Бешене сарі• 25 декабря 2024

Кіт після лікування аб не може стати на лапки

Я не знаю, чому лікар так віднісся і не дообстежив, а поставив діагноз лише по загальному аналізу крові. Не вияснив причину дуже високих лейкоцитів😭 Він не перший раз рятував наших тварин, але цього разу все пішло не так(

Один антибіотик, потім другий. Ніби ставало краще, сьогодні йому боляче ставати на лапки. Температура знов. Вчора ввечері і сьогодні вранці дуже трусив лапкою і трусився весь, ніби знобило, після крапель не труситься, але ввечері знов температура.

Важко було навіть визначити, чи погано йому чи все ок, температура вже на другий день аб прийшла в норму, але за кілька днів - погіршення. Трохи раніше його лікування цим же препаратом і дало хороший результат.

Ми в селі, каже що знайти щось серйозне з інфекції там дуже важко. Але ж на лапки не стає( Інший лікар не виключає і неврологію, бо він дууже сильно хвилювався від кожного уколу, його трусило від нервів і, як назло, не було нічких крапель вдома, хоча ліків дві полиці холодильника.

Весь день після обіду і допізна наманалась потрапити в місто в лікарню, але як назло, саме сьогодні всі святкують і навіть за кошти лікарі не захотіли робити обстеження, другий взагалі не взяв трубку((

На що може бути схоже? Які обстеження вимагати? Зак, біохімія, зрозуміло.

Не знаю, як пережити цю ніч(( Це такий уошмар, який я не могла собі навіть уявити, що з ним таке станеться. Ще й передчуьтя погане(?(
автор Бешене сарі • 26 декабря 2024
Ответ дляkatya-lucky
Кхм, не имея анализов, просто по симптоматике? Ну-ну.
katya-lucky• 26 декабря 2024
Ответ дляБешене сарі
фото
Предполагать могут только сухую форму фипа (потому как у Вашего кота нет выпота). При этом основываются только на симптоматике в виде тремора конечностей? И это при том, что подозревают самую сложную для диагностику форму фипа. Ну любят у нас везде искать фип (
katya-lucky• 26 декабря 2024
Если судить по результатам анализа, то ситуация у животного сейчас лучше, чем была до этого.
Если предполагать что неврологические проблемы, купите Нейровитан, по 1/2 таблетке и минимум дней 10-15. Вреда от этого не будет. А вот помощь от группы витаминов В должна как раз быть.
автор Бешене сарі • 26 декабря 2024
Ответ дляkatya-lucky
Хорошо, благодарна Вам, сейчас почитаю о нём и закажу, но я уже заказала траву и он по отщывам хорошо справояется, хотя обычно травяные не очень
автор Бешене сарі • 26 декабря 2024
Ответ дляkatya-lucky
Ещё у него вес снизился на 1кг за 15дней((( Он стал на вид прям сильно заметно что не такой, как надо. Плохо ест уже дней 7, но сильно было заметно похудение именно когда у него был тремор(( Этого симптома не было, когда я спрашивала совет.
katya-lucky• 27 декабря 2024
Ответ дляБешене сарі
Если животное не кушает, то естественно что вес уходит. Плюс наступает обезвоживание.
Витамины группы В, в частности В12, стимулируют аппетит.