Я супер-пупер• 25 декабря 2024
Как все дорого...
Таблетки 3300
Пломба 1800
Визит к окулисту 2×1200
Очки самые простые 4500
Замена стёкол в других очках 4400
16400 только на элементарные вопросы по здоровью...
А это чуть ли не средняя зарплата сейчас.
А если их нет - что делать? Ходить с дыркой в зубе и на ощупь?
Пломба 1800
Визит к окулисту 2×1200
Очки самые простые 4500
Замена стёкол в других очках 4400
ЯспАкойнаЯ• 25 декабря 2024
Ответ дляБіле пальто
Як мені подобаються такі теми. А як же ’в Україні найкраща медицина, а в Європі г...но’?)
Автор, мені шкода, що у вас так. Правда, шкода. І я розумію ваше обурення. Пишу, як може бути. При ’поганій європейській медицині’: окуліст і окуляри при зорі з астигматизмом - абсолютно безкоштовно раз на два роки, оправа суперова. Ортодонт + брекети дітям до 16 років повністю безкоштовно. Від 16 до 26 часткова оплата і лише після 26 років оплата збільшується, але яка ь частина все одно покриється страховкою. Стоматолог пломби безкоштовно для всіх, крім перелікування каналів - це роблять лише з мікроскопом за конськими цінами, страховка не покриває.
Это где такое? Половина испанцев и итальянцев - без зубов, или с ужасными зубами. В Британии у всех зубы кривые и как бы внутрь завернутые (результат ’аденоидного’ дыхания с детства. Только в США у людей зубы красивые, но там это культ.
Знову Я• 25 декабря 2024
Ответ дляПлету интриги
якщо страховка робоча, то платить роботдавець
ну і читайте, що страховка покриває. щоб не потрібно було доказувати.
Стоматолог рідко де покривається
Во многих корпоративных покрывают, но там от случая зависит.
Угги в горошек• 25 декабря 2024
Ответ дляБіле пальто
Це яка країна?про безкоштовно,ви забуваєте що кожного місяця податок люди платять на медецину
Біле пальто• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
А сколько вы платите за страховку в месяц?
Особисто я нічого зараз не плачу, бо хоч і працюю, але маю тимчасовий захист.
За базовою страховкою 70% лікування завжди покривається страховкою, вона безкоштовна для всіх. Решта 30%покривається додатковою страховкою. За законом вона обов´язкова для всіх працюючих. Тобто, хочеш чи ні - роботодавець тебе примусить її купити. У нас на роботі вона не найкраща - за сім´ю , незалежно від кількості осіб, треба платити 120 євро на місяць. Є більш дешеві, але обрати іншу страхову компанію ти не можеш, її обирає роботодавець. Якщо людина не працює (безробітний, пенсіонер з мінімальною пенсією, інвалід і т.д., наприклад українці під захистом, біженці) - тим держава дає додаткову страховку безкоштовно. Наступного року я маю купувати цю страховку, як інші мої колеги за 120 євро на місяць на сім´ю. Але якщо залишусь без роботи, то мені її оплатить держава і все перераховане я все одно отримаю абсолютно безкоштовно)
Да будет так• 25 декабря 2024
Ответ дляУгги в горошек
Автор,не писала про астегматизм.,на той час.Я сама очкарик,я знаю що таке астегматизм,при чому в мене й міопія велика.
ну так она и самых примитивных очках с раскладки на рынке, или незнамо где не писала. Вы же о том что мама купила очки за 200 написали)
Біле пальто• 25 декабря 2024
Ответ дляLizavel
При чем тут ваш европейский опыт?
При тому, що не потрібно нав´язувати ’за все треба платити/треба ходити з дірками в зубі або самій замовляти з аліекспреса набір ’залатай зуб сама’/ замовте окуляри з аліекспреса за 20 баксів/ а чого це ви з жиру біситеся, коли можна без ортодонта чи окуліста жити...
Не можна і не потрібно. Можна жити інакше, і українці мають про це знати. І прагнути отримати на свої податки хоч щось, як воно і має бути.
Біле пальто• 25 декабря 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Франція.
Чучало яблуні• 25 декабря 2024
Ответ дляSo_so
Окулист бесплатно в поликлинике, и оправы и стекла есть дешевле, бесплатный врач с большой вероятностью знает аналог таблеток за 3000 итд.
У нас детского окулиста нет второй год. Ехать в обл центр за 100км -еще дороже
Біле пальто• 25 декабря 2024
Ответ дляУгги в горошек
Я плачу просто податок, як і в Україні платила. Ніякого ’податку на медицину’ в моїй роздруківці по зпл немає)))
Коко Шанель• 25 декабря 2024
Ответ дляБіле пальто
Серьезно?
А чего тогда медицинский туризм так процветает?
Я супер-пупер
• 25 декабря 2024
Ответ дляБіле пальто
Это с какой зарплаты 120 евро страховка и в какой стране? Я первый раз такую маленькую сумму вижу
Угги в горошек• 25 декабря 2024
Ответ дляБіле пальто
Так вони й платять, що місяця всі працюючі щоб потім незахищені люди йшли й користувалися.Особливо гарно,тим хто по лікарям не ходить,щомісяця круглу сумму відраховувати державі
Угги в горошек• 25 декабря 2024
Ответ дляБіле пальто
Так ви ж самі пишите,що не платите,бо під захистом
Я супер-пупер
• 25 декабря 2024
Ответ дляЧучало яблуні
Какой город? В Краматорске тоже нет
Знову Я• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
У меня страховка сейчас стоит 290€ в год в Португалии
Я супер-пупер
• 25 декабря 2024
Ответ дляКоко Шанель
Автор вы правы
Таблетки от аллергии 17000
Ужас
Біле пальто• 25 декабря 2024
Ответ дляКоко Шанель
Серьезно?
Це ви так вважаєте) Ви ж не бачите яка кількість українців лікується за кордоном, а яка в Україні? Чи чули ви, щоб іноземці їхали в Україну лікуватися з Європи, до війни наприклад? А українці в ЄС (до війни)? Чому коли наші можновладці хворіли на онко, то літали в Німеччину, а не у своїх відомчих лікарнях лікувалися (мовчу вже про звичайні державні)?
Якщо хтось зараз їде в Україну лікуватися, то на 99% причина - незнання мови. Плюс за кордоном тобі не призначають валізку ліків, деяким українцям то незвично і їм здається, що то не лікування... Єдине що моду зрозуміти - складну стоматологію. В моїй країні, наприклад, деякі види стоматпослуг не покриваються страховою, тому вигідніше поїхати в Румунію, Іспанію чи Україну.
Все решта невиправдано, особливо оперативні втручання. Тут реально абсолютно все безкоштовно. Ніяких ’влячностей’, ніяких ’благочинних фондів/пакетів для сміття/марлі/і далі ліків по списку’...
Я супер-пупер
• 25 декабря 2024
Ответ дляЗнову Я
И что она покрывает?
Біле пальто• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Незалежно від розміру зпл сума страховки стала. Це ще дорого. Через державну страхову компанію така сама додаткова страховка буде коштувати втричі дешевше.
Я супер-пупер
• 25 декабря 2024
Ответ дляБіле пальто
А зачем вас тогда работодатель обязывает платить в 3 раза больше?)
Знову Я• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
И что она покрывает?
Определенную сумму по обращениям, некоторые обследования (к примеру рентген челюсти бесплатно делала) и стационар на неделю+ необходимые операции и анализы по назначению ( но тоже не полностью, 75% цены)
Біле пальто• 25 декабря 2024
Ответ дляУгги в горошек
Так всі під Богом ходимо. І рано чи пізно всі звертаються до лікаря. І потрапити до лікаря без страху, що виставлять астрономічну суму за онколікування, наприклад, таки легше.
Я краще щомісяця буду 120 євро платити і спати спокійно, розуміючи, що моя сім´я захищена. Тим більше, що всі ліки за призначенням лікаря теж безкоштовно. В Україні я щомісяця платила понад 100 євро за необхідні препарати, а тут моя дитина їх отримує безкоштовно.
Я супер-пупер
• 25 декабря 2024
Ответ дляЗнову Я
Короче 300 евро заплати, а потом ещё доплати.
Знову Я• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Да, но страховка это больше на непредвиденный случай.
Хотя в любом случае без страховки дороже.
Можно платить больше, где будут все покрывать, но мне невыгодно будет
Біле пальто• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Тому що роботодавець уклав договір на страхування саме з цією страховою компанією. Чому - хз :)
Я супер-пупер
• 25 декабря 2024
Ответ дляБіле пальто
Потому, что он имеет с неё агентское вознаграждение)
Біле пальто• 25 декабря 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Це всього 24 євро на місяць. Це зовсім небагато.
ЯспАкойнаЯ• 25 декабря 2024
Ответ дляБіле пальто
Франція.
Ну, власне, там з медициною непогана ситуація порівняно із іншими країнами західної Європи. Як і з освітою. На тому майже все. Дуже дорога країна, дуже високі податки. Продукти, ком.послуги - дорого. З безпекою (у великих містах) проблеми.
Я супер-пупер
• 25 декабря 2024
Ответ дляБіле пальто
И что, что 24 евро? Таких платежей по 24 евро - ни один и ни два. На круглую сумму в месяц. И не пользуешься, и не платить нельзя