120-120-120 (не худею)• 28 декабря 2024
Що подарувати друзям на Новий рік?
Запросили друзів-колег на НР, молоді, збираються в наступному році одружуватися, квартиру купувати. Із захоплень - лижі, прогулянки у горах.
Що можна подарувати на Новий рік, поділіться, будь ласка, ідеями. Можна окремо кожному, можна спільний подарунок
120-120-120 (не худею)
• 28 декабря 2024
Ответ дляКучМала
Термос, фондю, для тих, хто любить гори, модна багато цікавого знайти
Дякую. Так, але ж в таких людей стільки всього вже є. Ну от чому всі люди не роблять wish - листи?
Большой секретик• 28 декабря 2024
Нам дарили пряники и настолку для пары. Мы будем тоже дарить настолку, новогодние чашки и сладости.
А_я_ЛОЖУ!• 28 декабря 2024
Ответ дляКучМала
Ви реально використовуєте фондю?
Я не знала, як від того подарунку здибатися
КучМала• 28 декабря 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Ви реально використовуєте фондю?
Так, особливо в горах
120-120-120 (не худею)
• 28 декабря 2024
Ответ дляБольшой секретик
А які саме настолки, підкажіть, будь ласка
120-120-120 (не худею)
• 28 декабря 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Ви реально використовуєте фондю?
Я б зраділа такому подарунку, обожнюємо фондю
Большой секретик• 28 декабря 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
Рік побачень, між нами. Мы подарим диксит, вместе и поиграем.