Манка Я• 26 декабря 2024
Як подарунок Таємному Санті підійде?
Clinique pop splash gloss hydration блиск для губ 08 tenderheart.
Сьогодні отримала з нотіно, зробила свотч на руці, не мій відтінок. Продавати навіть за 500 грн буду довго. Може подарувати чи ні?
Розвідка Маші• 26 декабря 2024
Так він же бв. Як просто віддати подрузі, сестрі, мамі як вона захоче норм. Продати вказавши, що бв також норм. Але дарувати як повноцінний подарунок бв то прям треш
Манка Я
• 26 декабря 2024
Ответ дляРозвідка Маші
Подарунок мав коштувати 300 грн. Якби мені подарували блиск за 790 я б раділа. А свотч на руці не помітно
Розвідка Маші• 26 декабря 2024
Ответ дляМанка Я
Ну купить на 300 грн, але нове.
Ви б раді були бв блиску? Будь якого кольору?)
Обижулька• 26 декабря 2024
Ответ дляМанка Я
Автор, дарите подруге, норм подарок
Манка Я
• 26 декабря 2024
Ответ дляЗубожиння
Відкритий і вживаний дарити це огидно.
Правильно, куплю їй чай і шоколадку
Зубожиння• 26 декабря 2024
Ответ дляМанка Я
Правильно, куплю їй чай і шоколадку
Цілком прийнятний символічний подарунок. Можна взагалі подарувати чай хорошої якості, якщо фінанси дозволяють.
Плету корзинки• 26 декабря 2024
Я сама з трудом підбираю собі косметику
Як можна дарувати невідомо що іншим людям?
Вумна, аж страшно• 26 декабря 2024
Играла в Санту. Купила одну позицию, а продавец предложил буквально за копейки вторую. Попробовал цвет на руке. Я отказалась, нельзя такое дарить, это уже б/у.