Творческий типаж• Изменено 28 декабря 2024
Хрип у легенях
Дівчата, 5 днів температура і все наче було не погано, вже навіть горло не болить, але сьогодні 6 день зранку вже чую у легенях грипи. Уночі кашляла сильно, і зараз теж сухим і вологим водночас.
До лікаря лише завтра. Не помру за добу?
Міряю сатурацію постійно, хвилююсь що то скоріш за все вже запалення
Фрикаделька• 28 декабря 2024
Як ви чуєте хрипи у легенях? Хрипи слухає лікар. Все інше - скоріш за все слиз з носа. Промивайте. Якщо ви такий панікер, їдьте по швидкий, нехай легені слухають.
Фрикаделька• 28 декабря 2024
І сатурацію ви нащо міряєте? Якщо вона буде низька, ви і так це відчуєте.
Творческий типаж
• 28 декабря 2024
Ответ дляФрикаделька
Дивно. Усюди пишуть міряти. Ви вже говорите не міряти
Творческий типаж
• 28 декабря 2024
Ответ дляФрикаделька
Можливо( коли кашляю чую зверху грудей свист та щось шрипоче голосно навіть
Ноунэйм• 28 декабря 2024
Слиз в бронхи понабивався. Сироп Гербіон для сухого кашлю купіть, 2 бутилки і все пройде. Віт С приймайте і ніс промивайте.
У мене була темп 39 і хрипи і голос, і ніс - вірус таких ходить. 2 тижні лікуюсь, вже майже відійшла. Не померла і ви, Автор, не помрете)))
Творческий типаж
• 28 декабря 2024
Я взагалі засмучена. Вже температура була лише 37,3 а вчора знову 38
Хворію неділю вже, кашель як у собаки
Творческий типаж
• 28 декабря 2024
Ответ дляНоунэйм
Дякую. Завтра до лікаря все одно піду, бо не заспокоюсь. А сироп треба для сухого чи від сухого? То ж є різниця. Один подавлює сухий кашель, а другий робить його вологим щоб відкашляти. Я навіть не знаю який мій випадок
Ноунэйм• 28 декабря 2024
Ответ дляТворческий типаж
Ви написали що у вас сухий? Якщо сухий, то для сухого.
Якщо вологий, то Гербіон первоцвіти чудово розріджує і виводить.
Якщо не знаєте який вам - хай лікар напише
Високу темп і коли нос тече, голова болить - перші дні приймала Аміцитрон від симптомів вірусу
Паратруперсупер• 28 декабря 2024
А зачем ждать завтра в ажурную больницу поехать и вас там послушают .
Фрикаделька• 28 декабря 2024
Ответ дляТворческий типаж
Якщо вам важко дихати, є задишка, відчуття нестачі повітря і так далі, то треба їхати в швидку. Якщо цих симптомів немає, то який сенс міряти сатурацію? Є сенс це робити дітям, наприклад. Які не можуть пояснити що саме відчувають. Але ж ви доросла людина, маєте самі розуміти коли час звернутися по допомогу