Кривая спроса• 29 декабря 2024
Потрібна порада, син 12 років і електросамокат..
Дівчата, що робити.. хоче на др, в лютому буде 13 років.. а я так боюсь дарувати саме цю річ, боюсь за його безпеку, за безпеку інших.. навіть якщо погодився на шлем, і на катання по спеціальним доріжкам, але малі діти можуть з ненацька вибігти, чи він правила порушить... а ще й швидкість хоче від 30км/год.. я в розпачі, син як і всі підлітки дуже впертий, і на відмову реагує гостро, і з маніпуляціями. Типу, ти мене не любиш, ти погана мама і т.д. всі його друзі мають, але вони старші від нього на рік- два.. от така проблема.. що робити? На новий телефон, або планшет не погоджується, хоче цей самокат. Як би ви вчинили?
Та_все_ок_будет• 29 декабря 2024
Купить краще йому електровелосипед. Наполягайте і пояснюйте, що самокат це небезпечно
Флюорография гуся• 29 декабря 2024
Не покупала бы. И вообще бы запретила как вид транспорта, они попросту опасны.
Плохая мама - это манипуляция, чтобы вы прогнулись. Но нет, вы как раз хорошая, потому что адекватная
Невгамовна сила• 29 декабря 2024
Мій син їздить з 13 років, на велодоріжках або десь біля школи. Все ок. Але він і не велосипеді ганяє досить швидко. Тому я не переймалась.
Борисфенка• 29 декабря 2024
Я б сказала, що я погана мама і смерть в розстрочку не купую.
Після 16 вони дозволені, тоді й поговоримо.
Мій якийсь новий мікрофон хоче, на щастя.
Леся Українка• 29 декабря 2024
Своего 12 летку еле отговорила, тоже считаю рано очень, они ещё не могут оценить трезво ответственность, ещё и максимализм их.
Наш правда электро велик хотел
Кривая спроса
• 29 декабря 2024
Ответ дляАленький носочек
Ремень все успокоит! Купите духи.
Парфум купила на новий рік)
Кривая спроса
• 29 декабря 2024
Ответ дляБорисфенка
Дякую.. теж вже думаю про розмову в такому руслі..
Аленький носочек• 29 декабря 2024
Ответ дляКривая спроса
Парфум купила на новий рік)
Тогда пусть отец ремнем продезинфицирует
Борисфенка• 29 декабря 2024
Ответ дляКривая спроса
Це елементарна безпека. А що мама не така, то я погоджуюся, мам не вибирають. І спір вщухає.
Кривая спроса
• 29 декабря 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Та мій на велосипеді теж ганяє, навчився ще в 4 роки. Дуже активний, і ролики, і трюкові самокати, і ковзани, і скейт, все це вже на досить високому рівні..
Кривая спроса
• 29 декабря 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
Категорично ні. Знайомий впав і зламав обидві руки
Жах(( співчуваю..
Кривая спроса
• 29 декабря 2024
Ответ дляSo_so
Не купила бы. И не предлагала взамен дорогих гаджетов, чтобы скрасить отказ. Всё это куда-то не туда идёт/ведёт.
Ну а що подарувати? Він з моїм телефоном наразі ходить, який в мене був 3 роки, а новий не хоче, мріє про цей самокат((
Невгамовна сила• 29 декабря 2024
Ответ дляКривая спроса
У нас електросамокат - це мій транспорт. І якби я зобороняла - брав би без дозволу.
Скажу ще непополярну думку, чоловік сина в 13 навчив на авто їздити ( на механіці) і син знає правила дорожнього руху. Не для розваги, а тому що вважаємо, у військовий час має вміти в разі небезпеки сісти за кермо і поїхати.
Бабуся мороз• 30 декабря 2024
моєму 13, катається на моєму самокаті, але тільки по парку і обмеження 15км/год. Якщо на 30 км/год впасти, то навіть в шлемі кісток не збереш
Кривая спроса
• 30 декабря 2024
Ответ дляGaleTTa
А будет ездить? Мой просил потому что другу купили чтобы вместе кататься. Говорю давай подождем, ровно через месяц у друга пропал интерес и моему он не нужен стал автоматически)
Буде. В нього вже весь доступний транспорт освоєний досить непогано.. велосипед ( впав, був струс мозку у 6 років), потім самокат, потім ролики ( розбиті коліна бо не хотів вдягати захист), потім трюковий самокат ( розбив губу, думала будемо шити, обійшлося), ковзани і скейт без ушкоджень.. а тепер ось це..
Веселуха Муха• 30 декабря 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Правила теж батько розказав?
Веселуха Муха• 30 декабря 2024
Не купила б самокат зі швидкістю 30км.
Це дуже небезпечно. А якщо назустріч буде їхати такий самий по швидкості?
Ні ні і ще раз ні 🙅
Я сама маю самокат і знаю, про що кажу.
Можна купити, але з обмеженнями 20км/год
Але майте на увазі, навколо дома син точно на нього катати не буде. Сяде в загальний транспорт, а далі- на самокаті по своїм вигаданим справам
Ні ні і ще раз ні 🙅
Я сама маю самокат і знаю, про що кажу.
Кривая спроса
• 30 декабря 2024
Ответ дляSo_so
Как-то пусть расширяет горизонты. Может новое хобби, что-то необычное, пусть с папой походит по магазинам.
Нє, у нього розширення на піт байк.. вже хоче на 16 років.. тато у нас професійний водій, має всі категорії.. малий так само, драйв, швидкість, це все що його наразі цікавить..і тато досить серйозно пояснив, що можемо купити, наприклад у 14 років, коли отримаєш паспорт, будеш більш відповідальний і серйозний, не хоче слухати.. б´є себе в груди, що я дорослий і все розумію.. просто тато зараз служить, то вислуховую я ..
Борисфенка• 30 декабря 2024
Ответ дляКривая спроса
Тато сказав, питання закрите.
Веселуха Муха• 30 декабря 2024
Ответ дляКривая спроса
Людина має мати мрію 🩷
Просто запамʼятайте цю фразу
Кривая спроса
• 30 декабря 2024
Ответ дляБорисфенка
Тато сказав, питання закрите.
Так, буду доносити.. а взагалі дякую всім, бо я якось розгубилася, а зараз розумію, що погана мама буде тимчасово..але сподіваюсь що зрозуміє чому так..
Кривая спроса
• 30 декабря 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Людина має мати мрію 🩷
Просто запамʼятайте цю фразу
Дякую)
Кривая спроса
• 30 декабря 2024
Дівчата, дякую всім за поради, не буду дарувати. Буду в сотий раз намагатись донести, що це небезпечно, і для нього, і для інших.. всім тихої ночі
Тільки не про гроші• 30 декабря 2024
Я упала с самоката месяц назад, до сих пор проблемы с челюстью и ребрами, и это я ехала не больше 15 км в час
Тільки не про гроші• 30 декабря 2024
На 30 км думаю голова бы лопнула как арбуз. А так обошлось сотрясением. Моей ноги больше не будет на самокате, и детям запретила