Обращеница• 29 декабря 2024

Какая у вас зп в Украине и кем работаете? Я не понимаю, почему 15 тыс гр

зп-это прям нищета и советчицы заклевывают.
Теща дочки• 29 декабря 2024
Ответ дляОбращеница
Автотуры по Европе дешевые.Смотрите сайты
Вы ещё и авиа туры имеете с 15 тысячами?
Аноним_1858• 29 декабря 2024
Ответ дляОбращеница
Вон люди жрут ведрами на 50 тыс в месяц
так они же не на одного едят на 50т
автор Обращеница • 29 декабря 2024
Еще я на тренинги разные мошенников не кормила.
Гарнюнька• 29 декабря 2024
Ответ дляОбращеница
Зачем мне стоматолог каждый месяц?Зачем мне курсы?)Я не жертва маркетинга
А отдых?
Lacrimo• 29 декабря 2024
Як та сама, що получає трохи більше мінімалки, і навіть не 15, то самому на зйомі не вижити! І це я не люблю поїсти ще і дитина на утриманні. Я більше менш зводжу кредитку в нуль, коли мала 18 пів року тому. Тому на людину 20-25 чистими треба мати. Якщо зйом - зверху ще 15. Дитину без гуртків і репетиторів і не купляючи гаджетів, чисто теоретично можна в ті 20-25 вписати, якщо мама одиначка. На мінімалку , реальну, в місті не утримати дитину ніяк! На зйом ніяк! Тільки своя бабушатнік однокімнатна зимою на вічній дієті, щоб сплатити комуналку. Мінімалка у нас не 8, а цілих 6440. Комуналка в кращому випадку на одного 3 зимою. Ще на 3 харчуватись, але ходити пішки, не лікуватись і не одіватись ( максимум літом в секонді в останній день).
бибизяна• 29 декабря 2024
Ответ длязаварний look
У нас в місті таких цін не має...навіть на побіті /почорнівші. Знаю що дешевше продукти в Києві, иоя знайома огірки бере на петрівці/троєщині по 40 грн за кн, у нас по акції привявші по 109 грн.. Ось так.
В Днепре огурцы по 40 грн были только в Июле.
Звоночек• 29 декабря 2024
Ответ дляОбращеница
Та ви тролите, не цікаво тут
бибизяна• 29 декабря 2024
Ответ дляОбращеница
Вы были в туре в Стамбул за 6 тыс грн или на сайте смотрели?
Стетоскопуло• 29 декабря 2024
Ответ дляОбращеница
Так у вас и получается 15 тыс на 1 человека.Вас двое и 30.И вы молодец,даже откладываете,и одежда приличная,питание хорошее.
Наивная вы автор ))). У меня 30тыс на человека выходит нас 3е , может и меня похвалить, квартиры нет съем, маникюр сама делаю и волосы крашу сама , собираю на квартиру где-то на пенсии надо жить осталось 11л. Работаю 2х работах выходных практически нет и каждый раз ты начинаешь опять с нуля.
Звоночек• 29 декабря 2024
Ответ дляГарнюнька
А отдых?
Автор ще й в тури по Європі їздить.
Троль
Напланетянка• 29 декабря 2024
Ответ длябибизяна
Вы купили себе квартиру?
Та ні, звісно, автор ігнорує це питання. Як і питання по типу чи може вона собі дозволити покрити інші базові потреби
Напланетянка• 29 декабря 2024
Ответ дляОбращеница
А ким ви працюєте, якщо не секрет?
Красота неземная• 29 декабря 2024
Ответ дляНе против
Ооо, а кажуть у вчителів маленька зп
Маленька. То вона мабуть з репетиторством і хабарями ну і трохи 3,14...))
Синиця у спідниці• 29 декабря 2024
Ответ дляОбращеница
Вон люди жрут ведрами на 50 тыс в месяц
Ну если вам деньги только на еду нужны, то вам 15 хватит.
Гарнюнька• 29 декабря 2024
Ответ дляОбращеница
Что значит автотуры? Автобусные? Это билет до Львова на поезде, например, сам тур, что-то покушать, экскурсии,выпить кофе, вино,купить сувенир на память и 500€ нет
бибизяна• 29 декабря 2024
Ответ дляНапланетянка
Потому я и написала если цель только кишку свою набить то хватит 15 с головой
Княгиня пітьми• 29 декабря 2024
Ответ дляОбращеница
Вон люди жрут ведрами на 50 тыс в месяц
Кроме жвачки есть и другие нужды, одежда, медицина, образование детей, косметика, косметолог, салоны красоты, досуг....Кто-то родителям помогает....
Гарнюнька• 29 декабря 2024
Ответ дляОбращеница
Вон люди жрут ведрами на 50 тыс в месяц
Не обязательно ведрами. Сыры покупают дорогие,улитки, креветки, семгу, фрукты, бастурму итд
бибизяна• 29 декабря 2024
Ответ дляГарнюнька
Она в стамбуле ест с голубями что упало
После 18• 29 декабря 2024
8-9 продавец-консультант
Красота неземная• 29 декабря 2024
Ответ дляНапланетянка
Ну так от власне. Це зп на нормальне харчування. Це мінімальний мінімум. Решту базових потреб не покриється. Тому й не ображайтесь, коли вам вчергове говорять що це мінімум де треба добре розраховувати витрати і з невеликими шансами скласти фінансову подушку
Так, фінансової подушки у них нема, звичайно. Але одяг є, і навіть нормальний. Просто щось з ринку, щось на розпродажу, щось навіть бу. Лікуються, але без операцій. І т.п. Тобто ми гоаоримо про життя, а не надзвичайні ситуації.
І це 20тис на 4 людини. 15 на одну - можна жити
Пацаааааааан• 29 декабря 2024
Ответ длязаварний look
Огурцы по 40? Вы шутите?
Теща дочки• 29 декабря 2024
Автор. Ну ладно хавка то такое, самое простое.
Ну а все остальные траты?
Покупка необходимой мелкой техники.
Да поверка тех же счётчиков воды и газа. Ремонт чего то в доме. И ТД.
То же стоматолог.
Нет бесплатно в госклиниках, даже по декларации. Ладно не каждый месяц, но все равно приличный прайс.
Красота неземная• 29 декабря 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
Вы реально косметолога относите к базовым потребностям? Без него выжить нельзя?))
Оченьценная• 29 декабря 2024
Ответ дляОбращеница
Девушки выше отписались,что живут нормально с доходом 30 тыс на двоих.Читайте ветку
А вы 30 От 15 не отличаете или только б тему трольную настрочить чтоб в топ выйти ?
ТигрЛьвович• 29 декабря 2024
150+бонусы, в среднем по году получается где-то 180.
Сиренькая• 29 декабря 2024
9000 на руки, вихователь в садочку. Набридло, буду звільнятися.
заварний look• 29 декабря 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
30 грн.
Але якщо чесно, я не зїдаю кілограм яблук за день.
Може одне а може не одного
Я просто кажу, що не має вже навіть дешевих яблук... Так отож, повинен бути вибір з фруктів, це нормально. Яблука не люблю -наїлась їх, коли зп була 12 тисяч гривень. До речі, на бульшу зп мене стимулювала якраз тема на порадниці - типу цієї, я питала у дівчат з норм зп, де вони працюють, чи змінювали профіль роботи і т.д. Тоді мене підтримала дівчина, в особисті написала з чого вона починала і радила напрямки ІТ які легші на її думку для початку. Але я вирішила йти по своєму профілю але трошки в інший напрямок, що також дівчата радили (бо вік 45+, не відомо чи вийде з тим ІТ до пенсії)) Рівно чере пів року від тієї теми, я змінила роботу на 20 тисяч, з 12. Потім було ще дві зміни роботи (щодня моніторити сайти робоби, десятки резюме і кілька співбесід, і не всі успішні), але я дійшла того рівня, коли зрозуміла що то я не жила з тими 12 тисячами, то я виживала..
Княгиня пітьми• 29 декабря 2024
Ответ дляКрасота неземная
Можно, но зачем. Выжить можно без всего.
заварний look• 29 декабря 2024
Ответ дляАноним_1858
яблоки от 27 и до 50 максимум
так, не має дешевих фруктів..