Астоновитесь!• 25 декабря 2024

В чем смысл брака?

У моей матери отец сбежал через 20 лет в?поисках внеземной любви, подруга с цветущей женщины превратилась в депрессивное существо за 2 года брака, вторую подругу муж бросил без денег с маленьким ребенком на руках
Вчителька з мікрорайону• 25 декабря 2024
Дело не в браке, во-первых, никто никому не принадлежит всецело, во-вторых, не нужно делать партнера смыслом своей жизни
Баба Йога• 25 декабря 2024
Сенс є тільки в тому випадку, якщо людина на 200% твоя, але це, на жаль, на довгострокову перспективу передбачити неможливо.
Стрекозей• 25 декабря 2024
Автор, смысл брака или сожительства ( не важно)-в правильном выборе подходящего партнера. Абсолютное большинство людей не выбирают совсем или выбирают то,что категорически им не подходит
ГЛЮкоза• 25 декабря 2024
Правильно,смысл в том,что смысла нет
ротцвеники• 25 декабря 2024
А так то они б жили долго и счастливо, если б не брак
автор Астоновитесь! • 25 декабря 2024
Ответ дляротцвеники
Ну счастливее чем в браке
ротцвеники• 25 декабря 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Ну счастливее чем в браке
Ох уж это ручка, которая подпись ставит на бумажке. Столько счастливых жизней загубила
автор Астоновитесь! • 25 декабря 2024
Ответ дляротцвеники
Не суть в этом, мужчине с брака есть плюсы, а женщине какой плюс
Мудробаба• 25 декабря 2024
Ни в чем.
Аннуитет• 25 декабря 2024
Смысл в статусе и в гражданском состоянии,регистрируемом государством, в праве на имущество и т.д.
Если вы хотите браком гарантировать вечную любовь и счастье, то никто этой гарантии в браке не даст. Как и без брака.
Аннуитет• 25 декабря 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Какие у мужчины плюсы? Акции на доставку еды оптом?
Звожу з розуму• 25 декабря 2024
Взаимопонимание, поддержка моральная и финансовая, секс, расслабленность, удовольствие, не скучно, общие мечты и планы, путешествия. Я сама такое не потяну никогда в жизни, что дает мне партнер. Не знаю как можно жить без второй половинки. Почти никогда я одна не оставалась. Был короткий промежуток в пару месяцев. Помню это был праздник 8 марта или что-то подобное. Все идут с цветами. Я прибежала к маме со слезами и сильно плакала. Не хочу и не люблю быть одна. Конечно, муж должен быть хорошим, а не одно название, а не муж
Брюлик в стразах• 25 декабря 2024
Свідоцтво про шлюб це не право власності над іншою людиною. Це нормально, коли він закінчується, якщо людям стає некомфортно в ньому. Навіть при наявності дітей.
Леннон_Жив!• 25 декабря 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Такий же.
Якщо обрав правильно партнера плюсів купа. Я наприклад мінусів знайти не можу за 20 років.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 25 декабря 2024
Наразі насправді цінність цього інституту серйозно похитнулася. Напевне, це один з важливих елементів традиційної родини. Наскільки кожній людині ця родина потрібна чи ні, то вирішує лише сама та людина.

Я сама ніколи не рвалася у заміжжя, бо мала відчуття, що якось сама собі дам раду (і це правда). Коли познайомилася з майбутнім чоловіком, то саме з його ініціативи ми вирішили одружитися. Він жив із розлученими батьками, йому не сподобалося, вирішив, що сам матиме шлюб:-).

Мої батьки, навпаки, прожили 51 років разом. Як кажуть, і в горі, і в радості. Було різне. І таке, через що люди розлучаються, але вони вирішили інакше. Я їм вдячна за те, що до 45 років мала це відчуття - саме родини. На жаль, не так давно тата не стало. Мамі наче крила відрізали, але не тому, що вона все життя комусь присвятила чи щось подібне. Їм разом було краще, ніж не разом, в тому була їх сила і щастя. Не знаю, чи втрималися б вони один біля одного без офіційного шлюбу - я не маю на увазі, що вони були невільні в своєму виборі чи рішенні. Мабуть, якби не мали офіційно проходити те розставання, то і розбіглися б. А так було більше бажання ’склеювати’ там, де тріщало, а не розходитися в різні боки.
Губка Боб• 25 декабря 2024
Ответ дляЗвожу з розуму
Расслабленность у меня только когда я одна. Все остальное для меня напряг.
Українська Мрія• 25 декабря 2024
То у Вас такі приклади. А от, наприклад, дві мої куми дуже вдало заміж сходили:) одна ні дня не працювала 15 років, в шлюбі чоловік купив дві квартири і дім. Тепер вона знайшла кращого, забрала дім ще й грошей відсудила. Інша, теж з майном в такому дусі ситуацію має, але чоловік у неї класний, навряд чи вона від нього піде:)
Патріотка з дивану• 25 декабря 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Ну счастливее чем в браке
Не факт.
Патика-мотика• 25 декабря 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Ну счастливее чем в браке
Чем? Думаете, кольцо усиляет боль от измены? Или штамп понижает болевой порог, если мужик бьет?
Благо не 19 век, развод доступен всем
Патріотка з дивану• 25 декабря 2024
Ответ дляАстоновитесь!
У всіх дуже різні. Хтось не працює, комусь важлива родина, комусь допомога... Різні плюси.
Патика-мотика• 25 декабря 2024
Ответ дляАстоновитесь!
А без брака в чем разница?
Ну и зачем вы выходите замуж, если вам с человеком хуже, чем без него? Мазохистки?
Звожу з розуму• 25 декабря 2024
Ответ дляГубка Боб
А я с мужем полностью расслаблена. Как за той пресловутой каменной стеной. Я знаю, что он все решит, переживать не о чем.
Українська Мрія• 25 декабря 2024
Ответ дляЗвожу з розуму
Не хочу Вас засмучувати, але що б ви робили, років так в 50-60, коли чоловік кудись дінеться? А таке трапляється, і досить часто
Патріотка з дивану• 25 декабря 2024
Той об´єм робіт який робить мій чоловік, я сама ніколи не потягну. Чоловіки вирішують проблеми, якщо вас поважають. Про почуття я поки що не пишу.
Патика-мотика• 25 декабря 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
А чим їй буде краще, якщо того чоловіка і не було?
Звожу з розуму• 25 декабря 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
А чего меня засмучувать? Я ж не с голой жопой ) у меня все уже есть в финансовом плане и на такой случай, к тому же до 50-60 лет у меня еще впереди 15-25 лет.
Патріотка з дивану• 25 декабря 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Всі ті плюси він абсолютно спокійно може мати без одруження.
Українська Мрія• 25 декабря 2024
Ответ дляЗвожу з розуму
А як скучно буде?:)
Звожу з розуму• 25 декабря 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
А як скучно буде?:)
Мне самой с собой редко бывает скучно, я люблю личное пространство и побыть одной. Но при этом зная, что муж рядом. С мужем однозначно веселее по жизни. Не знаю, что будет в 60 лет, не хочу загадывать. Хочу вместе жить долго и счастливо, чего и всем желаю ❤️
Українська Мрія• 25 декабря 2024
Ответ дляПатика-мотика
Людина звикає перекладати свої проблеми на інших. Спочатку на чоловіків, потім на дітей. Такий собі паразитизм.
Я, за шлюб, якщо що, але не тому що сама не потягну, те що дає чоловік