Цідило правди• 25 декабря 2024

Позитивна тема! Ідеї подарунків. Від дешевих до дорогих. Без срачу. Ділимося

Хто що купив: чоловіку, дітям, батькам, подругам, колегам, і тд
Шукаю дуже бюджетний варіант для подруги і її доньки)
Але цікаво подивитися на всі ідеї.
Давайте не сваритися в цій темі сьогодні)
a.ostroverh• 26 декабря 2024
Ответ дляЦідило правди
Я не знайшла фото своєї)
Але величезна. Тато не обирав і не купував її, йому знайомий дав, вже звязану, за якусь послугу запропонував.
Ми коли зняли мотузки, офігіли всі)))
Когда начали привозить смереки из Косивского района, мне одна шикарная досталась со скидкой) ребята её и привезли мне домой, и занесли в квартиру))
Мы в разговоре нашли общих знакомых
Баба на горошині• 26 декабря 2024
Ответ дляТвоя подружайка
))) нічого так промахнулися
Это хоть в какой валюте?)