Зам. зав. Анонима• 27 декабря 2024

Чи маю я платити за все?

Чоловік дуже хотів собаку, в результаті купили. Але чоловік дуже швидко охолонув до нього, то за ним доглядала та бачила його я. Зараз вже третій місяць чоловік через певні обставини живе у батьків, то собаку забезпечую я: корм, ветеринар, іграшки. Чоловік не бере у цьому участь. Це правильно?
Губи з філером• 28 декабря 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Собака вам яскравий приклад того яким він буде батьком. Готові до такого?
Думаю відсутність дітей тут не в їх небажанні а в їх неможливості...тому вона і сюсюкає того собаку як дитину
БезникаяЯ• 28 декабря 2024
Ответ дляГуби з філером
Тобто на вашу думку дітей неможливо поєднувати з собакою? Одне виключає інше?
Чи може якщо дітей завести, то собакою вже не треба опікуватися чи лікувати?
Губи з філером• 28 декабря 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Ви автор?
Мова не про поєднання а по можливість вагітності...
БезникаяЯ• 28 декабря 2024
Ответ дляГуби з філером
Ви автор?
Не існує такоє жінки, яка б не могла завагітніти через відсутність законного чоловіка поруч)
Губи з філером• 28 декабря 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Якщоб вони могли завагітніти/мати дітей то за ті роки вжеб народили....з ким з них проблема то десяте...але проблема явно там є
БезникаяЯ• 28 декабря 2024
Ответ дляГуби з філером
Боже, яка маячня. З якого дива вони зобов´язані народжувати взагалі?
Бо для вас то є нормою?
Губи з філером• 28 декабря 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Бо для вас то є нормою?
Ну як неповинні то чого чоловік комусь щось повинен...кожен з них живе для себе...все як ви любите