Пугачиха• Изменено 28 декабря 2024

Знайшла в своєму звіті помилку

Вже все підписано, сьогодні багатьох не буде на роботі(відпрацьовуємо... Побрали відгул) , якщо коригувати, то додам роботи трьом іншим ... Можу нікому не казати, з нового року переходжу в інше місце але на одному підприємстві, але якщо через півроку вилізе? От не хочу казати , а треба...
автор Пугачиха • 28 декабря 2024
Чи не казати?
Фіфачка• 28 декабря 2024
Залежить від помилки. Якщо якась опечатка в слові то одне, а якщо якась сума не сходиться то зовсім інше
автор Пугачиха • 28 декабря 2024
Ответ дляФіфачка
Сумма, має бути вартість за 0 , 2 грама, а в системі 0.02.
Кто крайний?• 28 декабря 2024
Выпейте водки и скажите, будет легко, сама так делаю
Фіфачка• 28 декабря 2024
Ответ дляПугачиха
Я б сказала. Переробите, але будете спати спокійно
автор Пугачиха • 28 декабря 2024
Ответ дляКто крайний?
Навіть не знаю я не п´ю.
Кто крайний?• 28 декабря 2024
Ответ дляПугачиха
Навіть не знаю я не п´ю.
От одного раза ничего не будет
автор Пугачиха • 28 декабря 2024
Ответ дляФіфачка
Добре. Ще подумаю. Але бачу, що краще поправити зараз.
автор Пугачиха • 28 декабря 2024
Ответ дляКто крайний?
От одного раза ничего не будет
Випити точно не зможу. А сказати буду вимушена. Це буде буря в стакані ...
автор Пугачиха • 28 декабря 2024
Ответ дляКто крайний?
От одного раза ничего не будет
Я на стажуванні. Але бачу, що робота не підходить мені. Без досвіду виявилося вникнути складно. От і засипалася.
Мюллерная• 28 декабря 2024
Ответ дляПугачиха
омг, конечно, завтра говорить, извиниться искренне и все исправить, это же серьезная ошибка. вы что так всех подставляете? будут же последствия для компании.
автор Пугачиха • 28 декабря 2024
Ответ дляМюллерная
Та я вже прийняла рішення. Скажу. Наслідки не великі в 60 копійок, можна виправити в наст.місяці, але краще виправити все зараз
Своего не предлагать• 28 декабря 2024
Ответ дляПугачиха
Скажіть та виправляйте. Кажу вам як бухгалтер із стажем 20+.ви поїдом з´їсте себе, якщо промовчите.
Прагматик флегма• 28 декабря 2024
Ответ дляПугачиха
Что это за цены, за 200 г и 20 г разница в 60коп? И при этом работы аж на трех человек прибавится? Точно уверены?
автор Пугачиха • 28 декабря 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Тальк.
Стара система обліку, звірка економіста цеху з бухгалтерією по нарядам. 3 коп і 60 коп
автор Пугачиха • 28 декабря 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Добре
звездная галактика• 28 декабря 2024
Ответ дляПугачиха
вы мне анекдот напомнили. провизор в аптеке
господа! кто только что купил хлористый калий?
я!
верните, пожалуйста!
но я его уже выпил!
тогда срочно доплатите 60 коп. я вам цианистый дала
Кучерявочка• 28 декабря 2024
Ответ дляПугачиха
Тальк.
Я б мовчала за такі копійки.