Сусановна• 26 декабря 2024
Салатник. Гарний чи ні?
Вагаюся..
Пік Антна• 26 декабря 2024
Ответ дляСусановна
Білий просто
Підберіть стопочки під стиль, буде цікаво. Вам же подобаються. Але фото не дуже, де темні, реально як фекалії
Весела бджілка• 26 декабря 2024
Ответ дляСусановна
А цей краще?
Прозрачный очень понравился, этот в сравнении с прозрачным просто никакой...
Леди Г• 26 декабря 2024
Пописанная парта• 26 декабря 2024
Ответ дляСусановна
А цей краще?
Ой, мисочка як у бабусі моєї
Донька подруги• 26 декабря 2024
Ответ дляСусановна
Та якби ж однозначно, то купила б не питаючи. А в мене сумніви
Он очень дорогой, что вы так терзаетесь сомнениями?
Сусановна
• 26 декабря 2024
Ответ дляДонька подруги
Ні. 200 грн) потрібні 2. Питання 400 грн
Але сумніваюся чи не дурниця. Я іноді можу накупити несмак повний. Перечниці у вигляді яблук чи підставку для серветок у вигляді полуниці. Це було років 12 тому, але все ж)
Намагаюся не захламляти будинок, а зважено обирати
Попразендовна• 26 декабря 2024
А я дуже хочу придбати саме такий салатник тільки прозорий і мені було б всеодно що тут напишуть, хоча наразі у мене є інші , давно куплені, і новий поки немає змоги придбати.
Сусановна
• 26 декабря 2024
Ответ дляПопразендовна
Я також зараз трохи економлю..
Тому тим більше вагаюся, щоб потім не думати «і нафіга я це купила?»
Але наче гарно
Напевно куплю 2
Але наче гарно
Напевно куплю 2
bespe4na_mavpa• 26 декабря 2024
Ответ дляЯ натуралка
господя, ну и фотограф, скраю тарелки как будто наср###
И кажется, что она сейчас этой перчаткой край размазала, перчатки в майонезе и она думает, ойбля уже сфоткаю как есть
Сусановна
• 26 декабря 2024
Ответ дляbespe4na_mavpa
Вже другий раз обезцінили цю блогерку. А ії курс про Естетику між іншим коштує 13 тис грн
А порадниці як завжди)
bespe4na_mavpa• 26 декабря 2024
Ответ дляСусановна
А порадниці як завжди)
Ну лох не мамонт. У неё на фотке эстетики ноль, размазанный по тарелке майонезом салат на фоне волохатого ковра и туфель це капец
Капризуля• 26 декабря 2024
Ответ дляbespe4na_mavpa
Автор, я когда-то в атб такой купила, мне нравится
Цей посуд кращий. Мені видається Турція виробник. Салатник автора в нас в копійочці продають, ну такоє....
Лялька в колисці• 26 декабря 2024
згадала що в мене бокали під прозорий салатник як раз підходящі є) точно візьму 😁
Сусановна
• 26 декабря 2024
Ответ дляЛеди Г
Автор, от ви рекламщиця- я вже замовила.
Тоді іду і я замовляти))