Мамина квіточка• 29 декабря 2024
Ви комплексуєте з розміром Л?
Була вчора на вечірці і була єдина з розміром Л серед есочок.
Почувала себе, м´яко кажучи, не комфортно.
Хоча раніше ніколи такого не було.
Та_все_ок_будет• 29 декабря 2024
Ответ дляLacrimo
Це нагадує мене в школі: поки всі навколо були грибочки - я теж відчувала себе не в своїй тарілці, в дорослому житті зрозуміла, як добре бути високою - всюди дістаєш, відсіч є чим дати і чоловіки високі і статні задивляються, а всі ті однокласниці, так і лишились грибочками і мучать свої ноги високими каблуками. Мені більше подобається, коли пропорційно розмір росту. І чоловікам теж це більше подобається. Хс і с ніколи не хотіла бути - складно знайти одяг такий, який мені подобається або виглядає він не дуже на малих розмірах. Для мене норм м, але з віком трохи ближче наближаюсь до л. До хл ще далеко. З моїми темпами розмір раз в 20 років міняю, то більша чим хл взагалі ніколи не буду. Їм все, що хочу , і вночі теж можу...
От ніколи не комплексів не було по моєму невисокому зрості. А навпаки подобаюсь що я мініатюрна.. ніколи каблуками ноги теж не мучила, вдягаю ,.але рідко , і зручний каблук який йде під одяг.. А задивляються чоловіки не на зріст ,.а на лице дивляться і розум
Робот Вертер• 29 декабря 2024
Ответ дляМамина квіточка
Може і у мене таке почалось? 😱
Блін, мені не можна сильно худнути, я щойно зробила блефаро, знову почне все висіти, якщо схудну((
Ну то зачекайте, поки пройдуть зимові свята, стан здоров,я нормалізується та з весни почніть зкидати потрохи вагу до м
Скорая помощь• 29 декабря 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Так, а ким маю бути?
Думала М. Я L при большем весе
Трейдер кріпти• 29 декабря 2024
У меня L - вообще не комплексую. Наоборот, тренируюсь, тело подтягивается.
Конечно, хочется сбросить вес. Работаю над этим.
Завтра не пью• 29 декабря 2024
Ответ дляСкорая помощь
Думала М. Я L при большем весе
Я люблю оверсайз
Анонім Завгосп• 29 декабря 2024
Ответ дляРобот Вертер
Я схудла заради себе, з л до м, але не тому, що поряд мене усі с, а тому, що почувала себе вже некомфортно
Ну так і я про це
іронічна антитеза• 29 декабря 2024
Був період,після пологів,рознесло,взяла себе в руки і схудла,не переношу себе з такою вагою.
Кондуктор трамвая• 29 декабря 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Якщо Ви не троль, де Ви одягаєтесь? Я на 2-3 хл нормального одягу знайти не можу. Або уйо...іщне турецьке барахло, або сінтетика, або мале.
Та ладно, то я хотіла автора заспокоїти. У мене теж 2 або 3 ХL.
Можете закидали мене тапками, але переважно вдягаюсь в секонді. Бавовна та льон, бо таки дійсно, в магазині нічого не купиш.
Правда, влітку купила 2 нові льняні сукеночки, але за два дні обходила 13 чи 15 магазинів, поки знайшла те , чого душа просила.
А взимку переважно в джинсах хожу.
ПриснитсяЖЕ• 29 декабря 2024
Ответ дляКондуктор трамвая
А взимку переважно в джинсах хожу.
Да навіщо закидувати? В магазинах тяжко щось нормальне знайти.