Джонсонюк• 29 декабря 2024

Київ-Єгипет

Дівчата, як з Києва найпростіше дістатись Єгипту?
Бажано не через Польщу.
КонхфЭдкаТузик• 29 декабря 2024
Через Кишинев
Полюю на дрони• 29 декабря 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Через Кишинев
Самое лучшее.
Радуга-дуга• 29 декабря 2024
Молдова, Венгрия, Румыния. Турагент вам обо всем расскажет.
автор Джонсонюк • 29 декабря 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Самое лучшее.
автобус?
квитки на потяг не можу знайти на сайті УЗ
Полюю на дрони• 29 декабря 2024
Ответ дляДжонсонюк
автобус?
Можно из Одессы такси прямо в аэропорт взять. Можно автобус поискать.
ЭкстрасенсиХаЯ• 29 декабря 2024
Ответ дляДжонсонюк
автобус?
Поезд Киев Кишинев через день ездит, но автобусом быстрее и в 2 раза дешевле чем плацкарт, не говоря уже о купе и автобус едет сразу в аеропорт
автор Джонсонюк • 29 декабря 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Дякую!
автор Джонсонюк • 29 декабря 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Дякую!
БезПаспортаНеПродаю• 29 декабря 2024
З Привозу до аеропорта 950 грн кожні 2-3 години .буси їздять.Це влітку було, може вже дорожче.До Одеси потягам .
ВЫВсеВрете• 29 декабря 2024
З Києва до аеропорту Кишинів в невеликих бусах- 2500грн
ЭкстрасенсиХаЯ• 29 декабря 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Галтранс из Одессы, тоже можно с Привоза, можно с автовокзала 800 грн и тоже прямо в аэропорт и это цена без скидок, если с промокодом, то ещё минус 10 процентов, а если пенсионер, то ещё плюс 10 процентов скидка., итого минус 20 процентов. И для детей у них скидки, можно забронировать и оплатить при посадке
Турагенція Tourdream• 29 декабря 2024
Ответ дляДжонсонюк
автобус?
З Києва, з центрального автовокзала доволі комфортабельні рейсові автобуси їдуть прямо у аеропорт Кишиніва. Рейси 7 разів на день, перший виїзд о 6 ранку, останній у 23.00. Зручно, що можна підібрати під різний час вильоту. Та й по вартості оптимально, 1100-1200 грн квиток у один бік. Час у дорозі зазвичай 10-12 годин.
Є також приватні перевізники на мікроавтобусах на 8-12 місць. Вони збирають групи під конкретні рейси. У високий сезон у них багато рейсів, у низкий не дуже часто їздять. Вартість десь 2300-2500 грн.
Є ще приватні перевізники на легкових авто, їх вигідно замовляти, якщо їде 4 людини. Ідуть швидко та під конкретний рейс.
Потяг Київ - Кишинів не дуже зручний варіант. По-перше, як вище писали, він ходить через день. По-друге, прибуває біля 11.00. Тобто під нічні вильоти, які часто бувають до Єгипту, треба буде десь проводити півдоби у Кишеневі. Плюс доволі висока вартість квитків на потяг та необхідність з вокзалу ще діставатися до аеропорту.