Атятя_тётя• 05 февраля в 20:00
Кого уже вызывала налоговая для объяснений?
Пришло письмо счастья от налоговой что дают 15 дней на явку с объяснением о Наложках что это были за поступления. Продавала пролеты и новые вещи , в месяц получалось до 10 продаж с минимальной прибылью так как официален не работаю. Хочу узнать о вашем опыте в подобной ситуации ? Кого вызывали и кто ходил ? Чем закончилось ?
Атятя_тётя
• 05 февраля в 21:36
Ответ дляЗамріяна
Нема доказів, нема доходу. Тільки через суди, а взагалі частіше вона як більшість відсотків таких листів загубиться
Тобто ви думаєте вони можуть забути про цю справу ?
Замріяна• 05 февраля в 21:36
Ответ дляЗавжди з рушником
Они же получают информацию, что ей падают деньги на карту и от почти на платежи наложенным , это наверное и есть доказательства
Такої інформації приходить тонами , тут або систематично і багато, або вона щасливиця попала з тієї сотні тисяч інформації в руки кому треба.
Атятя_тётя
• 05 февраля в 21:37
Ответ дляЗамріяна
Якщо чесно, розкрийте карти, чи отримували ви дохід більше 3 місяців систематично, біля 20 тис грн , чи це один якийсь місяць так вийшло, в потім нічого не було? Це все міняє.
Я написали 6000-20000. Це мізер, це не оберт і не дохід для оподаткування . Які карти ?
Замріяна• 05 февраля в 21:37
Ответ дляАтятя_тётя
Дайте мені чітко відповідь , про систематичність . Не збрехавши. Можете на телефон написати. Якщо ви не договоюєте, то вирижте собі яму. Якщо це випадковість то забудуть як і за сотні таких переводів.
Замріяна• 05 февраля в 21:38
Ответ дляАтятя_тётя
20.000 це оборот, як часто ,який період, це тільки налржки, чи на карту приходили кашти, що писалося в призначенні?
Пишу з калідору• 05 февраля в 21:47
Ответ дляPrervana
Я не понимаю, а в чем проблема в сумме 6-20 тысяч? Если я к примеру захочу распродать вещи, мебель, технику которая есть - то достаточно продать пару телефонов, ноут, матрас, вещей крупных. И какие вопросы могут вообще быть? Ну показать тем же инспекторам архив объявлений, мол на, смотри. Освобождаю шкаф/квартиру/офис от своих вещей.
Пишу з калідору• 05 февраля в 21:48
Ответ дляЗамріяна
Чучало яблуні• 05 февраля в 21:54
Ответ дляПліснявілий сир
Это по-европейски.
Оно нам было надо...
Такого нет в Европе. Там достаточно внушительные суммы в год, не подпадающие под налогообложение. В разных странах по-разному, но такой дичи, как в Украине, нет. Только у нас занимаются обдираловом до трусов с продаж этих же трусов за копейки. Еще и во время войны.
Замріяна• 05 февраля в 21:52
Ответ дляПишу з калідору
фото
Так я ж питаю у людини якраз про це,я знаю
Пишу з калідору• 05 февраля в 21:55
Ответ дляЗамріяна
Та не має значення, насправді. В неї будуть питати тільки про накладені платежі. Бо податкова бачить наложку, продажі олх доставкою, продажі шафи, пром і розетку
Замріяна• 05 февраля в 21:57
Ответ дляПишу з калідору
А систематичні переводи на карту?
Пишу з калідору• 05 февраля в 21:58
Ответ дляPrervana
Да, но...
Носки разноцветные - 2 пары, ноут битый - 1, телефоны - 2, старый и поновее. Матрас 1 штука, шуба кротовья, джинсы и фапотька.
И пусть хоть обдоказываются, что это предпринимательство
Ровно до тех пор, пока разноцветные носки не продадутся наложкой, олх доставкой, безопасной шафой.
Пишу з калідору• 05 февраля в 22:00
Ответ дляЗамріяна
А систематичні переводи на карту?
Це може виявити лише моніторинг банку. Як повезе бо там складні закладені алгорітми та випадковість.
Ответ дляПишу з калідору
Так а архив зачем? Окей, Ирина Васильевна, давайте разбираться. Вот смотрите архив обьявлений. Носочки. Человек из Жмеринки захотел. А вот матрас проданный - уехал в пригород. Какие ко мне претензии? Я продаю свои личные вещи, которые 10 лет назад покупала и с этих покупок были уплачены налоги.
Пишу з калідору• 05 февраля в 22:14
Ответ дляPrervana
Кому это рассказывать? Ей укажут на статьи налогового кодекса, где еще с 2003 года ничего не менялось.
Можно продавать без налогов на сумму не превышающую налоговый минимум.
Налоговый минимум в Украине с 2003 года =17 грн.
Кто крайний?• 05 февраля в 22:40
Ответ дляАтятя_тётя
А если доход три копейки ?
Автор, не потрібно включати дитячий садок, ви не платник ПДВ щоб різницю враховувати, все що заходить від продажу на карту то ваш дохід.
Борода• 05 февраля в 22:42
Ответ дляЛичко Невеличке
так кроме декларирования еще ж потом надо будет заплатить с прибыли (доходы - документально подтвержденная себестоимость) налоги - 18% НДФЛ + 5% Всб + 22% ЕСВ.
Це безпечніше ніж штраф за підприємницьку діяльністю без ФОП
Я тут с краю постою• 05 февраля в 22:43
Ответ дляАтятя_тётя
Від 6000 до 20 000 в місяць але це не прибуток
Чеки на купівлю товару маєте?
Кто крайний?• 05 февраля в 22:50
Ответ дляЧучало яблуні
Ага, це в якій країні Европі скільки дропшиперів,манікюрщиць і випікальшиць тортів на дому? В Україні рай для всяких схематозів, на кідстафі скільки продають відкрив ФОП, а в Германії так можна, серйозно? Якраз підгрібаємо до Европы, де чек вам Скрізь мають видати, щось так хочеться як в Европі, тільки так щоб як у Україні, ага
Личко Невеличке• 05 февраля в 22:49
Ответ дляБорода
да, но автор уже потратила баблишко.
по 6-20 кило в месяц х 12 мес., а с них отдать 43% налогов - это ж овердофига.
Атятя_тётя
• вчера в 05:13
Ответ дляКто крайний?
Це ви дитячий садок ! Почнемо з того що нова пей заявляла що можна отримувати перекази до 30 000 на місяць без зайвих питань ! А тут я вже за 6000 маю відповідати ? То для кого той ліміт в 30 тисяч встановлювали ??
Кто крайний?• вчера в 11:12
Ответ дляАтятя_тётя
))) о, вже тема оборотів відійшла, угу, вам лист від кого прийшов? Ваші податки Нова пей адмініструє? Ви режим ’дурочки’ в податковій включити, коли будете про своє бу щомісяця до 20 тисяч розповідати без офіційних надходженнь. Про оборот і дохід також не забудьте розповісти, їм буде цікаво. До речі , банк також передає інформацію в податкову, це вам на майбутнє
Атятя_тётя
• вчера в 13:59
Ответ дляКто крайний?
А чого ви так радієте ? Ви така бідна що 20 тисяч це для вас якась страшна сума ? Це копійки а не оберт. Адекватні люди розуміють що це повний сюр і це не ті суми за які треба звітувати перед податковими . Влада нагло грабує людей . Але деякі дурепи ще не соснули сповна цього режиму і цькують при цьому не наглу податкову і концтабор а людей які від цього страждають . На майбутнє це не від великого розуму це ваше тупе недоречне єхидство
Кто крайний?• вчера в 14:43
Ответ дляАтятя_тётя
))) автор, я така бідна що в мене офіційний дохід набагато більший.
Адекватні люди розуміють наслідки свої дій, ви нагло зараз граєте в дурочку, а винні всі інші, відкрийте фоп і не страждають, ну серйозно, щомісячні прольоти до 20 тисяч, ну камон, не наглійте в свої брехні, єдине що виглядає Тупо ваша Брехня і наїзди, ви порушуєте, а погані інші, ага-ага
от так в податковій чи в банку, коли вам блоконуть рахунок і скажите, і про концтабір, і про владу, головне не забудьте розповісти де у вас ’чесні’ гроші з´явитися на те що ви продаєте без офіційного доходу в такій кількості...
Атятя_тётя
• вчера в 14:47
Ответ дляКто крайний?
Шановна , лікуйте голову! Така успішна що сидить тут весь день і розпинається🤣🤣🤣
Атятя_тётя
• вчера в 14:49
Ответ дляКто крайний?
І ще ви тупенька бо не можете навіть тему нормально прочитати і перекручуєте факти . Де ви побачили 20 тисяч кожного місяця ? Де це написано ? У ваших вологих фантазіях ?