ПадаюВреверансах• 29 декабря 2024

Це вже третя світова чи ще ні?

Добрий ранок, виспані люди.

Талібан оголосив про початок "військової операції" проти Пакистану

Таліби називають свої дії «відплатою» за агресію з боку Пакистану, звинувачуючи сусіда у порушенні безпеки.

Треба було в 2020 від ковіду вмерти
LudaSHS• 29 декабря 2024
Ответ дляnitka83
На ФБ знайшла, що рашка готується з фінами воювати, вони також готові... це маєте на увазі?
Там декілька новини в їх пресі, різних
Може бути з різною метою, як вкид, як прощупування, як дійсно дані розвідки, чи як частина стратегії мілітарі. Але всі тепер до чогось готуються.
Smusish• 29 декабря 2024
Ответ дляРойЛеля
Щось мені здається ці ігри веде Китай.
Китай вичікує. Паралельно віддаленно робить все задля послаблення всіх можливих супротивників.

Спойлер:
У фіналі всієї цієї світової епопеї залишиться Китай, повний сил та зброї та США, послаблені війнами на багатьох фронтах (по світу)
Це буде остання світова битва.
Наразі до неї десь четвертина шляху. Але наскільки швидко буде розвиватися події останньої чверті хз
Чому сша послаблене зброєю? На початку нашої війни, вони розкрнчкрвуввли свої заводи по виготовленню зброї. Спихнули/ продали все старьє нам. Європа теж продала нам стартйо 80х років, і переворужається новим. Зараз сша на переозброєнні, заробляє таке бабло. Я б за них,точно не переживала б. А україна є полігоном доя утилю старого та випробування нового, в дії.
Напомню вам, яка валюта у нас світова і хто її друкує. Правильно, сша.
viter33• 29 декабря 2024
Ответ дляOlvia1987
Чим відрізнялись від Гітлера комуністи?Тільки тим,що Гітлер,на відміну від них був чесним і не прикривав свої людожерські наміри миром і справедливістю в усьому світі.
До чого тут комуністи ?
Ви прирівняли Гітлера і його політику до вторгнення США та ссср в Афганістан
Ні США, ні ссср в Афганістані не створювали концтаборів, не було масового мільйонного геноциду афганського населення.
Smusish• 29 декабря 2024
Ответ дляOlvia1987
А для чого Китаю остання битва?Кому він після цього буде своє барахло втулювать,яким вже весь світ заполонив?
Зараз в китаї теж криза. Вони виробляють і можуть в робляти ще більше, чим можуть продати. Тобто, весь світ так снабдили барахлом, шо у них переізбиток.
vyazaniedlyaVas• 29 декабря 2024
Страны лидеры , распределение сил и влияния ..к 2035 будет ясно кто главный и кто рулит
viter33• 29 декабря 2024
Ответ дляSmusish
Дуже ослаблені
США не готові до воєн такої інтенсивності, як в Україні
Відстрілювати моджахедів в горах чи пульнути ракетою-другою з авіаносця по єменських хуситах - це зовсім інший рівень ’війни’
Десь нещодавно була новина, що США в кінці 2024 вийшли на виробництво 50 000 арст.снарядів калібру 155 в міс. Тобто, 600 000 в рік. В Україні москалі вистрілюють по 3 млн. в рік.
Підозрюю, аналогічна ситуація з усіма Атакамсами, Петріотами,...
І виробничі можливості Америки та Європи - неспівмірні з можливостями Китаю. Китай - світова виробнича площадка і за необхідності - наклепає дрони, ракети, танки, пушки та снаряди в такій кількості, скільки партія накаже (треба мільйон - буде мільйон)
А Америка загралася в свій фондовий ринок і ’тримається’ лише на своєму штучно надутому доларі
Smusish• 29 декабря 2024
Ответ дляvyazaniedlyaVas
Ну да, старики нарешті всі повмирають, і прийдут всі молоді, головне щоб не їб@#¥ті, як ці старці, котрим скучно і треба двіжуха.
vyazaniedlyaVas• 29 декабря 2024
Ответ дляSmusish
Аххх, блин точно , точно 😂
vyazaniedlyaVas• 29 декабря 2024
Ответ дляSmusish
Хотя, может и мировая диктатура будет,и будет очень плохо
Smusish• 29 декабря 2024
Ответ дляviter33
Дуже ослаблені
Згодна, що китай клепає і може клерати більше. Але зброю продає всим сша, а не китай. І туреччина шось там продає.
Я не розумію, яким чином китай може сиати на місце сша? Але ж понятно, шо війна у нас це сша та китай.
Smusish• 29 декабря 2024
Ответ дляvyazaniedlyaVas
Можн. Сі, тоже відїде з тими двіжковими стариками. Але, може він там сину своєму владу передасть. Хто ж його знає, може буде як півн.кореї династія царів і влада з рук в руки перейде.
viter33• 29 декабря 2024
Ответ дляSmusish
Там уся нація (москалі) - йо...нута(((
Не хуйло з автоматом штурмує Покровськ
І не хуйло запускає ракети/шахеди
Там ’колективне зазомбоване хуйло’ в кількості 140+ млн(((
Kalinaira• 29 декабря 2024
Ответ дляviter33
Афганістан - окрема тема
Їм і совєти і США хотіли збудувати нормальне суспільство (зі школами, лікарнями, соціальною адаптацією жінок,...)
Але цим будулаям краще вирощувати опіумний мак і пильнувати, щоб жінки були в паранджі та лише дома
Тому Афганістан - не показовий, хай живуть, як хочуть
А до того- Афганістан ніхто, ні одного разу не зміг завоювати. І так, наркота приносить їм гроші, також як іншим нафта.
Olvia1987• 29 декабря 2024
Ответ дляviter33
До чого тут комуністи ?
Будь яка зовнішня агресія є геноцидом проти народу.Чи знищення великої кількості військових країни,на яку напали не є тим же геноцидом?Нинішні військові це вчорашні цивільні і вони є частиною народу,який знищують.
viter33• 29 декабря 2024
Ответ дляOlvia1987
Ні, знищення великої кількості військових не є геноцидом. Прочитайте визначення ’геноциду’.
Зовнішня агресія не завжди тотожна геноциду

Тому давайте залишимося кожен при своїй думці щодо ситуації в Афганістані.
Я вважаю, що США/ссср намагалися створити в Афг.’нормальне суспільство’ ( і це було правильно), ви вважаєте, що зовнішня агресія - це зло в будь-якому випадку.