Перекус беру завжди• 29 декабря 2024

Instagram допоможіть розібратися

Зареєстрована в інсті з 2020 року. Але використовувала завжди лише через браузер(не питайте чому, такий бздинь)). Звраз скачала застосунок, але ніяк не можу туди зайти. Реально третій день намагаюсь зайти. Видаляла і скачувала вже разів 10. Пробувала вводити і нік і пошту і телефон. Не пускає навіть на сторінку створення нового акаунту. Шоооо це може бути, як мені його взломати??))
Алесс• 29 декабря 2024
Таке і в мене показує,вже 3й місяць. Хочу зробити новий ак,а не дає зайти
автор Перекус беру завжди • 29 декабря 2024
Ответ дляАлесс
Ого, я думала може тимчасово збіій якийсь
Алесс• 29 декабря 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Я також так думала.
Може хтось шось знає більше...
Люблю Украину• 29 декабря 2024
а у вас встановлений фейсбук на девайсі? з фб легше пройти індифікацію
Ответ дляЛюблю Украину
Я не зареєстрована в ФБ, ніколи не була (і не хотіла б)
Люблю Украину• 29 декабря 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
це правильно