Зажуженная Жужжа• 29 декабря 2024

І кому треба те стояння біля плити?

Навіть забагато для вечері. І ціна прийнятна 4800 грн. для 8 осіб.
Почемучечка• 30 декабря 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Яких хозяєв?
Ну, у вас
Хочу наколоти губи• 30 декабря 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Вас це жодним чином не стосується.
мене тут стосується все, обожнюю теми про всілякі там готувати неготувати
Заліковий троль• 30 декабря 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Я писала вище. Зустріч на 19.00 чоловіки після роботи. До 22 .00 22 30 посиділи і додому.
Юмористка вы. Три часа? Да эти ваши теоретические 6 кг еды будут сметены голодными после работы людьми за 15 минут.
автор Зажуженная Жужжа • 30 декабря 2024
Ответ дляЗаліковий троль
Повечеряти якраз ідеально.
Бідося• 30 декабря 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
А ну то так і пишіть, у нас святковий перекус, а далі ми всі розходимося по домівках вечеряти
Никогда ещё не был так голоден, как после этого званного обеда [с]
Бідося• 30 декабря 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Навіть забагато.
Фізіологічно оптимальна порція для чоловіків – 300-350 г, для жінок – 200-300 г.
Не уявляю як можна з´їсти більше
Вас ждёт большой сюрприз: ваши гости разложить по тарелкам все угощение в первые же 5 минут 3 часа вы никак не просидите за пустым столом!
Бідося• 30 декабря 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Обирали чоловіки. Це не новий рік, а вечеря перед Новим роком.
Мужчины выбирали? Тогда ясно, они и близко понятия не имеют, сколько жрут
Бідося• 30 декабря 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Для всіх нормальних жінок на вечерю це норма.
Так у вас не ужин для худеющих, а застолье
Ответ дляБідося
Наші чоловіки не жруть
Ответ дляБідося
Там достатньо їжі