Сиренькая• 30 декабря 2024

Порекомендуйте школу психології

Дівчата, порекомендуйте школу психології, бажано онлайн?
Завчасно дякую за рекомендації
Сегодня не целуюсь• 30 декабря 2024
Самая лучшая школа психологии - жизнь.
НаБалКоніХодять• 30 декабря 2024
Послушаю, тоже интересно.
dogfriend• 30 декабря 2024
Що Ви маєте на увазі під школою і з якою метою?
Якщо для роботи з клієнтами, то по-перше, потрібен диплом державного зразка. Обираєте вуз, в який хотіли б піти навчатися. + 6 міс курси клінічний психолог в мед. університеті (як підвищення кваліфікації)
З основами психотерапії, наприклад, УКУ
Якщо ви дійсно готові працювати в цій галузі, то на школи, курси не витрачайте кошти. Треба обирати тільки прийняти методи психотерапії.
Чому? Тому що вже є в законі признані методи, і прописані правила, хто має право проводити терапію. І це ще допрацьовують.
Наприклад, є метод Симводрама, і офіційною установою, яка навчає цьому методу є Інститут розвитку Символдрами і глибинної психології
EDMR - ГО ’ЕДМР в Україні’
І так далі.
Просто якісь школи про все і не про що, це для саморозвитку, як хобі

Я психотерапевт в методі Символдрама, якщо хочете більше дізнатися, питайте.
І головним для роботи є особиста терапія, перш за все, це для власної безпеки