Кумедний ґудзик• 28 декабря 2024
Це нормальний подарук і взаємність?
Він завжди був скупим жлобом, але це вже занадто.
Коли в нього було день народження, я не працювала, але відклала кошти на податок. Витратила велику для мене суму. Частина мого подарунку були кошти + куплені речі.
Зараз моє день народження. Він зібрався зі своїми друзями разом святкувати Новий рік, і тіпа відсвяткувати моє день народження. Він заплатив за розваги наперед сам (за нас двох це близко 10% від суми мого подарунку на його день народження). Плюс буде оплачувати там якусь їжу і напої. І говорить давай я тобі подарую на день народження такий то подарунок (він коштує 40% від мого подарунку). В загальному получается що він потратить на мене 50% від суми, яку я потратила на нього.
Я йому в очі запитала чи він не припух, що це смішно. А відвідповів, що немає більше. Хоча він має, і навіть якби не мав, то мів відкласти чи взяти в когось в борг, але він має. В нього зарплата більше моєї в 3 рази.
От як тепер себе поводити? Скоро той день народження, а я вже його не хочу, мені просто встидно перед ним, що він так себе веде.
Пирожкиня• 28 декабря 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Дивно, дуже дивно. Нащо?
Так само дивно, як рахувати відсотки подарунків.
І слово ’день’ чоловічого роду. Тому - МІЙ день народження, а не МОЄ.
якщо ’воно’ то і день народження таке ж...
Пишна молодиця• 28 декабря 2024
Ви прямо все у відсотках рахуєте, ой я не можу
.
А взагалі навіщо дарувати подарунки, а потім вимагати взамін, подарунки це від душі, а не рахувати хто на кого скільки витратив, який дитячий садок
. А взагалі навіщо дарувати подарунки, а потім вимагати взамін, подарунки це від душі, а не рахувати хто на кого скільки витратив, який дитячий садок
Кумедний ґудзик
• 28 декабря 2024
Ответ дляПишна молодиця
.
Тобто для Вас нормально коли, наприклад , вам дарують 1000& , а Ви потім тій людині 200?
Черговий по кухні• 28 декабря 2024
Ви як моя подруга, яка дарує подругам Тіфані 🤪 сама не маючи такого… а потім ще дивується що люди дешеві подарунки дарують 😂
Репетиторша• 28 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Я працюю. Просто коли було його день народження я не працювала.
Слово ’день’ чоловічого роду, а не середнього! БУВ день, а не було
Черговий по кухні• 28 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Для мене - нормально. Бо я сама планую свої кошти і як їх витрачати. І людина яка дарувала мені теж.
Пишна молодиця• 28 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Так нормально і ще раз кажу подарунок це від душі і по бажанню, а не для того щоб отримати більше
. Навіщо цей цирк - подаруйте собі одразу коштовний подарунок і навіщо оці всі каруселі
Пишна молодиця• 28 декабря 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
Ніколи не розуміла для чого такий випєндрьож, мабудь щоб комусь доказати, що яка вона щедра і багата
Черговий по кухні• 28 декабря 2024
Ответ дляПишна молодиця
Я думаю вірно там десь спочатку написав хтось. Так люди нібито заслуговують любов. Це щось набагато глибше ніж подарунки. По типу: «ось я подарю і мене будуть любити більше». Склоняюсь до такої думки
АБВГДейка• 28 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Я мала на увазі, якби він хотів, то купив би. Він має кошти.
Раз не розумієте, давайте ще я вам напишу ВІН НЕ ХОЧЕ!!!
Подарунки які мають коштувати однаково, це взагалі щось незрозуміле!
Подарунок у стосунках - це бажання зробити коханій людині приємно без очікування, що у відповідь вона піде дізнається скільки то коштує і накине 3% на подарунок у відповідь!
АБВГДейка• 28 декабря 2024
Ответ дляПишна молодиця
.
Наступна тема буде про те як вона йому робила мінет 10 хвилин, а він їй куні лише 12 відсотків від того часу 🤣🤣🤣
Зоряний Шлях• 28 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Що за дит.садок? Шарф-це найбільший подарунок для чоловіка. Все. Запам´ятайте це
woman Warrior• 28 декабря 2024
Капец расчеті И кто тут жлоб и меркантильный элемент? с психологией бедности
Ща как дам• 28 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Я розраховувала, що він мені купить дорожчий подарунок, ніж я йому, як це роблять нормальні чоловіки.
Подарок- это в дар, а не бартер. Дарят для эмоций и для своих в первую очередь, а не в ожидании получить в ответ на гривну дороже.
Червона рута• 28 декабря 2024
Надо было деньги не дарить, а оставить себе. Были б в расчете))))))Зачем мужчине с зп больше Вашей в 3 раза дарить деньги
как вообще такое в голову пришло.
woman Warrior• 28 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
ценник повесьте в квартире.
Ничего не забудьте.
woman Warrior• 28 декабря 2024
Ответ дляЧервона рута
как вообще такое в голову пришло.
ибо в голове мечта о деньгах
фантазии ноль
СкрипяСердцем• 28 декабря 2024
Зачем вы выпрыгивали из трусов и отдавали последнее?
Нормальный человек не будет так извращаться ради подарка на ДР
Он прав, покупает подарок по средствам.
А вы хотели своим подарком загнать его в кабалу?
Он прав, покупает подарок по средствам.
СкрипяСердцем• 28 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Если мне кто-то подарил на 1000, а у меня нет денег, то я и ничего не подарю.
А что, почку продавать?
У вас странные комплексы
А что, почку продавать?
У вас странные комплексы
Гарні диньки• 28 декабря 2024
Чоловікам дорогі подарунки дарувати не варто . Якщо це вже офіційний чоловік і теж для вас щось робить то інша справа . І не треба ображатись на те , що ваші очікування не виправдались , він в цьому не винен . Не кожен щедрий і готовий віддати останнє чи на його погляд багато на подарунок .
СкрипяСердцем• 28 декабря 2024
Ответ дляЧервона рута
как вообще такое в голову пришло.
Потому что у автора в башке психология нищеты.
Она пытается выглядеть финансово достойной мужика, у которого сейчас доход в 3 раза больше, а тогда она вообще была безработной.
А мужик ничего не пытается, живет по средствам
Всех анонимов аноним• 28 декабря 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Да там проблеми не тільки з родами)
’Я йому запитала’
По міксеру в кожне око?
Всех анонимов аноним• 28 декабря 2024
Ответ дляПирожкиня
на бухгалтеров не прите!
мне 64й год. нас хорошо учили в школе и в вышах.
писать с большой буквы лень, уж прасцице.
Колега, не переймайтесь. Мені теж 64 і я знаю, як нас вчили.
За бухгалтера спитала тому, що вона (автор) рахує відсотки в відношеннях.
А ми часом не разом вчилися?
Я з ХІІ
А ми часом не разом вчилися?
Я з ХІІ
Пишна молодиця• 28 декабря 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
А что, почку продавать?
У вас странные комплексы
А что, почку продавать?
У вас странные комплексы
Брать кредит в банке, а шо делать
Всех анонимов аноним• 28 декабря 2024
Ответ дляЗоряний Шлях
Достатньо пари шкарпеток.
Хоча баба Люба говорить, що ніззя їх чоловіку дарувати
ДелиВерка• 28 декабря 2024
Автор, а вы уверены, что этому мужчине вообще понравился ваш подарок и что вообще он его оценил? Быть может, он знает где такие же вещи продаются дешевле, постоянно покупает там, и ему даже в голову не пришло, что вы решили так переплачивать?
Это как у нас мамки в школе решили подарить учителю на день учителя дизайнерский блокнот за 750 гривен в красивой коробке, хотя я предлагала или именной за 250 поинтереснее но цвет клеточки их не устроил, или с такой клеточкой как они хотели из Авроры за 100, но наших дур не устроило отсутствие коробки для блокнота.
Вы так и не написали, что там за подарок был.
У большинства людей есть всё что им нужно - а если нет, то оно есть в планах покупки. Вы уверены, что ваш мужчина собирался покупать то что вы подарили - и что он именно такую вещь хотел? Или это был подарок из серии ’не пришей кобыле хвост’ - ’не знал что оно мне надо, да и вообще не думал себе это покупать, и без этого прекрасно жил’.
Ненавижу, когда мне дарят 10-ю чашку, которая не гармонирует с моими тарелками и с цветом стола.
Він не хоче напрягатись, не продуманий, безініціативний. Мій такий же. Коли він працював, а я ні, то я завжди збирала гроші за той рік, шоб зробити йому подарунок. А коли тепер я працюю, а він ні, то уже 3 рік я без подарунків. Тепер дарую собі сама, а що робити, так би ніхто і не згадав про мій дн. Вважаю за рік можна підкопити чи зайняти чи підпрацювати хоча б невелику суму, раз жінка тебе утримує і годує їй на подарунок. За річницю, жіночий день чи день Валентина я уже мовчу.