки змотані разом, бо всі були куці та лисі, тож довелося дві зв’язувати
woman Warrior• 26 декабря 2024
Ответ дляНичеНипанимаю

нехилое такое расстояние)
но я в курсе, что нас не остановить
будет надо , и три донесем и свяжем в хвойный лес.
автор Цідило правди • 26 декабря 2024
Ответ дляНичеНипанимаю

У мене в дитинстві була срібляста ялинка наче з дощику))) Всі роки)
Зараз зелена лита.,

Але було років 8-10 тому, єдиний раз я захотіла живу ялинку.
Сказала татові, і тато «ні слова більше» привіз мені ялинку яка сягла в стелю і зайняла 70% кімнати😂
Вона краще б годилася в школу у спортзал, ніяк не додому.
Навіть моїх купа ігрвшок на «велетня» не вистачило, виглядало дуже скупо))

Спробую знайти фото зараз))
tarveldy• 26 декабря 2024
Ответ дляНе гоню
в каком городе?
Київ, Троя . Ринок біля Фестивального . Там є і курка, і яловичина , і свинина
a.ostroverh• 26 декабря 2024
Ответ дляЦідило правди
Зараз зелена лита.,

Спробую знайти фото зараз))
Ооо
Как я такое люблю!
Я всегда ёлку выбирала, такую что потом ветками все бабушки в подьезде были обеспечены)) один раз болела, и папа принёс сосну, ох я тогда и плакала
Сейчас у меня елка 240 см, тяжёлая настолько, что процесс установки и разборки у меня превращается во встречи с друзьями
Пока я с девочками пью просекко, их вторые половинки матерятся и ставят йолку))
автор Цідило правди • 26 декабря 2024
Ответ дляa.ostroverh
Ооо
Как я такое люблю!
Я не знайшла фото своєї)
Але величезна. Тато не обирав і не купував її, йому знайомий дав, вже звязану, за якусь послугу запропонував.
Ми коли зняли мотузки, офігіли всі)))