Підкатегорія Непізнане)))
Я дійсно не можу цього зрозуміти. Вже майже рік спостерігаю за цими персонажами, і вони майже всі підтримують путінський режим і дії цього режиму
Найбільш дивують молоді. А коли питаєш, що для них зробив їх президент, то сидять як вс.ті..
Може хтось мені пояснить?
Mira29-c3c3• 26 декабря 2024
Ответ дляOdetta Furs
а у нас...
І у нас є.
Але ми не кричимо на кожному кроці що ми «вєлікіє»і з мечем на жодну країну не напали .
Ответ дляok1904
Дітей вчать за кордоном, там ті діти потім працюють на рашкіних фірмах
Ще така штука, деякі живуть в інших країнах (Канада, Німеччина, Швейцарія та ін.) а все рівно підтримують політику Путіна. Це що взагалі, зайва хромосома?
От скільки не намагаюсь зрозуміти, в мене іншого пояснення нема, як генетична тяга рабувати
Наталка -русалка• 26 декабря 2024
Ответ дляok1904
Головний феномен всі звалюють закордон в них і люблять росію звідти
Ответ дляНаталка -русалка
Це ще їхні класики минулого століття описували)
lekon-lekon• 26 декабря 2024
Ответ дляshkoda_anna
Дуже грамотно і послідовно вибудована пропаганда. Її будували 25 років починаючи з ясель і закінчуючи рекламою маргарину.
Я б сказала, що це пропаганда срср, яка органічно вплелась в нову епоху.
А наративи ті самі: бойся, бо ударимо ядерною дубіною.
Ответ дляМанула
Напевно до пропаганди ще такий менталітет та традиції
От я теж схиляюсь до цього
Виктория-1980• 26 декабря 2024
Ответ дляvasilisa-l
Це спостереження з чат-рулетки
Там же різні люди.
Ось з Криму молода сім´я була, вони раді що в них тепер є цар
Там же різні люди.
Ну знаете, я очень понимаю сейчас крымчан. Все лучше чем жить в Украине сейчас. И дома целые и бусификации нет. В конечном счёте вся эта шелуха про родину и патриотизм. А сердцевина одна: будущее твоих детей и спокойная старость. Вот и всё.
В первую очередь очень грамотно выстроенная пропаганда, во вторую - страх, люди боятся высказывать мнение отличающееся от навязанного. Ну и как бы там ни было, но мед услуги у них бесплатные получше наших. Есть и стоматология разная по квотам, и в больницах деньги не требуют, а лечат бесплатно и многие сложные методики применяют бесплатно, которые у нас только за бешеные деньги и не везде, я не только о хирургии сейчас. И образование еще получше. Хотя последнее время там это тоже сильно портится
виктория7аас• 26 декабря 2024
Ответ дляLudaSHS
Мені зараз цікаво, після азербайжанського боїнгу, вони дійсно думають що війна далеко, і живуть в бульбашці як було?
То типу не в них, не з ними, і їх захищає мощна армія рф.
не боинг ,а Embraer ,бразильский производитель
Ответ дляArgesha
Написала б, але ж почнеться....
Ви ж хочете почути шизоїдну маячню про те, що вони просто нелюди, ненормальні і тп. Ну то вам тут так і напишуть, задовільніться
Хочу різні версії почути
Є ж якесь пояснення. Чи ваша версія,що Путін дійсно дбає про свій народ?
Одна жінка, сидячи біля печі розказувала,що газ - то небезпечно, тому в них вся область негазифікована. Турбота 80 рівня
Ответ дляAnnushka
Про образование вы пошутили? Или это все стеб?
Ответ дляAnnushka
нет, это не стеб. Из того что знаю - оно в обычных школах лучше нашего. У нас, к сожалению, медицину, образование, науку развалили.
Ну там люди реально тупые какие-то, они может и хорошие специалисты в своей сфере, а уровень общего развития настолько низкий, что я нигде такого не встречала, хотя общаюсь с жителями разных стран
Дивне питання
Бо за його влади, всі ссуть в бік росіі і чірікнуть. У них нема ловлі в бусікі, нема тарантайок щоночі (чому? В чому проблема зробити 1б дешевих дришпакіа без ніхуя навіть, і запускати щовечора, хай би масквічам пожужжали); почувають себе могутніми; є зброя. Що саме неясно? Ссалися б всі від зеленського, то й ок було теж
Ответ дляTeonaa
Дивне питання
За його влади, батьки вісімнадцятирічних хлопців, тягали хабарі, щоб дітятко відмазати від армії. Бо їх там бусифікували прямо після школи. Ви не в курсі?
Ответ дляTeonaa
Брєхня
А хабар то щеине кримінал. Є медоика як зробити щоб бало ок, значить все добре
В кого є гроші, тому ок
Ответ дляvasilisa-l
Це спостереження з чат-рулетки
Там же різні люди.
Окуповані території то не рашка. То одурманені пропагандою українці. Укаїнці завжди цікавляться політикою і обожнюють спорить про політику. Росіянці вони не обговорюють політику і максимально від неї відмежуються. Вони не вірять що можуть хоч як вплинути на політику. Їм що кажуть, то вони і роблять.