Підкатегорія Непізнане)))
Я дійсно не можу цього зрозуміти. Вже майже рік спостерігаю за цими персонажами, і вони майже всі підтримують путінський режим і дії цього режиму
Найбільш дивують молоді. А коли питаєш, що для них зробив їх президент, то сидять як вс.ті..
Може хтось мені пояснить?
shkoda_anna• 26 декабря 2024
Дуже грамотно і послідовно вибудована пропаганда. Її будували 25 років починаючи з ясель і закінчуючи рекламою маргарину.
Ответ дляNYC
Путин поднял Россию с колен
А кто, как ни Путин?
Добавлю , чем они еще восхищаются « при Путине появились госуслуги(?)»
А кто, как ни Путин?
Кажуть: пенсії, садочки, і увага - лікарні! У них не в кожному смт і містечку лікарня є взагалі.
Ответ дляshkoda_anna
Ви гарно написали про пропаганду
Odetta Furs• 26 декабря 2024
Ответ дляvasilisa-l
а у нас...
Ответ дляkisunya11
А чому у нас зе виборці продовжують молитись на найвеличнішого?
Та ж пропаганда і низьке IQ з небажанням думати
Та в тому й справа, що у нас вже навіть виборці Зе, від нього відхрестились ще в ковіду)
А в них 20 по років поклони б´ють тому, хто б´є їх
Ответ дляOlga_72
Вони клянуть путіна, але вдома, тихонечко, щоб ніхто не почув.
Хіба? Вони так правдиво його вихваляють
Ответ дляOdetta Furs
а у нас...
А у нас чому не моляться?😂 Може тому, що люди інші
Odetta Furs• 26 декабря 2024
Ответ дляvasilisa-l
одинаковые везде люди
ЗдохниПуйло• 26 декабря 2024
При якому вожді було таке, що вони могли свою оббухану лічинку обміняти на матеріальне?
Ответ дляOdetta Furs
одинаковые везде люди
Тоді чому так? У нас пропаганда президентів погано працює?)
Odetta Furs• 26 декабря 2024
Ответ дляvasilisa-l
у нас слишком много уже было этих президентов....не успеваем привыкнуть
Ответ дляOlga_72
Це ті хто не плюнув у камеру і не встиг збігти від журналюг. Або ті хто не має вибору бо звільнять з держ посади, або із школи.
Це спостереження з чат-рулетки
Там же різні люди.
Ось з Криму молода сім´я була, вони раді що в них тепер є цар
Там же різні люди.
Наталка -русалка• 26 декабря 2024
Ответ дляLudaSHS
Пропаганда
Технології
Звичка
І ще думаю страх. Як в радянські часи.
Молодь хоч типу ’любить’ рашку- пуйло, але марять Америкам- англіями, доларами, Бажають айфони, тесли і т д.
Технології
Звичка
І ще думаю страх. Як в радянські часи.
Лицеміри ще ті ,люблять все західне
Ответ дляvasilisa-l
Це спостереження з чат-рулетки
Там же різні люди.
За царем плакали, за Леніним плакали, за Сталінти плакали. Далі не знаю . Хрущовськічаси згадують до сьогодні. Як здохне пуцик плакатимуть чи ні?
Наталка -русалка• 26 декабря 2024
Ответ дляkisunya11
А Зеленський -це диктатор ,який напав на іншу країну?
Наталка -русалка• 26 декабря 2024
Ответ длявре_Динка
мабуть бо вони іншого життя не знають
Знають багато русні закордоном живе та відпочиває , просто поломка така в них
Наталка -русалка• 26 декабря 2024
Ответ дляNYC
А еще в школе бесплатное питание, даже яблоко дают.
А в нас платне?