Голубая фишка• 27 декабря 2024
Хто їхав новим потягом Київ-Будапешт?
Голубая фишка
• 27 декабря 2024
Ответ дляЧу Ча
А в чому питання?
Які у вас враження від поїздки?
Голубая фишка
• 27 декабря 2024
Ответ дляЧу Ча
Звичайна поїздка
Цікавить проходження кордонів і скільки часу займає
Чу Ча• 27 декабря 2024
Ответ дляГолубая фишка
Ви не вмієте взагалі формулювати запитання. Тема звучить: хто їхав? Ось я вам відповіла. Потім про враження. Тепер питаєте про проходження кордонів. Ви навчиться писати.
Голубая фишка
• 27 декабря 2024
Ответ дляЧу Ча
я бачу, що ви не їхали, але повчити життю когось хочете)))
Голубая фишка
• 27 декабря 2024
Дивні люди, хоча я не здивована, їхати -не їдуть, але хочеться ядик свій злити. Якщо у вас ліміт на кількість відповідей, то нікого не тримаю, бо у мене в моїй темі ліміту на кількість моїх питань нема😉
СирОжино пирОжино• 27 декабря 2024
Ну, по різному буває. Інколи треба годин 7-8 на кордоні стояти. Це ж потяг, тут не вгадаєш...
Але якщо машиніст дасть прикордонникам хабаря, то можна за пару годин впоратися. Мадярам теж треба давати, якщо що.
Лгин• 27 декабря 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Жах..нічого в нашій країні ніколи не змінеться
Б´ю байдики• 27 декабря 2024
Ответ дляГолубая фишка
Без образ, але ви самі поставили так криво питання, і коли вам так само відповіли, всі навколо змії.
Якби питання було таке: Хто їхав потягом Київ-Будапешт, підкажіть де проходили кордон (в потязі чи ні), скільки часу займав прикордонний контроль, чи запізнився потяг в Будапешт? То і відповіді були інші.
Б´ю байдики• 27 декабря 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
але більшість ваш жарт не оцінила
Голубая фишка
• 27 декабря 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Я жодного разу так не стояла на кордоні, максимум запізнювався на годину, але це інший потяг, той, що з пересадкою
Голубая фишка
• 27 декабря 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Які інші, якщо відписали ті, хто не їхав, але свої пʼять копійок хочуть вставити. Не обовʼязково задавати питання прямо в стартпості, нема таких правил
Чу Ча• 27 декабря 2024
Ответ дляГолубая фишка
Вам треба знову до школи, повчитися грамотно будувати запитання.
Голубая фишка
• 27 декабря 2024
Ответ дляЧу Ча
Мені дуже лестить твоя увага, бачу, що зачепило, видно, що тобі такі поїздки не світять😂
СирОжино пирОжино• 27 декабря 2024
Ответ дляБ´ю байдики
але більшість ваш жарт не оцінила
Я й не сильно розраховувала на це, тут публіка серйозна)))