Котогосподиня• Изменено 27 декабря 2024

Допоможіть підібрати штори чи якісь фіранки на ці вікна

Дівчатка, сподіваюся на вашу допомогу 😊 Маю ось такі два голі вікна в приватному будинку. Наче хочу щось на них повішати, але не можу визначитися що. Дивлюся в сторону римських штор. Але вони ніколи опускатися не будуть, тому не знаю чи є в них сенс. Підвіконня мають бути завжди відкриті, тобто потрібно щось до половини вікна максимум. Може якісь лляні занавіски і в декількох місцях зібрати їх?
Всім шампаньського• 27 декабря 2024
Ролеты блэкаут белые или под цвет стен
автор Котогосподиня • 27 декабря 2024
Ответ дляВсім шампаньського
Ролеты блэкаут белые или под цвет стен
Дякую! Подивлюся звичайні, бо з блекаутами дуже темно там буде.
Меряю линейкой• 27 декабря 2024
день-ніч світлого кольору
Кучерявочка• 27 декабря 2024
Балончиком замалюйте
Пушкининиана• 27 декабря 2024
Римские шторы же есть и неплотные, как гардины.
Кумедний ґудзик• 27 декабря 2024
А я б просто підібрала штори в тон стін, і карніз на стелю.
Ось схематично відмітила.
Штори будуть закривати стіни, буде більш затишно виглядати
Любительница• 27 декабря 2024
Римские шторы повесьте. И вытяжку ту желтую замените
Любительница• 27 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Ось схематично відмітила.
Там и так узко, еще шторы заберут часть пространства
Кумедний ґудзик• 27 декабря 2024
Ответ дляЛюбительница
10 см, и на что это влияет?
Срочнокпсихологу• 27 декабря 2024
Может ролеты? Однотон или полупрозрачные с узором
автор Котогосподиня • 27 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Ось схематично відмітила.
Дякую! На жаль штори до підлоги там не підійдуть, бо це вхідна зона і є два підлітки, та і ми також, які приходять і кладуть на підвіконня рюкзаки, або чохол, і т.п. на підвіконник, плюс є кицька, яка любить дерти ту доріжку, і вхід можуть піти і тюлі з шторами.
Кумедний ґудзик• 27 декабря 2024
Ответ дляКотогосподиня
Тоді ось цей варіант
Майданщица• 27 декабря 2024
Гляньте ’штора плісе’,але це не дешево. П.С. Без образ,це так інформаційно оскільки бюджет не вказаний
автор Котогосподиня • 27 декабря 2024
Ответ дляМайданщица
Дякую! Те, що мені видав гугл, під пліссе, виглядає як римська штора, може це назви одної і тої самої штори?
База_птеродактилей• 27 декабря 2024
Зробіть подвійну римську. Буде функціонально