Леннон_Жив!• Изменено 27 декабря 2024
Девочки объясните по давлению а то щас сойду с ума!!!
Я писала уже за давление что было 140 на 108 потом снизилось на 130 на 95, потом показывало 157 потом через пару минут 140 и так бегало, потом снизилось на 120 на 90, потом 120 на 80 потом опять показало 140 на 98 и через минуту 122 на 88 как это так возможно ?((( апарат думаю не может грешить так как муж померял и у него показало плюс минус одинаковые все три раза (((
Также было 119 на 78 и через минуту 133 на 90 с чем то
Леннон_Жив!
• 27 декабря 2024
Ответ дляАстоновитесь!
А Ви поміряйте декілька разів, ніколи тиск не буває однаковим. 10-15 одиниць це не скакає, це один і тей самий тиск. Взагалі треба міряти 3 рази і брати середнє значення.
Так если 140 а потом 120 то какой же он?
ПуГоФФка• 27 декабря 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
Так просто как оно так каждую минуту показывает разное
Викидуйте апарат. Все у вас добре з тиском. Чого ви його переміряєте заспіль. Критичного нема у вас тиску.
Белоснежко• 27 декабря 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
Сейчас уже получше, лекарств не пила
Только теплую грелку на ноги и лежу
А днем было плохо очень голова болела и тд, но это случилось после сильного стресса, дома был большой скандал, истерика пол дня
Только теплую грелку на ноги и лежу
Якщо ноги холодні, то міг бути спазм судин, тепла грілка якраз норм. У мене саме із-за спазмування судин і на адреналіні (нерви/емоції) тиск підскакує.
Леннон_Жив!
• 27 декабря 2024
Ответ дляБелоснежко
А Какой у вас бывает?
ПуГоФФка• 27 декабря 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
Боюсь спать если оно высокое(((
Це не страшно. Ви нічого не почуєте, якщо що)))
У вас чоловік поруч, хай заспокоє, чого ви тут написуєте?
Белоснежко• 27 декабря 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
А Какой у вас бывает?
До того, як почала постіно приймати ліки були кризи 180/110, часто 140/100 міг бути, але після 150 мене вже нудило і голова боліла. Із-за хвилювання такі туди-сюди скачки тиску і були, як ви пишете (я теж емоційна баришня). Голова не болить, не нудить, ноги не холодні, тремору кінцівок нижніх немає ?
Дуже важливо перестати себе накручувати, бо воно від того і буде скакати, заспокоїтися і подрімати. тиск 150/100 неприємний але не критичний.
Не служанка• 27 декабря 2024
Ответ дляАстоновитесь!
3 рази меряют, чтоб избежать неточности аппарата, а не давления. При точном измерении одного раза достаточно, последующие будут такими же. Изменения в сосудах не происходят моментально, каждую минуту.
У меня был бракованный глюкометр, то мог показать один раз 5.1, а второй раз 25,2. Это же не означает, что глюкоза за минут до 25 единиц поднялась. Просто неисправный аппарат.
Вилосипедниця• 27 декабря 2024
Ответ дляНе служанка
Неправда.
На официальном сайте OMRON есть разъяснение - В результаті багаторічних досліджень корпорації OMRON було встановлене наступне, аритмія може впливати на результат, пов’язано це з тим, що аритмії, насамперед миготливої, перша фаза тонів Короткова, за якою визначається систолічний фактично відсутня, як наслідок результат може бути значно завищений, тобто при систолічному тиску 130 мм.рт.ст. прилад визначає його як 150-160 мм.рт.ст. Під час досліджень корпорацією OMRON встановлено, що 5 моментів аритмії та більше 100 відсотково вплинуть на достовірність результату.
Леннон_Жив!
• 27 декабря 2024
Ответ дляБелоснежко
Голова болела очень и тошнота была в обед как все это началось, сейчас уже нормально по самочувствию, только слабость немного
Белоснежко• 27 декабря 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
Такі відчуття, коли криз минає, потім 1-2 дні стан, як на похмілля. Рекомендую місяць вести щоденник тиску ранок-обід-вечір тиск+сердце, записуйте і спостерігайте, якщо буде необхідність - звернуться до лікаря.
Юпитерная• 27 декабря 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Чим вам одна тема не підходить? А то здається, що у нас з´явилася нова інсультниця.
Это она же.
Леннон_Жив!
• 27 декабря 2024
Ответ дляНе служанка
Так а как же тогда мне знать давление?
У мужа допустим все три раза от 130-132/75-77колебалось, но это считай ничего
ПуГоФФка• 27 декабря 2024
Ответ дляЮпитерная
Это она же.
Та це інша. Стрес вдень був у авторки, чоловік є. У інсультниці нічого і нікого немає.
іронічна антитеза• 27 декабря 2024
Ответ дляВилосипедниця
сходить к врачу
врач предложит 2 раза в день в течении 10 дней измерять давление и прийти к нему с результатом...
Белоснежко• 27 декабря 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
Так а как же тогда мне знать давление?
ТОму що він не панікує і унього все стабільно, як тільки сердце починає частіше стукати від хвилювання ( а ви коли міряєте, то звісно хвилюєтеся), тиск може скакати. Я собі купила тонометр-автомат, щоб не чутно було, як ’пікає’. Ну такі ми, тривожні люди
Вилосипедниця• 27 декабря 2024
Ответ дляіронічна антитеза
а может ЭКГ сделает... еще что-то, его ведь не только давление интересовать будет
Леннон_Жив!
• 27 декабря 2024
Ответ дляБелоснежко
Спасибо вам большое за поддержку
Просто очень неприятно это всё и накручиваю, боюсь высокого ( у меня просто всегда низкое
Борода• 27 декабря 2024
Електронний дуже реагуе на паніку і знервованість і буде показувати що завгодно.
Купіть простий механічний, він точний.
Електррнний то у стані спокою міряти.
Купіть простий механічний, він точний.
Електррнний то у стані спокою міряти.
Не служанка• 27 декабря 2024
Ответ дляВилосипедниця
Но не менять каждую минуту. Это чушь, вы сами не понимаете, что читаете.
ПуГоФФка• 27 декабря 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
Спасибо вам большое за поддержку
Зато про свій стрес трохи забули і відволіклися. Це ж ваша тема, що там стрес, плакали?
Леннон_Жив!
• 27 декабря 2024
Ответ дляПуГоФФка
Да, я писала что после истерики вот такое с давлением
Вилосипедниця• 27 декабря 2024
Ответ дляНе служанка
та он не может вообще нормально измерить - у меня дома человек с мерцательной аритмией
Не служанка• 27 декабря 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
Так а как же тогда мне знать давление?
У троллей так бывает, что разное каждую минуту. У людей - нет.
іронічна антитеза• 27 декабря 2024
Ответ дляВилосипедниця
да, сначала ЭКГ, а потом дневничек замеров вести дома)
или вы намекаете что еще к психиатру порекомендует обратиться...
Белоснежко• 27 декабря 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
Спасибо вам большое за поддержку
ПОстрайтеся заспокоїтися і заснути. Організм складна штука, неспроста ж нудить, таким чином подає сигнали, що є якісь нелади, щоб людина звернула увагу. Розумію Вас , сама така, тривожна особа, оце нам і шкодить в першу чергу.
Леннон_Жив!
• 27 декабря 2024
Ответ дляВилосипедниця
Что вы этим хотите сказать, я немножко не понимаю ?
Белоснежко• 27 декабря 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
Ось вам і відповідь , чому такі показники, я ж не просто так казала, що перша справа - заспокоїтися.
Вилосипедниця• 27 декабря 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
что не всегда аппарат может измерить точно, а иногда и неправильно меряют