Доброго вечора,скажіть будь ласка,чи може бути порушення пам´яті(моментами як втрата пам´яті)при неврозі і тривожно депресивному розладі,поділіться якщо хтось таке мав🙏
Сіточка• 27 декабря 2024
Ответ дляІрина М87
У вас теж невроз?,як ви лікуєтеся?
Было такое , время прошло наладилось . Нужен покой долгое время, сон полноценный . И наладиться
маряшка-c693• 27 декабря 2024
Ответ дляІрина М87
У вас теж невроз?,як ви лікуєтеся?
З вересня місяця через стрес повернувся на жаль, до того 3 роки була в ремісії тоді допомогла психотерапія правда, це був довгий процес.