Кумедний ґудзик• 28 декабря 2024
Це нормальний подарук і взаємність?
Він завжди був скупим жлобом, але це вже занадто.
Коли в нього було день народження, я не працювала, але відклала кошти на податок. Витратила велику для мене суму. Частина мого подарунку були кошти + куплені речі.
Зараз моє день народження. Він зібрався зі своїми друзями разом святкувати Новий рік, і тіпа відсвяткувати моє день народження. Він заплатив за розваги наперед сам (за нас двох це близко 10% від суми мого подарунку на його день народження). Плюс буде оплачувати там якусь їжу і напої. І говорить давай я тобі подарую на день народження такий то подарунок (він коштує 40% від мого подарунку). В загальному получается що він потратить на мене 50% від суми, яку я потратила на нього.
Я йому в очі запитала чи він не припух, що це смішно. А відвідповів, що немає більше. Хоча він має, і навіть якби не мав, то мів відкласти чи взяти в когось в борг, але він має. В нього зарплата більше моєї в 3 рази.
От як тепер себе поводити? Скоро той день народження, а я вже його не хочу, мені просто встидно перед ним, що він так себе веде.
julia-678c• 28 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Зробила помилку. Всі помиляються.
Теперь главное сделать правильные выводы
Кумедний ґудзик
• 28 декабря 2024
Ответ дляОце фіфа
Ну так это Ваш выпендрешь.
Нехай буде так, вже нічого не повернеться
Кумедний ґудзик
• 28 декабря 2024
Ответ дляjulia-678c
Це правда🥹
Кумедний ґудзик
• 28 декабря 2024
Ответ дляОце фіфа
С какой стати ?
Бо це логічно для мене.
Ловлю капці• 28 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Я працюю. Просто коли було його день народження я не працювала.
1. Нафуй из шкуры вон лезли, собирая ему на подарок?
2. Эти прдъявы в % по отношению к сумме Вашего подарка, вообще, за гранью.
Оце фіфа• 28 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Бо це логічно для мене.
Ещё раз, не логично тратить последнее на постороннего мужчину.
И не вздумайте больше предъявлять претензии за подарки. Это подарки.
А если это инвестиции в отношения, то
прайс Вы должны были обсудить на первой встрече.
А если это инвестиции в отношения, то
Кумедний ґудзик
• 28 декабря 2024
Ответ дляОце фіфа
А если это инвестиции в отношения, то
Чому?
Ловлю капці• 28 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Це так називається? Я просто хотіла зробити приємно людині, яку кохала.
Когда хотят сделать приятное любимому человеку, то делают и не ждут ответов. А Вы именно усир@лись, чтобы впечатлить и чтобы потом в 2 раза больше получить.
Нет там у вас обоих никакой любви.
Кумедний ґудзик
• 28 декабря 2024
Ответ дляОце фіфа
Вы троль ? Или прикидываетесь ?
Цікава Ваша думка, чому так вважаєте.
Ловлю капці• 28 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Я мала на увазі, якби він хотів, то купив би. Він має кошти.
Он Вам не муж. Его деньги, это его личное дело.
Кумедний ґудзик
• 28 декабря 2024
Ответ дляЛовлю капці
Навіть якщо і буде чоловіком, то і так вони мох не будуть.
Ловлю капці• 28 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Тем более.
Парова Машина• 28 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Так
Гроші - це мені здається взагалі найгірше що може жінка чоловіку подарувати. Гроші це від друзів, колег, батьків, бабусі, але точно не від коханої жінки. На етапі зустрічань дарували один одному якісь дрібнички, вважаю це нормальним абсолютно, зараз вони для нас памʼятні речі якраз, а гроші це дуже дивно. Особливо коли він заробляє добре, особливо коли ви без роботи!!
Ловлю капці• 28 декабря 2024
Ответ дляjulia-678c
Не сделает. Она и замуж побежит, чтобы тут темы строчить, как муж ничего не дарит.
Парова Машина• 28 декабря 2024
А взагалі автор на першій фразі я б зупинилась:
«Він завжди був скупим жлобом»
Все. Тут не треба далі ніяких пояснень, чого ви тоді очікували? Що якщо ви будете щедра, то і він для вас не буде жлобом? Ні, це не так працює, жлоб це натура така. Але і підрахунки з відсотками це теж жлобство, вибачте
«Він завжди був скупим жлобом»
Всех анонимов аноним• 28 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Міксер мені в око.
День - він. Мій день народження. Був день народження.
Ви бухгалтер?
Донька подруги• 28 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Вы в теме пишете, не припух ли он, и он ответил, шо немає більше. Так есть у него деньги или нет я так и не поняла
Намазюкана нішою• 28 декабря 2024
Ответ дляДонька подруги
Деньги есть, но на подарок ей - нету
Тирамісу на терасі• 28 декабря 2024
Вас никто ничего не должен
Читаю как какую то дичь просто
Сама себе там напридумывала что ей кто то должен и обижается 🤣🤣🤣🤣🤣
Читаю как какую то дичь просто
Мизимец• 28 декабря 2024
По ходу, два жлоби знайшли один одного
Один жметься, інша все вираховує
Ліньки гуглить• 28 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Так
Дивно, дуже дивно. Нащо?
Так само дивно, як рахувати відсотки подарунків.
І слово ’день’ чоловічого роду. Тому - МІЙ день народження, а не МОЄ.
Околовита• 28 декабря 2024
Ви подарували гроші, щоб він подарував більше? Це вже не подарунок, а інвестиція, але ж так не працює.
Подарувати коханому гроші - це взагалі дивний подарунок. А вимагати потім їх повернення у вигляді зворотнього подарунку ще більш дивно.
Куда ж без меня• 28 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Робіть висновки і більше не витрачайте великі гроші на того кому на вас по кую. Він не вважає за необхідне витрачатися на вас тому наступного року тільки відкритка з привітанням і все. Тільки нереально подарунки і не пніться ніколи заради чоловіка який не вважає за необхідне витрачати свої гроші на вас.
Крихітка на всі• 28 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Якби Ви хотіли зробити приємно - ви б не рахували вартість подарунків ще й до копійки. І тим паче не порівнювали б вартість
Ліньки гуглить• 28 декабря 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Міксер мені в око.
Ви бухгалтер?
Да там проблеми не тільки з родами)
’Я йому запитала’
Крихітка на всі• 28 декабря 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Я не рахую його кошти, він сам говорить.
А що ж ви робите?
Перечитайте ваш пост
Міні-бікіні• 28 декабря 2024
Справжній чоловік радіє щкарпеткаи і набору до гоління, нащо ви його одарюєте як дівчинку на 18річчя
Українська зірочка• 28 декабря 2024
О стоимости подарка в процентах на его день рождения, ему в голову не пришло обдумать, да и зачем. Вы своим порывом сделать приятно, его побаловали, он это оценил, как то, что доставил вам такую радость.
Ну а что, сами ведь захотели сделать подарок, а теперь считаете в процентах кто больше. Глупости какие-то.
Требуйте от него машину, чего мелочиться.
Пирожкиня• 28 декабря 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Міксер мені в око.
Ви бухгалтер?
на бухгалтеров не прите!
мне 64й год. нас хорошо учили в школе и в вышах.
писать с большой буквы лень, уж прасцице.