Кумедна• 27 декабря 2024
Хто працює викладачем англійської в онлайн школі?
До вагітності (6 років назад) працювала репетитором англійської. Зараз працюю на основній роботі і думаю почати підробляти як репетитор. Підкажіть, яка зараз ставка в онлайн школі? Уроки самі готуєте чи вже є готові матеріали?
Сплюшка• 27 декабря 2024
В мене знайомий працює, в нього рівень С1, пропонують від 100 до 150 за годину. Я працюю офлайн з дітьми 1-5 клас, в мене 200 за годину, не Київ.
Я шукала роботу нещодавно,можна знайти від 250 до 600 грн за годину. Але зараз працюю в іншому місті в офлайн. Особисто я вважаю, що викладач,що себе поважає, з нормальною освітою і досвідом роботи, не буде працювати за 100, та навіть за 300 грн за годину. Ціни починаються від 500 грн, і це ще недорого. Тепер можна в мене кидати помідори і поливати брудом.
Инфотуфелька• 27 декабря 2024
Ответ дляЭлисо
Надо уважать детей и их родителей, у которых не хватает денег на ваши хотелки. Хотите больше 200 - вперед в Польшу. Там тоже есть желающие, изучать язык.
По суті питання - зараз онлайн шкіл дуже багато, і всі вони різні. У всіх своя методика і свої вимоги. Все залежить від рівня та типу аудиторії. І ще вони полюбляють розподіляти по аспектам - одні викладають граматику,інші розмовну мову, хтось веде speaking club тощо. Є такі курси, де всі уроки прописані, треба лише проводити. Є такі, що викладач сам все готує і відповідає за результат. Є такі,що лише на своїй платформі і треба підлаштовуватися під їх розклад. А є такі, які дають години, виходячи з вільних годин викладача. Завжди можна знайти те,що саме вам підходить.
Ответ дляИнфотуфелька
Я завжди платила за своїх дітей, і так, було важко. І я не в Польщі, тому на 100 грн за годину не проживу, такі тут ціни. Найнижчі ціни,які я могла знайти на репетиторів - від 250 грн, і це було ще до війни. Я поважаю сім´ї, якім зараз важко, і завжди можна знайти викладача собі по кишені. Але вибачте, ті, хто більше 25 років викладає, і в кого є сім´ї, не можуть собі дозволити працювати за 500 грн на день. Тоді легше піти у клінінг і не псувати собі нерви і очі. Але ще раз, завжди можна знайти вчителя за ту ціну, яка тобі доступна.
І завжди є різниця між викладанням, наприклад , першокласникам і підготовкою до міжнародних екзаменів та вступом до вишів, а ще буває, потрібна спеціальність іноземною. Звичайно ціни відрізняються між вивченням тварин і present continuons та розбором фізичних формул і властивостей матеріалів.
Инфотуфелька• 27 декабря 2024
Ответ дляЭлисо
Многие опытные в бюджетных организациях за 300 грн в день работают.
Бутербродница• 28 декабря 2024
Ответ дляЭлисо
То ви пишете про ціни на окремі уроки репетитора, а не про зарплату вчителя в онлайн школі. Це різні речі. В онлайн школі приблизно 150-180 за годину дадуть вчителю. При тому, що візьмуть, як ви пишете 600 за годину.
Ответ дляБутербродница
Так онлайн школи пропонують зарплату, пропорційно навантаженню, погодинна оплата. Якщо, наприклад 10 годин на тиждень, то місячна зарплата = 40 годин помножити на вартість 1 години. На ставку, як правило, ніхто не працює. До того ж хочуть, щоб був вже оформлений ФОП.
Ответ дляБутербродница
Є різні ціни, в основному, від 200 за годину на руки