Зам. зав. Анонима• 27 декабря 2024

Чи маю я платити за все?

Чоловік дуже хотів собаку, в результаті купили. Але чоловік дуже швидко охолонув до нього, то за ним доглядала та бачила його я. Зараз вже третій місяць чоловік через певні обставини живе у батьків, то собаку забезпечую я: корм, ветеринар, іграшки. Чоловік не бере у цьому участь. Це правильно?
Губи з філером• 27 декабря 2024
Ответ дляКолишня муза
Цілком, а от у вас, схоже, проблеми.
З собаками не ’сюсюкаються’, а піклуються. Бо собаки мають здатність хворіти, як і люди. І вони так само страждають і потребують лікування. Чи ви пропонуєте викидати хворих собак і підбирати здорових? Ви вважаєте свої слова адекватними?
Щоб ви собі не придумали яле тварини то РОЗВАГА...і вони мають здатність самі лікуватися
Ужгород• 27 декабря 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Звісно люблю. Ми не розійшлись з ним, він через роботу зараз у батьків в іншому місті
и что это за работа такая, что вам деньги не присылает? послала бы его подальше, и за безответственность перед собакой и за жлобство перед вами
Ужгород• 27 декабря 2024
Ответ дляБелоснежко
І слава Богу!
Подякуйте долі, що таке гівно само відвалилось))
Покажіть собаньку)
вот вот, хоть детей этого неликвида не родила и то хорошо
когдадеЦкие• 27 декабря 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Я її люблю, просто чоловік не хоче допомогти фінансово, ще і насміхається, що я такий лох, бо веду до ветеринара, якщо у собаки алергія
Первая тема про собаку стухла и создали вторую ?
Ужгород• 27 декабря 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Тому, що чоловік взагалі зараз фінансово не вкладається, а в мене не виходить все самій
нафига он такой нужен?
Ужгород• 27 декабря 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
Дурачок якийсь?
другой уже сует, нет денег на автора
Колишня муза• 27 декабря 2024
Ответ дляГуби з філером
Вам би до психіатра, при чому, чому, терміново. Хоча, вже запізно, напевно. Вам вже не допомогти.
А от собакам ще можна, на щастя)
Ужгород• 27 декабря 2024
Ответ дляГуби з філером
Удалено администрацией...
вы такая злая женщина, что лучше бы я своих животных в случае чего спасала, а не вас
ПП-шница• 27 декабря 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Я прям стесняюсь спросить, а как вы аллергию определили?
175см55кг19лет (она)• 27 декабря 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
У нас немає дітей
Яке щастя, хоч тут правильно вчинили.
Губи з філером• 27 декабря 2024
Ответ дляУжгород
Та ви давно перетворились на тварину і стали до людей байдужі
Ужгород• 27 декабря 2024
Ответ дляГуби з філером
а вы и не человек и не животное, вообще непонятно что
viter33• 27 декабря 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Я їй рада, і дуже її люблю. Але сердита на чоловіка, що навіть на собаку не хоче фінансово вкластись
Так і скажіть чоловіку:
або він фінансує повністю собаку (корм, ветеринари - на ВАШ розсуд)
або віддаєте в притулок
або відвозите чоловіку (його батькам)
Лепетун• 27 декабря 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Ніяк, переводить лише теми
Собака, стала прекрасным маркером, для ваших отношений. И показала, какое чмо, ваш муж. И что будет, если вы заболеете, или в декрете будете.
ПП-шница• 27 декабря 2024
Ответ дляГуби з філером
Это как интересно они сами могут лечится? Ну такое себе развлекуха, когда я только и мою и обхаживаю его целый день.
Ужгород• 27 декабря 2024
Ответ дляПП-шница
женщина не в себе, там какие-то психические проблемы
Лепетун• 27 декабря 2024
Ответ дляГуби з філером
Що б ви там собі не придумали, але діти, то майже дорослі, тільки маленького розміру. І здатні самі себе утримувати
Сиамская сороконожка• 27 декабря 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Вважайте, що Боженька Вам як може підказує про рівень відповідальності (БЕЗ) цієї людини. Не втрачайте на нього свій час
Кusalochka• 27 декабря 2024
Сегодняшние темы на советчице удивили на столько, что поломали мне ботокс.
Ужгород• 27 декабря 2024
Ответ дляКusalochka
мне пока не поломали, держусь, но скоро тоже придет кирдык)....какое-то затмение что ли...психи повылазили
Кusalochka• 27 декабря 2024
Ответ дляГуби з філером
Удалено администрацией...
Лучше лечить животных, чем таких людей)
Колишня муза• 27 декабря 2024
Ответ дляКusalochka
Лучше лечить животных, чем таких людей)
Та то хіба людина? Помилка природи. Якесь двоноге прямоходяче непорозуміння.
Куда ж без меня• 27 декабря 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
То варто розійтися.
Агент Пинкертона• 27 декабря 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Ну то все-вона ваша вже
Ananasprotivogaz• 27 декабря 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Пора вам сменить мужа. И я не шучу
автор Зам. зав. Анонима • 27 декабря 2024
Ответ дляПП-шница
Я ж написала, що двічі до лікаря водила
ПП-шница• 27 декабря 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Я ж написала, що двічі до лікаря водила
Что было причиной для первого похода?
ДелиВерка• 27 декабря 2024
Жуть, хорошо что детей нету, бомжи какие то, на собаку денег нету
БезникаяЯ• 28 декабря 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
У нас немає дітей
Собака вам яскравий приклад того яким він буде батьком. Готові до такого?
Губи з філером• 28 декабря 2024
Ответ дляКusalochka
Лучше лечить животных, чем таких людей)
Що і потрібно було довести....нічого люцкого у вас не залишилося