Котогосподиня• Изменено 27 декабря 2024
Допоможіть підібрати штори чи якісь фіранки на ці вікна
Дівчатка, сподіваюся на вашу допомогу 😊 Маю ось такі два голі вікна в приватному будинку. Наче хочу щось на них повішати, але не можу визначитися що. Дивлюся в сторону римських штор. Але вони ніколи опускатися не будуть, тому не знаю чи є в них сенс. Підвіконня мають бути завжди відкриті, тобто потрібно щось до половини вікна максимум. Може якісь лляні занавіски і в декількох місцях зібрати їх?
Котогосподиня
• 27 декабря 2024
Ответ дляВсім шампаньського
Ролеты блэкаут белые или под цвет стен
Дякую! Подивлюся звичайні, бо з блекаутами дуже темно там буде.
Кумедний ґудзик• 27 декабря 2024
А я б просто підібрала штори в тон стін, і карніз на стелю.
Ось схематично відмітила.
Штори будуть закривати стіни, буде більш затишно виглядати
Ось схематично відмітила.
Любительница• 27 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Ось схематично відмітила.
Там и так узко, еще шторы заберут часть пространства
Кумедний ґудзик• 27 декабря 2024
Ответ дляЛюбительница
10 см, и на что это влияет?
Котогосподиня
• 27 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Ось схематично відмітила.
Дякую! На жаль штори до підлоги там не підійдуть, бо це вхідна зона і є два підлітки, та і ми також, які приходять і кладуть на підвіконня рюкзаки, або чохол, і т.п. на підвіконник, плюс є кицька, яка любить дерти ту доріжку, і вхід можуть піти і тюлі з шторами.
Кумедний ґудзик• 27 декабря 2024
Ответ дляКотогосподиня
Тоді ось цей варіант
Майданщица• 27 декабря 2024
Гляньте ’штора плісе’,але це не дешево. П.С. Без образ,це так інформаційно оскільки бюджет не вказаний
Котогосподиня
• 27 декабря 2024
Ответ дляМайданщица
Дякую! Те, що мені видав гугл, під пліссе, виглядає як римська штора, може це назви одної і тої самої штори?