Білий Лосик• 29 декабря 2024

Люди, звідки у вас своє житло? От правда)))

звичайно питаю не всіх, в кого чоловіки айтішніки чи бізнесмени вже тищуп´ятсот років і ви сім´єю в цілому живете на широку ногу, то зрозуміло. Почитала щойно тему в топі, де автор питала про зп 15 тисяч зі своїм житлом. Що мені реально не зрозуміло, що це за ситуація така, де людина живе на 8-15 тисяч і економить на всьому, проте якось має своє житло?! Так, я розумію що є таке поняття як спадок, але вибачте, знову ж, мене вражає не сам факт, а саме масовість. Бо вже далеко не перша тема, і в кожній чогось обговорюється як люди виживають, економлячи на найнеобхіднішому, бо не мають коштів, але при цьому живуть у власній квартирі. Звідки? Це виходить, більшість українських бабусь і дідусів мали лише одну дитину, що стільки людей зі спадком. Та де таке було, раніше мало в кого було по одній дитині. А якщо ні, якщо батьки, бабусі дідусі були такі молодці що так легко ворочали недвіжкою і всіх своїх дітей забезпечили житлом, то як же при цьому не змогли забезпечити нормальною кар´єрою, що діти економлять на фруктах. Не складається у мене в голові, от чесно. Не бачила, щоб у заможних успішних батьків, які купили дітям житло, ці діти сиділи потім в цьому житлі на мінімалці.
ПАЦАНКА О• 29 декабря 2024
Первую квартиру нам на свадьбу подарили родители (вскладчину). При разводе я за свою часть купила себе малюсенькую двушку без ремонта. Со временем отремонтировала.
Потом любовник подарил деньги. Я решила их потратить на нормальную квартиру. Маленькую продала, купила хорошую. Самое идиотское решение в моей жизни. Ребёнок через 6 лет вырос и уехал и нафига мне эти хоромы одной - непонятно. В итоге я вышла замуж и живу у мужа. Квартиру хотела продать, доложить денег и купить однушку под аренду в нормальном городе. Но у нас город прифронтовой- не продаётся ничего. Так и стоит. Выброшенные деньги....
автор Білий Лосик • 29 декабря 2024
Ответ дляКрасота неземная
Так люди ж не всю жизнь оба на минималку работают.
директор заводів проході заробив на квартиру, втомився і пішов працювати сторожем на мінімалку?
Красота неземная• 29 декабря 2024
Ответ дляБілий Лосик
звідки спадщина у бідних людей? Там як правило спадкоємців більше ніж самої спадщини.
А часто нет.
Мой папа был один ребенок в бедной семье.
75В• 29 декабря 2024
Дві програми сурогатного материнства = квартира, ремонт та меблі. Все інше на звичайній роботі.
Сколько_мне_лет?• 29 декабря 2024
Кредит по молоду платила,пахала 24/7.Брала вторинку маленьку,боялася більшу і так не спала 7 років.
автор Білий Лосик • 29 декабря 2024
Ответ дляАноним_
Батьки подарували
батьки мажори подарували квартиру, а допомогти з навчанням чи роботою не змогли що діти потім живуть на 10-15 тис зп?
Дама с заначкой• 29 декабря 2024
Ответ дляБілий Лосик
почитайте теми як вижити на маленьку зп. Там чомусь в усіх прям от ЗА ЗАМОВЧУВАННЯМ своя квартира. Людям тяжко комунальні платити. Як вони при цьому здобули те житло я хз.
Ну разные истории бывают. Люди, у которых мы купили свою двушку, сразу же покупали две однушки - родители разъезжались с семьей дочки. Собственно чаще всего так и получается, если сами не могут заработать - либо наследство, либо от родителей. Либо собственная квартира - это совместное жилье с родителями, о чем просто не пишут.
автор Білий Лосик • 29 декабря 2024
Ответ дляКомиссия50%
Наследство
це в одиниць. На порадниці це начебто у всіх за замовчуванням.
Красота неземная• 29 декабря 2024
Ответ дляБілий Лосик
Нет,обычный человек не директор, работал инженером/бухгалтером/кем угодно.
А потом сократили/фирма закрылась/началась война / за не поднимали 10 последних лет или что угодно.

Вы серьезно не понимаете или придуриваетесь?

И
Моя улюблена страшко• 29 декабря 2024
Ответ дляКрасота неземная
Взяли в ипотеку на 30 лет.
Кто ржёт, если ипотека грн то кто ещё лох
Кривая спроса• 29 декабря 2024
Спадок в основному. Часто зустрічала таке, що от були гроші, гарно людина заробляла, а потім професія стала не така і жирна, або бізнес навернувся і все - квартира є, а зп тільки на хліб вистачає. Це в основному зустрічається в людей 40-50 років, коли на перезавантаження кар´єри не вистачило сил. Так і живуть, по маленьку.
Винник• 29 декабря 2024
Купила сама. Але в мене зарплата не 15000)
viter33• 29 декабря 2024
Ответ дляБілий Лосик
Неправда
Кількість населення скорочується (тобто, дітей усе менше)
Я у батьків - один, моя екс-дружина - теж одна
Тобто, мінімум 4 квартири (моя, екс-дружини, моїх батьків, екс-дружини батьків) у наших 2 доньок уже буде. І це лише зі спадщини
Ніколи не збрешу• 29 декабря 2024
В мене батьки хороші. Все що маю я та брат, то їх заслуга. Кількість писати не буду.Зараз збираю ще на одну тільки в іншому місті.
Комиссия50%• 29 декабря 2024
Ответ дляБілий Лосик
Это у тех, кто отписался. А у тех, у кого по другому- не написали об этом) бинго🥂
Пушкининиана• 29 декабря 2024
Честно? Муж 4 года работал. Не скажу где и как, но не айти. Были откаты, левые проекты. Собрали 50тыс, родители добавили ещё 3 и взяли квартиру в этом году.
Сколько_мне_лет?• 29 декабря 2024
Ответ дляБілий Лосик
з мінімалки хоч на 40 років візьми, з чого платити якщо зарплати ледве на їжу вистачає?
З мінімальноі не вийде і самому прожити.Треба пару робіт,дуже виходити з зони комфорту,при тому не чекати,а по молоду,коли здоровий ще.Я вже в кінці їздила в Італію в свою відпустку,там старого гляділа за 1200 є за міс.Сестра допомогла з підробітком.
Красота неземная• 29 декабря 2024
Ответ дляКривая спроса
+1 нам и нашему окружении как раз 45+
Раньше все работали и хорошо зарабатывали. Сейчас многие без работы, либо за минималку.
Я пані прохана...• 29 декабря 2024
Батько працював в Нафтогазі, тому купив мені і брату,
влаштував мене в дотичну сферу, я купила собі ще одну квартиру і ділянку. Будинок будував чоловік. В нього своя невеличка будівельна компанія
Красота неземная• 29 декабря 2024
Ответ дляviter33
Неправда
Так и есть.
автор Білий Лосик • 29 декабря 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
как автор в той теме писала - просто не ешьте пищевой мусор и не ведитесь на маркнтинг
автор вдається так і не написала звідки в неї житло. І звідки в усіх має бути житло щоб люди мали нормально собі жити на середню зп 15 тисяч і не думати при цьому як іще вирішити проблему житла! Може, десь роздають
О_Юми• 29 декабря 2024
Ответ дляviter33
Автор!
З 15 тис.з/п ви ремонт будете робити 10+ років(((
Тому з 15 тис - лише спадщина
І підозрюю, в цивілізованому світі теж з мінімалки квартири не купують (так, там %% по іпотеці інший, але і ціни - інші)
З зп 15 тис ремонт не світить ніколи.
viter33• 29 декабря 2024
Ответ дляО_Юми
З зп 15 тис ремонт не світить ніколи.
Якщо двоє із з/п 15 тис/міс, то на одну з/п - живуть скромно, за другу - протягом 5 років роблять ремонт своїми руками
Дама с заначкой• 29 декабря 2024
Ответ дляБілий Лосик
Вы очень ограниченная. Мы, когда брали ипотеку, зарабатывали на двоих 8 тыс. долларов, а потом я потеряла работу, у мужа на работе начались проблемы, зарплата была меньше суммы ежемесячного платежа про кредиту. Муж - ИТ если что
Красота неземная• 29 декабря 2024
Мой брат. Всю жизнь работал менеджером по продажам. ЗП была эквивалент 1.5-2 тыс баксов, купил квартиру в Киеве сделал ремонт.
Сейчас сидит на минималке и не пытается потому что бронь.
автор Білий Лосик • 29 декабря 2024
Ответ дляКрасота неземная
А с чего вы взяли что у них была минималка всю жизнь?
Ну звісно, звичайна ситуація коли люди до 30 працюють директорами і супер спеціалістами, а потім різко втрачають кваліфікацію і в 30-40 років ідуть всторожем на мінімалку і ростять дітей на курячих шиях.
Лунтик-паунтик• 29 декабря 2024
Ответ дляБілий Лосик
Та никак, понятно же, ну может наследство...
автор Білий Лосик • 29 декабря 2024
Ответ дляГуби з філером
А що в батьків тільки одне житло було? У нас уже і в дітей є по квартирі.
Потрудіться почитати далі ніж сам заголовок. Дякую.
Контрольница• 29 декабря 2024
На 18 років подарувала мама квартиру .
Дала грошей ще на машину
45.000$
Я одна в сімʼї .
Бесбардак• 29 декабря 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
Так, підтверджую. Взяли в іпотеку 12 років тому, тоді для нас це були великі кошти, перші пару років тільки і працювали на виплату. А потім... все легше і легше, зараз - взагалі смішна сума. Ми виплату по іпотеці навіть не помічаємо. Звісно ж, вистачило розуму брати в гривнях. Через сім років то взагалі копійки будуть
І тільки на порадниці перелякані.... За ті два роки, коли ми в усьому собі відмовляли, сплачуючи іпотеку, ми б ні за що не назбирали на квартиру. І ціна на квартири вже тоді піднялася, піднялася і знову піднімається.