Шопингмонстр• 28 декабря 2024
Дитина 5 міс прокидається на годування вночі кожні 1,5 год, на ГВ, молоко є.
Туся муся• 28 декабря 2024
співчуваю, в мене так до півтора роки було. коли зуби лізли то ще частіше.
у вашої дитини як раз вік коли зуби схоже лізуть
терпіння ❤️
Ща как дам• 28 декабря 2024
Ответ дляТуся муся
гв то не тільки про їжу
А про що?
Ще й руку до лоба приклала 🤦
Хитрушка-чекушка• 28 декабря 2024
Автор, ви спите разом чи окремо? Може не наїдається, вже пора потрошки вводити прикорм, може холодно-жарко, може трохи прихворів, може змінюється режим.
Зубачистка• 28 декабря 2024
Кожного з двох дітей годувала до 2 років. І так, це постійно дьорганий сон. В мене подруги,наприклад, як я -не схотіли. Хтось до року лише погодував, хтось став прикармлювати сумішами. Хтось взагалі відмовився. Це ваш вибір- або терпіти,або змінювати ситуацію.
Пенек Возмездия• 28 декабря 2024
В 5 месяцев можно уже кашкой кормить.
А что днём? Может день ночь перепутались
Сколько спит всего за сутки?
Шопингмонстр
• 28 декабря 2024
Ответ дляПенек Возмездия
В 5 месяцев можно уже кашкой кормить.
Сколько спит всего за сутки?
Вдень маємо 2-3 сни. Є заколисування, сама не спить, ліжечко приставне до нашого ліжка, але дитина майже постійно біля мене (
Туся муся• 28 декабря 2024
Ответ дляШопингмонстр
це нормально 🤷🏻♀️ дитина хоче бути поряд, тілесний контакт. і ймовірно лізуть зуби, бо вік як раз перших зубів
гв це не тільки їсти, це і пити, і знеболити і заспокоїтись, відчуття безпеки біля мами
Вподобайден• 28 декабря 2024
Это нормально! Старшая до 2х лет так себя вела, пока гв не свернули. Младшей сейчас годик - тоже самое. Почти всю ночь возле меня и каждые ну 2 часа точно просит. ГВ - это не только еда! На зубы, животик, беспокойство будет просить грудь. А вам всего 5 месяцев.
задумчивая мордочка• 28 декабря 2024
У мене так старший прокидався. Ще й 💩 кожного разу під час годування, ці нічні підгузки ніколи не забуду. При цьому не був готовий до прикорму, виштовхував язиком до 7 місяців.
З таким самим підходом до годування і вагою молодший прокидався 1 раз за ніч, а то й взагалі спав всю ніч.
Тому не читайте хоча б коментарі, які вас у чомусь звинувачують, діти просто різні, організми різні.
Якщо на ніч сунути ще пляшечку суміші, то може трохи легше вам буде. Все ж 5 місяців, вже нічого поганого з пляшечки не буде
Xвостокрутелка• 28 декабря 2024
Ответ дляЗубачистка
А якщо суміш, то що, вночі прокидатись не буде? Так само буде, тільки встань, піди, води нагрій, замішай, принеси, пляшку тримай...
задумчивая мордочка• 28 декабря 2024
Ответ дляXвостокрутелка
Мали на увазі перед сном саме. Щоб більше наївся. Суміш ще й ситніша за молоко
Чумачечая_• 28 декабря 2024
Так цікаво про ’не наїдається’ :) могла б фотки пошукати, де мої сини зі щоками наперевіс і я загинаюсь на фоні від недосипу.
Автор, я - така дитина, мої сини - такі діти. Ми не спали до року майже...ну по 40 хв, по годині - то вже максимум. Обстежені, нагодовані, вигуляні і таке інше.
Я ніколи не була така худа, як до року своїх дітей. І така депресивна. Біля року почало налагоджуватись.
Зубачистка• 28 декабря 2024
Ответ дляXвостокрутелка
Я не кормила, но подруги казали,що добре перед сном ввечері накормили і наступний раз вже зранку. Ну ви ж точно суміш не кожних 1.5 години даєте. Навіть один раз вночі ще встати і докормити-це небо і земля,коли ти за ніч разів 6 прокидаєшься.
Вподобайден• 28 декабря 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Не факт, что после смеси будет лучше спать! Моей хоть смесь, хоть грудь, не спит дольше.
Туся муся• 28 декабря 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
вона не стільки ситніша, скільки довше і важче перетравлюється. тому при догодовуванні сумішшю на ніч дитина трохи пізніше прокинеться на наступне годування.
але якщо повністю сумішшю вночі годувати без гв вночі і особливо під ранок, то гв швидко закінчиться
на ніч один раз дати суміш як варіант довше поспати перед наступним годуванням. але буває шо діти пляшку не хочуть брати взагалі
Туся муся• 28 декабря 2024
Ответ дляЧумачечая_
о, скажіть будь ласка, коли сини підросли, звичайну їжу вони теж їдять раз в 2 години?
в мене син з малечку прокидався раз в 1.5-2 години. 2 години то взагалі за щастя було.
підріс і все одно кожні 2-3 години треба їсти, 3 прийоми їжі і 2-3 перекуси, бо коли голодний то стає злий)
Джавеліна• 28 декабря 2024
Ответ дляЧумачечая_
Тобто ви не розумієте, що ваші діти їли мало, але часто? Якщо перетерпіти і збільшити інтервали між годуваннями, то дитина більше їстиме і довше спатиме.
О вже якась злякана мамка прища на носі прикрила))
Бензопирен• 28 декабря 2024
Ответ дляШопингмонстр
Зубы смотрели?У моего колики перешли в зубы.Я просто как зомби до года была
задумчивая мордочка• 28 декабря 2024
Ответ дляТуся муся
Ви про який саме період? Прикорм чи вже після гв?
Бо той, який їв часто, зараз у 8 років їсть хтозна скільки разів на день (правда, у зв´язку з неврологією це доволі обмежений вибір продуктів, в основному вуглеводи). Думаю, що це якийсь прискорений метаболізм, бо при цьому зовсім астенічний, ручки-ніжки як у павучка.
Той, що спав, і зараз їсть небагато, але таким тонким ніколи не був
Десь так, але...• 28 декабря 2024
Ответ дляШопингмонстр
Спіть разом, уберіть те ліжко будн трохи легше. Через 2 тижні починайте прикорм.