Зажуженная Жужжа• 29 декабря 2024
І кому треба те стояння біля плити?
Навіть забагато для вечері. І ціна прийнятна 4800 грн. для 8 осіб.
Зажуженная Жужжа
• 29 декабря 2024
Ответ дляМексиканочка
а все люди из этих восьмерых согласны тратить по 600 грн на такой недоужин, или только Вы?
Ця кількість достатньо для 8 осіб. Їм головне, щоб не готувати. Всім підходить
Я пані прохана...• 29 декабря 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Люди які зібралися разом в нейтральному мусці і вечеряють.
На роботі? Чи де зібрались 😁
Без QR коду• 29 декабря 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Вы написали что это «чтоб не стоять у плиты». Если место нейтральное и никто никому не гость - то кто не стоит у плиты?
Зажуженная Жужжа
• 29 декабря 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Угу, сели, еду разобрали и ....весь вечер смотрим на пустую посуду))
Який вечір? На три години їжі нам достатньо.
Зажуженная Жужжа
• 29 декабря 2024
Ответ дляхутряна володарка
По- бедному.... Ни икры, ни деликатесов
Принесемо з собою. Головне, що готувати нічого не потрібно і дешево
Зажуженная Жужжа
• 29 декабря 2024
Ответ дляМафиозная
А где тортик, кстати?
Купимо фрукти.
Без QR коду• 29 декабря 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Ок. Им забагато и пидходить — спасибо, что проинформировали тут и поделились.
Другим категорически замало
Зажуженная Жужжа
• 29 декабря 2024
Ответ дляО_Юми
Не вписався в бюджет,але автор скаже, що не комільфо їсти солодке на ніч
Хто хоче, може їсти.
хутряна володарка• 29 декабря 2024
Да и вообще получается по ложке картошки,по 2 кусочка шашлыка и по пару ложек салата....обнять и плакать...
Зажуженная Жужжа
• 29 декабря 2024
Ответ дляхутряна володарка
А скільки потрібно? Повечеряти достатньо .
Зажуженная Жужжа
• 29 декабря 2024
Ответ дляЛизочек
А в чем тогда ваш вопрос к форуму, если всех все устраивает?
А що б ви зараз робили?
хутряна володарка• 29 декабря 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Ну про дёшево вы насмешили,ещё скажите за бесплатно,лишь бы вы пришли,себе в убыток готовят тратят время и продукты
Зажуженная Жужжа
• 29 декабря 2024
Ответ дляKhmelnichanka
Я не любитель готувати, не розумію трьохповерхових столів на свята, коротше, я за мінімалізм :). Але. Тут реально меню на 3-4 людини максимум. Хоча б порцію олів´єшки та шампанського потроїти, то ще б так - сяк... А так- ні так ні сяк... Особисто я б тоді при таких розкладах і такому бюджеті на 8-х людей просто замовила б ролів і купила б шампанського. Було б не гірше точно )))))
Ми не ви )))
Зажуженная Жужжа
• 29 декабря 2024
Ответ дляхутряна володарка
Дуже дешево.
Мафиозная• 29 декабря 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Я думаю, что люди имеют ввиду, что если не все все едят и пьют, то платят тоже не за все, а за то, что каждый заказывал. Так было бы логичнее, наверное..
Плюс непонятен формат праздника многим. Это на вынос еда и в офисе решили отметить или пойти с подругами в кафе вечером и заказали столик и меню уже...
Никто же вас не отговаривает.. Просто кто-то не согласен с количеством меню и стоимостью исходя из своих взглядов, понятий и бюджета, вот и все))
Я пані прохана...• 29 декабря 2024
Я розкажу в тему, перед війною була зустріч випускників, ми пішли в новий ресторан, він тільки відкрився ..
Він прям дуже гарний, жива музика, тощо
Однокласники в мене всі небідні, ось вирішили замовляти ми страви на компанію
Типу як у автора, але наче більші обʼєми, мені так здавалося .. але (
Всього було мало, навіть той оселедець, наче там одна цибуля і знайди його
Нарізка червоної риби, там ломтик і величезний декор з зелені
Картоплі мені не дісталось 😂
Половину млинця якось відбила
нас було десь 10 чоловік
Алко кожен платить сам за себе, я брала пляшку вина, хтось коньяк, хтось ще щось
Загальний рахунок винесли, їжу ділили на всіх, алко сам за себе
Загалом я віддала 3000 ( щось 20 -40 грн на чай ) я була голодна і твереза
Приїхала додому, чоловік налив мені вина. І кормив бутерами з сиром і ковбасою
Сходила в ресторан 😁
Але так, він гарний ! Був
І музика супер
Він прям дуже гарний, жива музика, тощо
Картоплі мені не дісталось 😂
Половину млинця якось відбила
нас було десь 10 чоловік
Сходила в ресторан 😁
Але так, він гарний ! Був
І музика супер
Зажуженная Жужжа
• 29 декабря 2024
Ответ дляЛизочек
На лавочке у памятника. Это же культурное мероприятие, не забываем. А не про пожрать
Вечеря.
Khmelnichanka• 29 декабря 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Ми не ви )))
Ну так, звісно. Тут же ж про особисті вподобання всі пишуть :)
Роза в вазі• 29 декабря 2024
Ответ дляГоворю-балакаю
Все едят. 500 грам єто 4 штуки ребер. Как их делить????
Одно ребро на семью/ пару.
Кили и Манджаро• 29 декабря 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Там ще шашлика 1500 кг
На 8 чел это по 200 гр, а это 4 небольших кусочка
Мафиозная• 29 декабря 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
Він прям дуже гарний, жива музика, тощо
Картоплі мені не дісталось 😂
Половину млинця якось відбила
нас було десь 10 чоловік
Сходила в ресторан 😁
Але так, він гарний ! Був
І музика супер
Він прям дуже гарний, жива музика, тощо
Картоплі мені не дісталось 😂
Половину млинця якось відбила
нас було десь 10 чоловік
Сходила в ресторан 😁
Але так, він гарний ! Був
І музика супер
Называется, заплатили за общение))
Зажуженная Жужжа
• 29 декабря 2024
Ответ дляЛизочек
Я зараз жду важный звонок, поэтому все равно сижу с телефоном в руках
Сидіть
Я пані прохана...• 29 декабря 2024
Ответ дляМафиозная
Называется, заплатили за общение))
Так, я не жаліюсь
Але прийти голодною з ресторану таке собі відчуття