Забризкана водою• 29 декабря 2024
Нашла дома ботиночки, сильно жуткие?
Задолбулька• 29 декабря 2024
Нормальні. Ви ж їх купували і схоже що не так давно, тому напевно не вважали їх жахливими
Впораюсь зі всим• 29 декабря 2024
А чего они должны быть жуткими? Очень стильные, модные, удобные, теплые.
Задолбулька• 29 декабря 2024
Ответ дляЧумачечая_
Збігати в магазин і навколо будинку підуть.
А як воно видно, то людина так-сяк вдягнена тому що в магаз іде чи то її звичайний стан і вона всюди так вдягнена? Для мене це загадка, ому для магазину/прогулянки/базарару можна вдягалтися в старе або без смаку та виглядати як пугало огородне?
Марічка• 29 декабря 2024
Ну, вони явно не загубилися у шафі з 1978 року, напевно ви їх нещодавно купили. Хороші чоботики.
Доль Чекомбана• 29 декабря 2024
Ответ дляЗадолбулька
Успокойтесь) всем уже давно пофиг))
В Киеве давно уже половина в спортивках везде, и норм) А вот в селе в области любят ’с иголочки’. Провинцию видно)
Кракадэ• 29 декабря 2024
Ответ дляЗадолбулька
Мені нормально. Я за картоплею йду, а не на променад.
Задолбулька• 29 декабря 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Успокойтесь) всем уже давно пофиг))
Я б так не сказала. Живу в Дніпрі, часто буваю у Львові та Києві. Не ходять в Києві в спортівіках всюди, хіба що десь на краю цивілізації в спальних районах. А у Львові взагалі гарно люди вдягнені, особливо на свята та в вихідні дні. А провінцію видно не тому що з головки вдягнені, а тому що смаку не мають більшість поєднувати ті речі з голочки.
Редисочка• 29 декабря 2024
Ответ дляЗадолбулька
ну не під смокінг це взуття)) у львові і києві люди теж по різному вдягаються..
Чумачечая_• 29 декабря 2024
Ответ дляЗадолбулька
Наприклад, в офіс, на ділову зустріч, в театр і тп автор навряд чи буде взувати ці ботики, а одягнеться відповідно до місяця і події.
Я не мала на увазі старе, бомжацьке щоб ходити в магазин, а звичайне щоденне, зручне, щоб кудись швиденько збігати, сходити на прогулянку і тп))). Ботики автора цілком носибельні і не бомжацькі, але не кругом взуєш, треба ще якісь.
Ждун с Нибиру• 29 декабря 2024
Ответ дляРедисочка
под смокинг вообще не предусмотрена зимняя обувь)
Дайте подуться• 29 декабря 2024
Ответ дляЗадолбулька
Бо пофіг ))) я й в халаті в магазин можу збігати під домом.
Астоновитесь!• 29 декабря 2024
Ответ дляЗадолбулька
Якщо Ви одягаєтесь для оточуючих, а не для свого комфорту, то не зрозумієте.
Щоб збігати в магазин якраз зручне взуття чи просто для людини, яка багато ходе пішки.
Ля-ля-ля• 29 декабря 2024
Ответ дляЗадолбулька
А як треба на базар? Боа та шпильки?
Забагаловка• 29 декабря 2024
А кто купил найденные дома ботиночки или вам их подкинули и вы их видите первый раз?
Забризкана водою
• 29 декабря 2024
Ответ дляЗабагаловка
Я в порыве скидок..
Задолбулька• 29 декабря 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
А як треба на базар? Боа та шпильки?
Нічого проміжного між боа та старим/некрасивим або не актуальним одягом нема? Скілько боа в гардеробі особисто у вас?
Ля-ля-ля• 30 декабря 2024
Ответ дляЗадолбулька
Почнемо з того коасиве/ некрасиве,це ваша особиста думка. А півкраїни ходить в спорт костюмах чи джинсах і на базар, і в магазин і просто по вулиці пройтися, і в пир, і в мир.