Кондуктор маршрутки• 29 декабря 2024
Чаевые должно давать и маникюрщицам, и депеляторшам, и парикхмахерам?
Клевотница• 29 декабря 2024
Ответ дляПолтавська галушка
Ну то нехай сидить без заробітку.Таксисти не в дефіциті.
Зрозумійте - низький рейтинг, це не тільки не залишені чайові, це ще й культура пасажира та його охайність. Розлите пиво по салону і вибух чіпсів ніхто терпіти не хоче, низький рейтинг - дорожча поїздка і важче викликати.
Згадаєте свої слова коли потрібно буде терміново їхати )) . Скажу вам більше - ви будете збиратись і нервувати що машини досі немає, а поруч з вами буде як мінімум три машини
жижифреймут• 29 декабря 2024
Ответ дляКлевотница
Робота офіціанта - це запорука вашого безтурботного відпочинку. Вчасно подадуть, вчасно приберуть іноді настільки майстерно, що навіть не помітиш як зі столу прибрали брудну серветку чи пусту тарілку і такі, безумовно, заслуговують подяку у вигляді чайових
Чому не можна просто підняти ціни на їжу і тим самим платити більше тим майстерним офіціантам?
Клевотница• 29 декабря 2024
Ответ дляжижифреймут
То не мотивація - офіціант завжди вмотивований клієнтом.
Або не вмотивований
Бабуся Бетман• 29 декабря 2024
Ответ дляКлевотница
Або не вмотивований
Ага, все хотят левак. Своя зарплата- не мотивация. Класс!
Бачу_майбутнє• 29 декабря 2024
Ответ дляГонУрова дівка
Мы же не о социальном равенстве сейчас) вы оставите на чай, например, нейрохирургу, который 10 лет учился?
Или профессору университета после лекции?
В сфере обслуживания было принято такое явление, как чаевые. В остальных сферах- нет.
Я и в сфере обслуживания не оставлю . Ну , разве что 2 - 3 гривны , чтобы человек сдачу не искал . Не знаю , кем и где принято это явление . Я лично плачу озвученную цену . И ’сфера обслуживания’ - это очень размытое определение . Санитарка и медсестра - это тоже сфера обслуживания . Или бухгалтерия , например , тоже в некотором смысле сфера обслуживания . Дворник , сантехник , продавец , кондуктор , консьерж ... да мало ли кто еще .
Клевотница• 29 декабря 2024
Ответ дляБабуся Бетман
Ні, тому що більшість вакансій мають умову - ставка + чайові
Пампушечка• 29 декабря 2024
Ответ дляКлевотница
Тобто,всі інші роботи,то таке собі. Пілоту літака теж чайові давати? А швеї,яка вам одяг шиє? А працівнику пошти,який ваші посилки доставляє?
Пампушечка• 29 декабря 2024
Ответ дляБачу_майбутнє
А медики и учителя что , рыжие ? Чаевых только таксисты и парикмахеры достойны ?
Медики в нас самі обділені
Полтавська галушка• 29 декабря 2024
Ответ дляКлевотница
Яке відношення має відсутність чайових до розлитого пива?
Клевотница• 29 декабря 2024
Ответ дляПампушечка
Розпоряджатись своїми грошима ви можете як завгодно, ви намагаєтесь зі мною сперечатись, я лише аргументовано розповідаю.
Незнакомлюся• 29 декабря 2024
Я хотіла якось дати майстрині з манікюру, вона от прям категорично не взяла, сказала моя ціна рівно та, яку я оголошую, не треба зверху.
Пампушечка• 29 декабря 2024
Ответ дляКлевотница
Або не вмотивований
Офіціант ходить на роботу,як всі інші
жижифреймут• 29 декабря 2024
Ответ дляКлевотница
Або не вмотивований
Я вас прошу!
Так можна про будь яку професію сказати.
У всіх це зветься хабар. І тільки у деяких професій чайові.
Бачу_майбутнє• 29 декабря 2024
Ответ дляПампушечка
Медики в нас самі обділені
Вы санитаркой или медсестрой в стационаре никогда не работали ? Очень рекомендую .
Полтавська галушка• 29 декабря 2024
Ответ дляПампушечка
Ще чайові вкрай необхідно давати орендодавцям квартир.Мало що в договорі 10000 орендної плати написано,треба ще 15%,а то образиться.
Клевотница• 29 декабря 2024
Ответ дляПолтавська галушка
Таке, що ви неуважно читаєте. В повідомленні вище написали що пофіг на той рейтинг, а в перевагу цьому було зазначено, що низький рейтинг пасажира це не тільки не залишені чайові, а також його чемність і чистота… (а як ще водіям поділитися, що пасажир свиня чи неадекват) тому мій посил до вас був, що не така вже й фігня той рейтинг пасажира
Пампушечка• 29 декабря 2024
Ответ дляБачу_майбутнє
Я після школи практику проходила, так що лякати не треба. Їх туди ніхто не гонить, самі йдуть,бо знають ,що родичі будуть платити за кожен пук
жижифреймут• 29 декабря 2024
Ответ дляБачу_майбутнє
Тільки коли ви медсестру «мотивуєте» грошима в карман, щоб вона до вас більш уважніше ставилась, то це хабар.
А щоб офіціант всього на всього гарно виконував свої обовʼязки - то це чайові.
Клевотница• 29 декабря 2024
Ответ дляжижифреймут
Я вас прошу!
Хабар це хабар, а чайові це вдячність за бездоганне обслуговування
Бачу_майбутнє• 29 декабря 2024
Ответ дляПампушечка
Ну так и официантов никто не гонит . Парикмахеров , таксистов тоже . Никто никого никуда не гонит .
Пампушечка• 29 декабря 2024
Ответ дляКлевотница
То ви ж касиру в Сільпо теж чайові лишаєте?
Полтавська галушка• 29 декабря 2024
Ответ дляКлевотница
А як ця вдячність оподатковується?По якій ставці?
Пампушечка• 29 декабря 2024
Ответ дляБачу_майбутнє
Так я ж про це і пишу. Чому офіціанту прям треба лишити чайові? Позвикали
бибизяна• 29 декабря 2024
Ответ дляКлевотница
То ви так думаєте, а водій тричі подумає чи везти пасажира з рейтинго низьким, особливо ближче до комендантської, або десь за місто
пока один думает, второй уже возьмет заказ и приедет к клиенту)
Ответ дляБачу_майбутнє
Это явление зародилось в Великобритании. И вмести с другими достижениями Туманного Альбиона перекочевало дальше по миру.
Когда гости оставались ночевать в домах, то оставляли слугам принимающей стороны небольшое денежное вознаграждение за их труд.
Клевотница• 29 декабря 2024
Ответ дляПолтавська галушка
Зараз ми дійдемо до того, що премія інженеру на заводі це теж хабар.
Вимагайте декларацію у офіціанта
бибизяна• 29 декабря 2024
Ответ дляКлевотница
у вас как-то смешалось все в одну кучу, и неоплаченные чаевые, и разлитое пиво. не все, кто жлобит чаевые, как-то маргинально ведут себя в чужом авто, как можно это сравнивать?
Полтавська галушка• 29 декабря 2024
Ответ дляКлевотница
Вимагайте декларацію у офіціанта
Навіть коментувати не буду.
Бачу_майбутнє• 29 декабря 2024
Ответ дляжижифреймут
Официант зарплату не получает ? Вы хоть знаете , откуда пошли чаевые официантам ? Почитайте на досуге Гиляровского . Если вкратце , то до революции 17 года официанты в заведениях зарплаты не получали , их заработок был чаевые , а некоторые из чаевых даже хозяину заведения платили .за то , что он им позволял в заведении работать .
жижифреймут• 29 декабря 2024
Ответ дляКлевотница
Тобто, в певних професіях мають бездоганно обслуговувати лише за зарплатню.
А деяким професіям треба доплачувати чайовими, бо інакше вони зроблять свою роботу погано.
Цікава логіка)))