Кумедний ґудзик• 28 декабря 2024

Це нормальний подарук і взаємність?

Він завжди був скупим жлобом, але це вже занадто.
Коли в нього було день народження, я не працювала, але відклала кошти на податок. Витратила велику для мене суму. Частина мого подарунку були кошти + куплені речі.

Зараз моє день народження. Він зібрався зі своїми друзями разом святкувати Новий рік, і тіпа відсвяткувати моє день народження. Він заплатив за розваги наперед сам (за нас двох це близко 10% від суми мого подарунку на його день народження). Плюс буде оплачувати там якусь їжу і напої. І говорить давай я тобі подарую на день народження такий то подарунок (він коштує 40% від мого подарунку). В загальному получается що він потратить на мене 50% від суми, яку я потратила на нього.

Я йому в очі запитала чи він не припух, що це смішно. А відвідповів, що немає більше. Хоча він має, і навіть якби не мав, то мів відкласти чи взяти в когось в борг, але він має. В нього зарплата більше моєї в 3 рази.

От як тепер себе поводити? Скоро той день народження, а я вже його не хочу, мені просто встидно перед ним, що він так себе веде.
Пишна молодиця• 28 декабря 2024
Ответ дляLacrimo
Він не хоче напрягатись, не продуманий, безініціативний. Мій такий же. Коли він працював, а я ні, то я завжди збирала гроші за той рік, шоб зробити йому подарунок. А коли тепер я працюю, а він ні, то уже 3 рік я без подарунків. Тепер дарую собі сама, а що робити, так би ніхто і не згадав про мій дн. Вважаю за рік можна підкопити чи зайняти чи підпрацювати хоча б невелику суму, раз жінка тебе утримує і годує їй на подарунок. За річницю, жіночий день чи день Валентина я уже мовчу.
Жінка його утримує - це взагалі треш . А де він візьме кошти, якщо ви його утримуєте? Чи коли на проїзд даєте, то піде пішки і зекономить на подарунок .
Ой не можу - ще одна
СкрипяСердцем• 28 декабря 2024
Ответ дляLacrimo
Копить год деньги на подарок - это разве для школьника младших и средних классов.
Для мужчины это неадекватно, это не по средствам
Я таке знаю• 28 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Я працюю. Просто коли було його день народження я не працювала.
не було, а був хто?що? День чого? народження.
Я таке знаю• 28 декабря 2024
Ответ дляОце фіфа
Зачем Вы покупаете к себе внимание ?
аж из трусов выпрыгивает, еще и деньги кроме подарка суёт: ну вАзьмиииите меня!
Я таке знаю• 28 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Я розраховувала, що він мені купить дорожчий подарунок, ніж я йому, як це роблять нормальні чоловіки.
он Вас скоро на ... посылать будет, с такими закидонами.
Королева ганделику• 28 декабря 2024
Он вас просил сидеть не жрамши, чтобы подарить ему подарок? Нет. Вы сами решили выпендриться. А он дарит то, что считает нужным и не хочет выпрыгивать из штанов, чтобы подарить на сумму не меньше чем подарили вы и оправдывать ваши ожидания. На будущее, дарите подарки по средствам. Дорог не подарок, а внимание. Обратите внимание, во всяких романтических фильмах в основном дарят всякую хрень, книгу, пластинку, какую нибудь безделушку, что то, что соответствует интересам того, кому дарят, а не стараются потратить как можно больше. Нет денег, торт испеките или купите и если вы важны для человека, то он оценит ваши старания, если не оценит, делайте выводы.
Кондуктор троллейбуса• 28 декабря 2024
Напомнили эти подсчеты авторки анекдот про не 4 кусочка а 5 но кто же вам считает. Автор подарок он и есть подарок если вы начинаете считать чей дороже вы жлобиха попросту.
Царевна_несушка• 28 декабря 2024
Автор, ваши ожидания - это ваши ожидания. Если вы их заранее не проговорили словами через рот, то какие претензии к мужчине?
Lacrimo• 28 декабря 2024
Ответ дляПишна молодиця
Ой не можу - ще одна
У мого віріанти були: коли мама давала на сигарети і каву кожного місяця, підзаробити , зайняти, відкласти пару тисяч з тих коштів, коли я його влаштувала на тимчасову роботу ( він і так ті гроші протринькав і не давав на продукти ). Але мій докотився до такого, що як підліток в середній школі - взагалі без своїх коштів ходить, ходить пішки, на каву і сигарети я не даю. Я тільки годую , щоб не вмер, і має де бесплатно спати. Всі інші бонуси для нього уже давно закриті. І таких ’чоловіків’ багатсько зараз, чому жінки і почали масово розлучатись. А кому це може сподобатись? Він де як той арестович: ще тільки 2 тижні і все війна закінчиться, і він буде багато заробляти...
Huldra• 28 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Це так називається? Я просто хотіла зробити приємно людині, яку кохала.
нет, это не так. если бы вы Просто хотели сделать приятно, то и Просто сделали и не ждали ничего в ответ. Не измеряли бы так дотошно ваше ’приятно’ в процентах. Просто порадовали бы любимого человека и все
Кукусикиииииии• 28 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Тобто для Вас нормально коли, наприклад , вам дарують 1000& , а Ви потім тій людині 200?
ну блін. А якщо я не планувала витрачати 100. Навіщо мені незрозуміла річ за 1000 і очікування таких де витрат від мене.

Вам не здається, що ви не даєте вибору людині?
Давно без алко• 28 декабря 2024
подарунок чоловіку має коштувати раз в десять менше, ніж він дарує вам
Сусідка зверху• 28 декабря 2024
Капец какой Во первых он Вас не просил покупать ему подарок , а Во вторых он тратить на Вас столько сколько считает нужным) ваша проблема автор в том, что Вы просчитались. Ох и я уже представляю если Вы с ним сойдетесь и вот эти прекрасные темы он сожрал больше чем я на 2 котлеты а ведь продукты мы покупаем 50/50 )))
Попадалочка• 28 декабря 2024
Про яку сумму мова?
Б´ю байдики• 28 декабря 2024
Ответ дляLacrimo
Вибачте, а напуркуа вам ця бездар треба?
Ви така самостійна, реалізована, самодостатня жінка. Цінуйте і поважайте себе, а не портки хлопські.
Техпаспорт на медузу• 28 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Зробила помилку. Всі помиляються.
А он такую ошибку не сделал. Но вы при этом на него обижаетесь
Киця-бриця• 28 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Автор, він не зміниться і щедрих подарунків вже не даруватиме. Тому робіть висновки.
Але тут потрібно дивитися - можливо жмот і економить на вас. А можливо це його спосіб життя і норма витрат.
В мене колишній хлопець як людина хороший і впринципі не жмот. Але на той момент жив відповідно до рівня доходів і витрат. Тому на НР він подарував мені маленьку м´яку іграшку, а я йому парфуми. Для розуміння, собі я парфуми такої цінової категорії не могла дозволити купити. Ще дарував дешевий дорожний фен, страшні, але фірмові кросівки з секонду. В гості з ним до його друзів було соромно ходити, пропонував дарувати 1 декоративну свічку від нас двох.
Але при цьому як людина дуже хороший, просто це залишився стиль життя як у бідного студента і багато сфер витрат. Зараз він одружений і хороший сім´янин, але не думаю, що дружину прямо балує подарунками.
автор Кумедний ґудзик • 28 декабря 2024
Ответ дляПопадалочка
Про яку сумму мова?
1500&
Позаземний розум• 28 декабря 2024
Ото ви сидите і вираховуєте в процентах вартість подарунків? Я би, на місті вашого мужчини, тікала від вас світ за очі) Якась суцільна бухгалтерія, а не стосунки.
Не люблю натовп• 28 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Если хотели сделать приятное, сделали и получили удовольствие , ( он у вас эти подарки и деньги не просил, это ваше желание) ! Если вам это было дорого не по карману , не надо было этого делать! Тратьте и вкладывайте деньги только в себя не в этого и не в следующего мужчину, только в себя .. и будет вам счастье !
Не люблю натовп• 28 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Автор вы хотели сделать не приятное , а хотели сделать дорогу подарок , чтобы вам его дороже подарили , это меркантильность вот и вся любовь. Если бы вы любили этого человека, вы бы просто сделали ему приятное и не считали бы потом в процентах сколько кто кому подарил, ваши отношения больше похожи на развод после очень долгой и не счастливой семейной жизни , а не на любовь …
Не люблю натовп• 28 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Так
Автор что у вас с самооценкой ? Сколько вам лет? Вы не работаете временно, собираете деньги на подарок и еще дарите деньги мужчине ? И потом еще что то ожидаете…
Пацаааааааан• 28 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
І нащо дарували гроші? Тепер будете розумніші і витрачати будете на себе. А встидати за те що він жлоб як мінімум дивно.
Пацаааааааан• 28 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Нажаль це виявився бісер для свині. Іноді досвід буває таким. Але соромно має бути жлобу, а не вам. Нормальний мужик гроші від непрацюючої дівчини просто не взяв би бо то соромно навіть на день народження.
Пацаааааааан• 28 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Я і не планувала це робити🤣
На нього теж не варто розраховувати.
Пацаааааааан• 28 декабря 2024
Ответ дляЛовлю капці
Он Вам не муж. Его деньги, это его личное дело.
Да не дай бог. В страшном сне не представлю, что я без работы, а муж у меня деньги примет в подарок. Кому нафиг такой муж нужен? Подарки из детских принимать?
Швидка Настя• 28 декабря 2024
є в мене така подружка, теж купа якихось хлопців дурнуватих, вона їм дорогі подарунки купувала. Вони їй ’зорі з неба’..
4 разу була заміжня, зараз одна
ВОНА ТАКА КРАСИВА!

хз чо дівчата так себе не люблять((