Законопроект
Alisa.Alisa• 26 декабря 2024
Ответ дляМаМарго
В мене все нормально . В мене два таких сусіди. Були два роки в піхоті. Дали хабар і тепер дома.
Ще мій крллега один з піхоти перевелись в тил.
А ще дуже багато знацомих сзч.
Ви думаєте чому росіяни так фронт двинули. Бажаючих захищати маминих бубочок вже не лишилось
А ще дуже багато знацомих сзч.
А ще в мене брат подруги на Донецькому напрямку, і зараз в них наказ не стріляти в багатьох ситуаціях, вони в шоці, є люди які вже самовільно покинули частину в них.
Olivia 666• 26 декабря 2024
Ответ дляМаМарго
Мобілізація не припинялась, але ж нікого толком не мобілізували. В моєму місті всі відкупились, купили інвалідності. Служеить маленька частина людей, а всі інші живуть своє найкраще життя.
Багато з тих хто просидів два роки в піхоті і вижив вже відкупились і сидять вдома.
Якийсь інший світ. Серед моїх знайомих нема жодної сімʼї де б хтось не воював. І не на блокпостах стоять,а воюють. І в містечку під Києвом у батьків мого чоловіка кожен день хоронять хлопців,чоловіків.
Ответ дляIncol
Гарна ідея для петиції, а то від всіх потрібен резерв, а депутати ніби й не громадяни України. Прості люди хай видохнуть на геть від відсутності медичної допомоги.
Да, хорошая идея в правовом государстве.
Но у нас «полиция не навчена»(не научена стрелять?), «тцк на 90% з цивільних»(зато когда толпой загоняют жертву, то все чуть ли не вчера из-под Покровска), «40 генералы на пенсии»(за что тогда они получали зарплаты и пенсии сидя на жопе ровно).поэтому воюют сантехники и водители автобусов, вот и стоматологи с окулистами на очереди.
Анархия, какие уж тут петиции((
Я последнее время всепропальщик, наверное.
Анархия, какие уж тут петиции((
Olivia 666• 26 декабря 2024
Ответ дляМаМарго
А ще дуже багато знацомих сзч.
Це вони вам особисто казали що заплатили та вдома тепер? 🤡
Ответ дляМаМарго
А ще дуже багато знацомих сзч.
А скільки ви років просиділи у піхоті? Що так сміливо засуджуєте
Olenka_bum• 26 декабря 2024
Ответ дляХитрый Лис
У Вас все на кацапов работают, с кем у Вас мнение расхожие?
У нее принцип - лучшая защита это нападение.
В блок повносила и отгавкивается
Ответ дляyulchik
Анархия, какие уж тут петиции((
я з вами
Ответ дляAlisa.Alisa
Тут же сидят далекие от войны. Если тут написать правду о происходящем, посадят.
Ответ дляOlivia 666
Ну у вас порядне місто.
У нас тцк все на 2 группі. Жодного дня не було на війні. Вони наладили цю схему ухилення самі.
Ловлять тих хто не може або не хоче відкупитись.
Alisa.Alisa• 26 декабря 2024
Вчора на форумі на Багіні побачила фото дівчата наші виставляли, як депутат від зелених типу з робочим візитом їздить до Парижу і ще багато міст, натомість сидить з коханками в кафе, шопиться по крамницям. І нічого виїжджає, і ніякий закон не закон. А тут всі під гаслом захищаємо країну. В мене багато друзів немає вже… а ці с..ки жирують
Ответ дляAlisa.Alisa
я там же читала, що відомий збірщик донатів л....н бере за публікацію поста про збір 200 тис грн))там багато цікавого)
Ответ дляlumonbka
Я не засуджую тих хто пішов в сзч чи відкупився після 2 років в окопі.
Всі інше ухилянти.
Я не військово зобов´язана щоб сидіти в окопі це по перше, а як би була ,то маю законне право не бути в окопі, на відміну від армії ухилянтів, які занесли гроші в тцк
Всі інше ухилянти.
Ответ дляМаМарго
Всі інше ухилянти.
А, то ви вважаєте, що потрібно мобілізуватися, подивитися на цей весь п..ць, занести грошей чи звалити? Так переможемо
Alisa.Alisa• 26 декабря 2024
Ответ дляwind-d470
Так я в шоці я теж читала про нього, типу їм можна по закону 20% брати, звісно вони перші будуть за війну, вони ж ніколи таких грошей в житті не бачили.
Апель-синка• 26 декабря 2024
Ответ дляAнна Н.
Помните х фактор, Евгений Литвинкович, типа женщина мужчина. Теперь это тетя Фаня и делает расклады про Украину. Постоянно в инсте вылазит.
Народ в комментах говорит просто похожи
Ответ дляsilma
Особенно прекрасно, что они не будут считаться мобилизироваными. А как их отсутствие на работе будет оформляться, отпуск за свой счет или прогул? Платить им будут, интересно, и кто? А если ранение или гибель? Все очень интересно.
От і мені цікаво
А у випадку поранення/загибелі - де стався «виробничий випадок», і хто це оплачуватиме і скільки.
Це чергова маячня
скоро просто пошлють такі законпроекти.
Це чергова маячня
скоро просто пошлють такі законпроекти.
Ответ дляwind-d470
Ні, піздец для вас організував зеленський коли створив умови для нечесної мрбілізації.
Я вважаю що воювати мають всі чоловіки по черзі. 1,5 -2 роки.
А не тільки ті хто не проплатив.
Ну от ситуація молодий здоровий бик оформлює догляд за молодою здоровою матірью яка купила собі інвалідність, а хлопці , яким совість не дозволила собі купити бумажку мають померти за цю шахрайську сім´ю і їхнє майно???
А не тільки ті хто не проплатив.
Ответ дляМаМарго
Всі інше ухилянти.
ще одне лицемірне ’Я засуджую, але не себе.’ Мгм, дуже цікаво.
Ні, не цікаво.
Ответ дляPerfect look
Она и не ответит, а вот если тема про мобилизацию с 18 лет, вот там она кричит громче всех, что ее сыночка не пойдет воевать за взрослых мужиков на диванах))))
Только взрослые мужики обязаны ей и сыначке почему-то, а теперь еще и женщины медики вместо них воевать обязаны. Во как .
Серйозно?) рівень лицемірства бог. От хочеться щоб синочки таких потрапили саме туди куди мамка всіх так задорно відправляє. Але там ще малий синочка наче