Електрохарчування• 28 декабря 2024
Чи можна побачити любов?
Відразу вибачаюсь що влажу в жіночу компанію, але в кого як не в Вас запитати.
Отже, шлюб котиться в прірву, і я ставлю палки в колеса щоб призупинити цей рух. І основна причина чому ми разом це маленька дочка, яка по справжньому нас любить, а ми її. Можливо, я недостатньо сильно кохаю, або невмію по справжньому., не знаю, але любити це більш наш вибір а ось бути любимим це вже нам подарунок. Так от, зараз я розумію, що реальна ціль мого життя це любити і бути любимим. В комплексі. От скажіть як побачити прояв любові? Може я сліпий, і чогось наговарюю на дружину? Я ніколи не отримував від неї обіймів, поцілунків, до весілля теж. В ліжку вона, як би це лайтово виразитись, як героїня анекдотів про колоду. Ніякі розмови нічим не закінчуються, вона вважає що факт що вона готує їсти, підтримує порядок в домі, родила дитину і проводить з нею більше часу - це вже великий прояв кохання, а якщо в мене є якісь проблеми то до психолога, сексолога сам і звертайся. До неї я можу торкатись лише тоді коли вона сама попросить типу массаж, і то певних місць, всі ерогенні зони для мене табу бо це її тіло і тільки вона може до нього торкатись. І чим далі ми живемо тим радикальніше її риторика. При цьому якось в момент сварки призналась що якби мала власне житло то ніколи б ніяких відносин ні з яким чоловіком не заводила.. Я дуже спокійний, врівноважений, без шкідливих звичок , але друзі зі сторони кажуть що я "тряпка". Розумію, що по цих словах нічого не зрозуміло, але все ж як побачити чи є тут любов? І взагалі, як можна вирішити задачу з зірочкою: коли хочеться щоб дочка росла в сімї але при цьому не хочу щоб сімя складалась з двох бездушних один до одного людей під одним дахом. Щось порадите?
СамавиховуюКота• 28 декабря 2024
’Любити і бути любимим’...Женщина, в ваших штанах яйца не наблюдаются. И охота же было прикинуться ветошью и настрочить такой простынь-опус.
Луноликая Вика• 28 декабря 2024
Ви самі вже все бачите і розумієте. І навряд чи це на користь дитині - модель сім´ї, в якій не люблять , а терплять і прикидуються
Запорожьемойдом• 28 декабря 2024
Бачили очі що обирали,то тепер хоч повилазте. Вы же такую сами выбрали. Есть книга ’Языки любви’ кажется называется. Вы- тактильный,а она- нет. Хоть немного нужно в типажах людей разбираться!
Птица секретарь• 28 декабря 2024
Автор, ви ж самі пишете що дружина і до шлюбу не проявляла свою любов і була ’холодною’ і вас тоді все влаштовувало, чому її обрали? Якщо чесно, я теж чоловіка обирала і розуміла, що нема в ньому того, що мені потрібно. Думала, що з часом зявиться, але ні.
Луноликая Вика• 28 декабря 2024
Ответ дляЗапорожьемойдом
Правильный ответ, но не на тот вопрос)
У жены автора не с тактильностью проблемы, она вообще никак не проявляет любовь. Видимо потому, что нечего проявлять
Колишня муза• 28 декабря 2024
Ну так бывает ,что люди со временем понимают что выбрали не того партнёра. Ну и жить ради ребенка((( неуже ли вы думаете ребенок не чувствует вот этого напряга? Брак и отношения это обмен энергией между мужчиной и женщиной которая наполняет партнёров, и секс и тактильный контакт имеют большое значение. Вас использовали, так бывает, ребенок скорее всего по залету получился, да и в постели вы считаете проблема не в женщине ,а она винит вас..... Вы не подходите друг другу. Проще развестись и строить свою счастливую жизнь со своим человеком. После развода дочь не перестанет быть Вашим сокровищем никто не может Вам запретить проводить с ней время и принимать участие в воспитании. Подозреваю, что жена ваша конечно будет предъявлять претензии относительно жилплощади и что ей с ребенком некуда идти и просить вас оплатить аренду, а дальше она за Ваш счёт будет строить свою жизнь, а Вы будете страдать . Подозреваю у нее уже кто то есть. Она нашла ваше слабое место и будет давить на этот мозоль постоянно. Сил Вам разорвать все это и встретить ту которой Вы будете нужны не из за квадратных метров.
Дайте подумать• 28 декабря 2024
Автор навіть якщо ви троль
Як дізнатися? Спитати ротом поговорити серйозно
Взагалі, схоже на комплекси і не зенітно-ракетні що у вас що у неї
Але чоловік жертва на жіночому форумі ну таке собі
А ви її любите? Чи лише тілесно?
Запорожьемойдом• 28 декабря 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Правильный ответ, но не на тот вопрос)
Не согласна. Я вот тоже никак не проявляю. Считаю что если я есть в жизни мужчины,а он в моей- то это и значит что он мне нравится,или может я его люблю. Бывают такие люди. Это же не вдруг появилось, она такая и была до бракосочетания.
Електрохарчування
• 28 декабря 2024
Ответ дляЗапорожьемойдом
Так бачив. Книга називається 5 мов кохання.читав, правда занадто пізно. Але до весілля вона ніколи не сварилась , була злагідлива, шукала в лікарів можливості отримати хоч якесь бажання сексуальне, а тепер вона грає роль самої як вона є
Луноликая Вика• 28 декабря 2024
Ответ дляЗапорожьемойдом
Ключевое - ’может’)
Колишня муза• 28 декабря 2024
Ответ дляЗапорожьемойдом
То есть у Вас никогда не возникает желание просто обнять мужа, поцеловать в щёчку, макушку . Взять за руку когда страшно, в конце концов пореветь в его обятьях и пожаловаться на то что все заеб...ло .
Запорожьемойдом• 28 декабря 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Ключевое - ’может’)
Нет,даже если я сильно влюблена,я никак не проявляю это. Просто не умею.
Луноликая Вика• 28 декабря 2024
Ответ дляЗапорожьемойдом
Вы замужем?
Кашка-маняшка• 28 декабря 2024
Якщо дружно живете - це вже добре. Я вас розумію, але який маєте вибір? Отримуйте задоволення від того, що вас оточує, а саме нормальна родина, донька, дім, у якому затишно та приготовлено.
Раптом зустрінеться кохання у вас чи у неї, тоді й будете про це розмірковувати, але воно може й не зустрітися, тож спробуйте бути щасливим, у вас нормальне життя.
Запорожьемойдом• 28 декабря 2024
Ответ дляКолишня муза
Я ненавижу когда ко мне прикасаются! Допускаю прикосновения только во время соития. В другое время меня трогать нельзя! Мне противны прикосновения. Вот эти все ’поцелуйчики- обнимашечки’- это просто буэээ.
Запорожьемойдом• 28 декабря 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Вы замужем?
Нет. Но у меня были отношения. И влюблялась я тоже. 3 года самые длинные.
Луноликая Вика• 28 декабря 2024
Ответ дляЗапорожьемойдом
Это точно не потому, что это типа не ваш язык любви. Тут глубже проблема
Запорожьемойдом• 28 декабря 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
Так это нормально. Все стараются показать себя с лучшей стороны до брака. А потом маски слетают. 🤷
Запорожьемойдом• 28 декабря 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
У меня нет проблемы. Я всегда такая была. И маме не разрешала к себе прикасаться- отпрыгивала если она хотела обнять или погладить. Бывают такие люди,не тактильные. Учите типажи людей!!
Колишня муза• 28 декабря 2024
Ответ дляЗапорожьемойдом
Ого жуть какая соитие.... Мне муж говорит ,что я как котенок ))) вечно мурлычу и лащусь и он млеет. Поэтому я творю все ,что хочу и получаю то чего хочу )))
Сон і дрімота• 28 декабря 2024
Ответ дляЗапорожьемойдом
Есть подозрение, что строчит не мужик, а любовница мужика, которой напели в уши про жену, которая вся такая железобетонная и живет с ним ради ребенка. Дамочке надо подтверждение, что там любви нет )))
Чего все всцепились в эти Пять языков любви? Завтра будет 10 языков любви и 157 измерений секуальности. И шо теперь?
Помешались все на этой тактильности
Жена отдает ему время и заботу, вывозит быт. Разве это не признак любви?
Помешались все на этой тактильности
Патика-мотика• 28 декабря 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
Що що, в яких ще лікарів
Електрохарчування
• 28 декабря 2024
Ответ дляПтица секретарь
Ось два останні речення в точку. На мою думку головне в сімї коли в двох схожі цілі, між ними взаємоповага, підтримка, бажання бути разом то якісь непорозуміння в ліжку йдуть на другий план, і зрештою чимось можна жертвувати заради партнера. . Але виявилось що жертвувати повинен один я...
Патика-мотика• 28 декабря 2024
Ответ дляСон і дрімота
Помешались все на этой тактильности
В смысле помешались? Я без тактильности подохну просто
КликОЛЬКА• 28 декабря 2024
Ответ дляСон і дрімота
Помешались все на этой тактильности
Нет
Електрохарчування
• 28 декабря 2024
Ответ дляПатика-мотика
Що що, в яких ще лікарів
Я не знаю який саме лікар направляє на діагностику гормонального фону і призначає таблетки для підвищення лібідо
Сплюшка• 28 декабря 2024
Схоже, що вона вас не кохає і, мабуть, ніколи не кохала. Домовтесь з нею про вільний шлюб. Тобто продовжувати жити разом заради доньки, а ласку, тепло і любов шукати з іншим партнером.
Колишня муза• 28 декабря 2024
Ответ дляПатика-мотика
Що що, в яких ще лікарів
Гинеколог, сексолог, андролог, эндокринолог . Супруга автора скорее всего обращалась к гинекологу или эндокринологу с проблемой слишком низкого либидо)